Bardzo długi czas oczekiwania na odpowiedź CDPR.

+
Status
Not open for further replies.
Bardzo długi czas oczekiwania na odpowiedź CDPR.

Cześć i czołem.
Czy komuś z was zdarzało się korzystać z pomocy działu wsparcia technicznego/obsługi klienta firmy CDPR? Tydzień temu napisałem (poprzez opcję supportu oczywiście) wiadomość z prośbą o pomoc i do dziś nie doczekałem się odpowiedzi, a moja sprawa, że tak powiem nie może i nie powinna czekać zbyt długo. Po jakim czasie średnio dostaje się odpowiedź od supportu CDPR? Oto moje pytanie. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.
 
Ja akurat nie miałem nigdy aż takiego długiego czasu oczekiwania na odpowiedź.
Weź jednak pod uwagę fakt, że czasem trzeba poczekać. Ludzie w supporcie, jak tuszę, mają tam niezły zapiernik, więc... :coffee:

---------- Zaktualizowano 14:27 ----------

Może po prostu ponów zapytanie.
 
Witaj na forum!

Jako, że jesteś nowym użytkownikiem, to być może nie zdążyłeś się dobrze u nas rozejrzeć, a być może zajrzałeś tylko po to, aby zadać to jedno pytanie, tym niemniej, warto, byś wiedział, że każde pytanie jest ważne, ale z pewnością nie należy w celu jego zadania zakładać nowego wątku na forum. Nie bagatelizujemy niczyich problemów, jednak starajmy się może nie zaśmiecać działów tematami, które spokojnie można było poruszyć w wątkach ogólnych, chociażby w Społeczności: http://forums.cdprojektred.com/threads/22367-Karczma-quot-Nowy-Narakort-quot-czynne-od-6-do-22

Pomoc Techniczna CDPR działa niezależnie od Forum, co już chyba wiesz. Mimo to może jednak warto zajrzeć do działu technicznego - tu link do tematów PC - i znaleźć podobny problem?
Ewentualnie spróbuj może zadać REDom swoje pytanie ponownie? Korzystałeś z tych wskazówek?

Tzw. oficjalny "support" reaguje na wszystkie zgłoszenia i stara się to robić niezwłocznie, ale zawsze może się przytrafić jakiś problem w przesyłaniu zapytania, więc najlepiej zapytaj jeszcze raz.

Tu zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom