Batman Arkham

+
Zwiastun Batman Arkham Origins Blackgate dostępnego na PC od dnia dzisiejszego.


Ale zdajesz sobie sprawę, że "dzień dzisiejszy" to jest powtórzenie?
To już nie pierwszy raz, że używasz niepoprawnej polszczyzny, a tym samym obrażasz innych użytkowników.
Potraktuj to jako ostatnie ostrzeżenie.
Und
 
Last edited by a moderator:
undomiel padłem xD

I w tym celu musiałeś napisać osobnego, jednozdaniowego posta? Dyskusje tylko na PW, w razie wątpliwości zapraszam do przeczytania Regulaminu. Naprawdę, użytkownik z takim stażem...
zi3lona


Pryma aprilis jest, wrzuć na luz. :D

Nars.


No ale może omówimy to w KM, hm?
zi3lona


Spokojnie, to tylko pożyteczna uwaga, sama ciągniesz temat. ;P
Nars
 
Last edited by a moderator:
My tu gadu gadu a tymczasem Batman ubrał ciepłe kalesonki :D

 
Czy na tym forum tylko ja interesuję się Myszopticem? :p Wstyd mi za Was :p

No nie tylko :p. Ale mało kto tak wnikliwie ;). Rozważania w artykule całkiem ciekawe, choć osobiście obstawiam, że to nie będzie żadna z zaprezentowanych tam postaci :).
 
I oto mały gameplay z nadchodzącego DLC :)


Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem to na MUVE do jutra SP do Arkham Origins można kupić za 20 zł.
 
Zapowiada się miodnie :). SP w dobrej cenie, ale tak po cichu liczę na edycję pudełkową dodatku... Czy raczej nie ma na to szans wg was?
 
Trudno to DLC nawet nazwać dodatkiem. Z tego co czytałem oferować będzie długość porównywalną do DLC z Harley, czyli dwie godziny to maksimum. Pewnie jeśli pojawi się wersja pudełkowa to jedynie w formie całego pakietu GOTY, razem z grą.
 
Arkham Asylum za 12 zł w Saturnie, jakby ktoś jeszcze nie wiedział, a nie ma i chciał kupić.
 
Ostatnio ponownie skończyłem Arkham City i tak się zastanawiam czy twórcy nie planowali więcej fabularnych DLC. Kiedy ukończymy dwanaście zadań pobocznych, dziesięć z nich ma status zamknięty, ale dwie figurują jako sprawy otwarte przeniesione do batkomputera do dalszej analizy. Konkretnie mowa o Azraelu i Hushu, oba wątki kończą się w sposób wyraźnie sugerujący ciąg dalszy. Jak myślicie, były plany DLC czy też była to przygotówka pod kolejną odsłonę serii? I czy w Arkham Knight zostanie to pociągnięte?
 
Mi się wydaje, że wątek Azraela został zakończony. Ale Husha chętnie bym zobaczył jeszcze raz :).
 
Może to i dobrze, że może się premiera przesunąć :p Bo jeśli w nowym Batku będą takie niedoróbki jak w AO, to ja podziękuję.
 
A czy dwie pierwsze odsłony uginały się od błędów? Nie. Przy Originis była to po prostu wina niedoświadczonej ekipy, dla której ten tytuł był pierwszym samodzielnym projektem. Rocksteady raczej wie co robi i nad Arkham Knight pracują już ze trzy lata także bez przesady, to nie jest rozbudowany wielowątkowy erpeg. Niestety na ogół przesuwanie premier nie kończy się dobrze i o ile w Wiedźmina wierzę o tyle opóźnienie Batmana (jeśli faktycznie będzie) trochę mnie martwi. Patrzcie co się stało z Watch_Dogs.

btw. czy fabularny dodatek z Freezem będzie ostatnim do Arkham Origins? Coś mi się obiło o uszy że są plany większej ilości dodatków, ale nie wiem ile było w tym prawdy.
 
Last edited:
Rocksteady raczej wie co robi i nad Arkham Knight pracują już ze trzy lata także bez przesady, to nie jest rozbudowany wielowątkowy erpeg.

Wcale przesadą nie jest. W relacjach z prezentacji wielokrotnie wspominano o tym, że demo klatkowało, rwały animacje, gra często kraszowała itp. A mówimy jedynie o VS dla prasy. Jeśli premiera zostanie opóźniona, to wydaje mi się, że właśnie w wyniku doświadczenia ekipy RS i faktu, że wiedzą, że nie zdążą, a chcą serię pożegnać mocnym akcentem, więc chcą uniknąć sytuacji z Origins dając sobie więcej czasu na dopieszczenie produktu.
 
Top Bottom