Batman Arkham

+

Keth

Ex-moderator
Batman Arkham

Jako, że dyskusja o grach z serii Arkham toczy się w paru miejscach, sugeruję się skupić w jednym temacie :)

 
Last edited:

gojlad

Forum veteran
Ale super hiper zajepiękne. Moim zdaniem ta produkcja będzie lepsza niż Wiedźmin czy tam CyberPunk. CDPR czekamy również na wasz ruch.
 
Last edited:
W takim razie wrzucę trzy screeny, które dałem też w temacie ogólnym o Gacku :) Na fotkach widzimy Jamesa Gordona, Batmana i prawdopodobnie tytułowego Rycerza Arkham.





Tutaj z kolei chyba wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu -> CLICK

Ten fragment mi się nie podoba:

"po ewakuacji w mieście pozostali tylko przestępcy. Komisarz Gordon i policja zostali przytłoczeni przez złoczyńców"

Szykuje się niestety coś na wzór Arkham Origins czyli miasto wymarłe gdzie jedynymi ludźmi jakich spotkamy na ulicach będą bandyci i gliniarze. Tutaj będzie jednak sensowniejsze wyjaśnienie niż 'mieszkańcy Gotham boją się śnieżycy'.
 
Last edited:
Gra zapowiada się świetnie. Moją uwagę zwraca głównie mocna zmiana koncepcji wyglądu samego Batmana. Wygląda dużo nowocześniej niż w AC, a przecież AK jest jej bezpośrednią kontynuacją. Co nie zmienia faktu, że wygląda świetnie, kolejny must buy, druga połowa roku będzie bardzo ciężka dla mojego portfela :p.
 
Wygląda super. Myślałem, ze kompa wymienię tylko dla Wiedźmina, ale widzę kolejny powód do upgradu.:D
 
Moją uwagę zwraca głównie mocna zmiana koncepcji wyglądu samego Batmana. Wygląda dużo nowocześniej niż w AC, a przecież AK jest jej bezpośrednią kontynuacją.

Z doniesień wynika, że akcja gry rozgrywa się rok po wydarzeniach z Arkham City, a rok to sporo czasu na pewne zmiany (sylwetka, kostium). Poza tym była też mowa że grę zaczniemy w kostiumie znanym z Arkham City i dopiero po jakimś czasie przeskoczymy do takiej zbroi jaką widać na materiałach promocyjnych.

Swoją drogą, ciekaw jestem czy poznamy tożsamość tego Rycerza Arkham i czy nie okaże się że to jednak ktoś kogo znamy np. Azrael (zwykły, zapewne ślepy strzał).
 
Swoją drogą, ciekaw jestem czy poznamy tożsamość tego Rycerza Arkham i czy nie okaże się że to jednak ktoś kogo znamy np. Azrael (zwykły, zapewne ślepy strzał).

Nie wiem, coś mi mówi, że mogą się inspirować Batman: Under the Red Hood, a tytułowy Knight, to któryś z Robinów (stawiam na Graysona). Jak wiemy, po wydarzeniach z Arkham City, Bruce się zmienił, a Knight może być reakcją na tą zmianę.

E:

Więcej screenów.
 
Last edited:
Dick też był jednym z moich typów, podobnie jak Ra's (to całe 'testowanie' Batmana się kojarzy). Chociaż teraz tak sobie myślę że byłoby ciekawie jakby się okazało że ten cały Rycerz Arkham nie istnieje i jest po prostu wytworem wyobraźni Bruce'a powstałym np. w wyniku kontaktu z chemikaliami Stracha na Wróble. Takie bardziej brutalne i bezkompromisowe alter ego Batmana, którym Bruce nie chciałby się stać ale obawia się że może do tego dojść.

PS. Fotki super, jest nawet Basia Gordon :D
 
Ależ się jaram (to chyba wiedzą wszyscy). Czuję, że w tym roku szykuje się wydatek na dwie EK, a Batman będzie jedyną grą z którą mógłbym zdradzić Wiedźmina :p
 
Screeny i arty świetne. Mam tylko nadzieję, że między Batkiem i Wiedźminem będzie z miesiąc przerwy ;). W dacie premiery oczywiście :).
 
Analiza trailera CGI:

[video]http://www.gametrailers.com/videos/6wip07/batman--arkham-knight-pop-block--debut-trailer[/video]
 
Trzeba przyznać, że bardzo zgrabnie im ta analiza wyszła :). A tutaj jeszcze jedna analiza. Tym razem na screenach i po polsku.
 
Last edited:
A ja się zastanawiam, czy to wciąż (mocno zmodyfikowana wersja) Unreal 3, czy może już coś wyżej ....
Unreal 4? Chyba nie. Wygląda rewelacyjnie, ale przecież już poprzednie Batmany na UE3 wyglądały oszałamiająco. Ten tytuł prezentuje się jak bardzo wycyzelowany Arkham Origins.
 
Tak oglądam sobie te screeny and I'm confused... ;P Ta gra ma być kontynuacją Arkham Origins czy Arkham City? Wygląd Batmana, miasta i młodego Gordona sugerowałoby większe powinowactwo z AO, ale cała reszta, czyli identyczny Two-Face, Pingwin już z butelką w oku, Barbara już jako Wyrocznia na wózku inwalidzkim oraz brak Jokera na screenach wskazuje na sequel AC... Dziwne jest to mieszanie modeli postaci z różnych części gier ;P No i ta postać:
View attachment 2199
Batman w przebajerzonej zbroi czy może już Batman-Azrael? W końcu ten pojawił się na moment w AC(chociaż w sumie to nie był Jean-Paul, tylko ten drugi Azrael), zapowiadając niejako swoje przybycie... ;P

Acha, i jeszcze jedno: wygląd Batmana w tej grze miażdży, pomieszanie strojów z AA/AC i AO wyszło na dobre, zbroja wygląda na solidną jak w AO, a jednocześnie budzi taki sam respekt jak w AA/AC :)
 

Attachments

  • 1655767_597530463671186_1312350976_o.jpg
    1655767_597530463671186_1312350976_o.jpg
    20.4 KB · Views: 70
Kontynuacja Arkham City, a pan na powyższej fotce to nie Batman tylko tytułowy Rycerz Arkham - nemesis Bruce'a ;)
 
Top Bottom