Bardzo niebezpieczny bug. Zwłaszcza na PRO.

+

ghs

Forum veteran
Zdarzyło mi się już z 3 razy już od ostaniego patcha. Kończy mi się czas na wykonanie zagrania. Na 2-3 sekundy przed wyzerowanie zegara zaczynam używać gromu, jeżeli nie zdążę tego zrobić w tych ostatnich sekundach to gra się zawiesza i przycisk "zakończ turę" staje się nieaktywny. Przed patchem taka sytuacja kończyła się moją porażką z komunikatem że "po mojej stronie nastąpił błąd itp... itd". A od wczoraj, uwaga, kończy się REMISEM z tym samy komunikatem.

Czyli mając gromy w talii, w sytuacji gdy gra jest na 100% przegrana, jesteśmy w stanie wymusić remis. Bug że ho ho :)
 

luk757

Forum veteran
To raczej nie jest kwestia gromu tylko ogólnie kart rozkazowych użytych w ostatnich sekundach. które mogą czasem powodować ten "out of sync".
 
Wcześniej analogiczna sytuacja kończyła się automatyczną przegraną po stronie osoby u której wystąpił bug, niezależnie od przewagi którejkolwiek strony. Pewnie postanowili zmienić to szybko na mniej hejtogenny wynik, dopóki nie będą w stanie wyeliminować buga.
 

Lexor

Forum veteran
Czyli zamiast naprawić błąd to zmienili go na inny? :)

Pewnie postanowili zmienić to szybko na mniej hejtogenny wynik, dopóki nie będą w stanie wyeliminować buga.

Wcześniej mogłeś ten błąd "kontrolować" i to była poniekąd "Twoja wina" jeśli zaistniał.

Teraz ów błąd może zostać wykorzystany przez przeciwnika jeśli przegrywa i nie widzi dla siebie szansy na zwycięstwo.
 
Pewnie nie mieli czasu, więc zmienili na szybko. No bo tbh trochę głupio widzieć takiego Swima budującego tysiąc punktów na wieżach tylko po to, by przegrać przez bug xD
 

Lexor

Forum veteran
Pewnie nie mieli czasu, więc zmienili na szybko. No bo tbh trochę głupio widzieć takiego Swima budującego tysiąc punktów na wieżach tylko po to, by przegrać przez bug xD

Ale talia Swima to jest marginalny przypadek. To jak to działa obecnie jest imho większym zagrożeniem (jak napisałem we wcześniejszym poście) i dlatego myślę, że poprzednia wersja tego błędu była "lepsza" dla ogólnego dobra gry, bo teraz "kontrola błędu" przeszła na przeciwnika i może on zostać wykorzystany w kontekście "pozytywnym".
 
dlatego myślę, że poprzednia wersja tego błędu była "lepsza" dla ogólnego dobra gry, bo teraz "kontrola błędu" przeszła na przeciwnika i może on zostać wykorzystany w kontekście "pozytywnym"
Jeśli ten problem jest na tyle zawiły, że nadal nie uporano się z jego fixem to wystarczy na razie oficialny komunikat, że wykorzystywanie tego buga będzie wiązało się z banem i 90% osób, które mogłaby z tego skorzystać zastanowią się dwa razy.
 

Lexor

Forum veteran
Jeśli ten problem jest na tyle zawiły, że nadal nie uporano się z jego fixem to wystarczy na razie oficialny komunikat, że wykorzystywanie tego buga będzie wiązało się z banem i 90% osób, które mogłaby z tego skorzystać zastanowią się dwa razy.

Tyle, że w zasadzie nie jesteś w stanie udowodnić "intencji" np. takiego gracza, który "wykorzystuje buga" od czasu do czasu, szczególnie jeśli będzie grał on talią wymagajacą dużej aktywności (np. dawania rozkazów) podczas jednej tury.
 
To samo u mnie. Widać że przeciwnik kursorem najechał na jednostkę, czas minął i nic się nie dzieje. Może pro to nie jest ale na wyższych rangach też potrafi zdeprymować...
1559664307566.png
 
Czy ten błąd nadal występuje? Bo właśnie miałem taką sytuację. Przeciwnik się chyba wpienił bo miał pewne zwycięstwo Syndykatem tylko zamiast wejść do 3 rundy z przewagą kart postanowił mnie dorżnąć w 2 i wygrać 2:0. Nie pykło, a w 3 rundzie karty musiały mu podejść tak beznadziejnie, że jak skosiłem mu pierwszą zagraną przez niego jednostkę (grał pod Zbrodnie których za wiele wcześniej nie rzucił więc podejrzewam, ze na ręku pozostały mu tylko Zbrodnie) chyba odpalił to "combo" z Remisem i mecz się zakończył wynikiem 1:1 :/ Chyba, że to był zbieg okoliczności.
 
Top Bottom