Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

+
Status
Not open for further replies.
Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

Kiedy Night City budzi się ze snu, wyschnięte na wiór gardło żebrze o łyk zbawczego płynu. Nie ma sensu dobijać się do drzwi klubu, nikt Ci nie otworzy o tej porze. Odsypiają noc.
Twoją ostatnią szansą jest ten bar, skryty w jednym zaułków miasta: za kilka eurodolarów dostaniesz kawę albo herbatę w czystej szklance, o ile będziesz mniej awanturujący się.
Zaryzykujesz?
Nic nie stracisz... prócz nadziei.

 
Bardzo proszę:
View attachment 1262
Czuj się jak u siebie, ja mam masę porządków dzisiaj :(

Nie ma Starbucks w Night City ;/
...a może? O.O


Ej, po namyśle kawki tutaj powinny być bardziej futurystyczne. O:

View attachment 1263
 

Attachments

  • mocna-kawa.jpg
    mocna-kawa.jpg
    93.6 KB · Views: 47
  • a89606b7000627f145bfcfa0.jpg
    a89606b7000627f145bfcfa0.jpg
    6.9 KB · Views: 35
Jakby zrobili inteligentny product placement, to nie mam nic naprzeciwko.
Herbaty bym się napiła. Czerwonej.
 
Kontynuując z ciekawym designem, herbatka raz:

View attachment 1264

Tylko jak to zrobić inteligentnie (product placement znaczy), skoro logo wołami daje po oczach?
 

Attachments

  • herbata.jpg
    herbata.jpg
    21.1 KB · Views: 52
Ulica w mieście, szczególnie takim jak Night City , ma to do siebie, że w ogóle wali po oczach neonami. Więc jeden więcej, jeden mniej...
 
Coś się spsuło, teraz herbatka powinna śmigać jak ta lala.
Najprostszy drink?
Gugiel mi na przykład taki podrzucił, będzie hurtem:

View attachment 1265
 

Attachments

  • drink_mojito.jpg
    drink_mojito.jpg
    17.3 KB · Views: 40
Wodę poproszę. Wodę. W składzie wodorotlenek wodoru z diwodoranem tlenu i tlenkiem wodoru. Żadnego alkoholu. Moje biedne nery...

Wiecie co, tak sobie pomyślałem, że Starbucks w NC nie miałby racji bytu, bo po prostu umarłby z braku klientów. Myślicie, że jakikolwiek hipster przeżyłby w tym miłym miejscu więcej niż pięć minut, żeby w ogóle znaleźć Starbucksa?

Hm... Mogą być też sadzone jajka. Dwa. I bekon.
 
W 2077 będziemy już mieli z trzy pokolenia posthipsterów, więc trudno powiedzieć, co wtedy będzie odbijać gimnazjalistom;) Może przerzucą się na automaty z kawą:p

Spamowanie nie jest już tak atrakcyjne, skoro można to robić całą dobę:p
 
Ale ten ma klimat knajpki na przedmieściach, więc może ujdzie. Można w spokoju porozmawiać o sposobach leczenia kaca i takie tam.

No i może da to ciekawe porównanie tego, o czym częściej rozmawia się w nocy, a o czym za dnia. Zdaniem psychologów różnica jest wielka.

No i hej, to jedyna okazja, by moderator zrobił Ci kawę! Nie skusisz się? :p

@gower: pierwotne NC było osadzone w 2020, wtedy jeszcze pewnie będzie istnieć jakaś szansa spotkania hipstera. :C
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom