Bardzo Stare Wino :)

+
Bardzo Stare Wino :)

Ano właśnie...Instrukcja twierdzi, że jedna butelka tego wina to 240 orenów. Sęk w tym, że jak próbuję je sprzedać to kelnerkadaje 80 orenów za butelkę... ktoś wie może gdzie należy sprzedać to wino ? :)
 
No i pewnie się zgadza...Cena to 240 orenów jeśli chcesz je kupić.Jeśli sprzedać,to pewnie mniej...zawsze tak było :p
 
Na pocieszenie powiem, że jak sprzedasz wszystkie trzy butelki, to jakby nie patrzeć też dostaniesz 240 ;).
 

pim

Senior user
a ja podzieliłem się tym winem i Conrad obiecał mi się jeszcze kiedyś odwdzięczyć ;)
 
kapura said:
lepiej sie napic tego wina z kims i zagrac w kosci - wiecej zarobisz ;)
to stan upojenia alkoholowego też decyduje o stawkach w kościanym pokerze? o tym nie słyszałem.
 
to winko bedzie potrzebne do zadanie pobocznego. Jakiemus kolesiowi z karczmy bedziesz musial dostarczyc. Na zielono jest zaznaczony:pale nie musisz ja nawet jak wzielem od niego zlecenie to mu tego nie sprzedalem bo nie mial kasyi sam wypilemP.S. sory za bledy
 
Ja je (nie wiem po co) trzymałem i trzymałem aż w końcu wypiłem wszystkie 3 butle z rycerzem co na czaple przysięgał ;]
 
jako składnik eliksiru? ciekawe co by wyszło:Da to nie konrad który żeni się z celiną czy inną maliną w odmętach?
 
ciupciak said:
jako składnik eliksiru? ciekawe co by wyszło:Da to nie konrad który żeni się z celiną czy inną maliną w odmętach?
Julian żeni się z Aliną. Nie Konrad.
 
Lahcim7106 said:
a zauwazyl ktos ze to wino mozena dodac jako skladnik do eliksiru?
No właśnie, można używać tego wina jako składnika. Jakie ciekawe eliksiry da się dzięki niemu uzyskać. Próbowałem trochę, ale nic nie wychodziło. Może jeśli wszystkie trzy się wykorzysta do jednego eliksiru, to coś z tego będzie? Mógłby ktoś sprawdzić, bo ja się niepotrzebnie podzieliłem tym winem i zostały mi tylko dwie butelki.
 
Ja gdzieś tam mam na dnie ekwipunku ;D Wszystkie trzy, bo nie dałem Konradowi. Teraz mogę z nim tylko się napić, lol.
 
Top Bottom