Batman Arkham

+
(...) a pan na powyższej fotce to nie Batman tylko tytułowy Rycerz Arkham - nemesis Bruce'a ;)

Czyli jego "zły brat bliźniak" ;) ...

Swoją drogą ciekawe, czy nasz główny adwersarz będzie posiadał jakieś podobne (te same?) zdolności co Batek?
 
Tak bardzo bym chciał aby było jakieś nawiązanie do Court of Owls.
View attachment 2217
Nie mogę przestać tego widzieć.
 

Attachments

  • gacek.jpg
    gacek.jpg
    83.8 KB · Views: 57
Tak mi teraz przyszła do głowy jeszcze jedna koncepcja odnośnie tożsamości Rycerza Arkham - Thomas Wayne! :D W jednej z alternatywnych linii czasowych ukazanych w mini serii Flashback to właśnie Thomas został Batmanem po śmierci syna. A skąd pomysł na coś takiego w grze? Głównie przez zwiastun, na którym słyszymy Thomasa mówiącego o ostatniej woli i spadku dla Bruce'a. Wrzucili to tam tak żeby było czy jednak coś jest na rzeczy? No właśnie ;) Oczywiście ciężko byłoby wyjaśnić skąd się wziął, ale nie byłoby to niemożliwe, najprostszym wyjaśnienie będzie tu Lazarus Pit. Ra's mógł go wskrzesić i wysłać przeciw Bruce'owi. Można by to też połączyć z urojeniami o których pisałem wcześniej. W pewnym momencie Rycerz Arkham ujawnia swoją tożsamość, a później okazuje się że to wszystko tylko majaki Bruce'a i na samym końcu widzimy go jako jednego z pacjentów Arkham po tym jak się totalnie załamał i zatracił. Byłoby to mocne i kontrowersyjne, ale bardzo ciekawe :D

 
Nową panią doktor widzieli?
View attachment 2244
Widać graficzny postęp względem poprzednich części, niemniej sam design Quinzel... wolałem ten z poprzednich Arkhamów. Aha i dodam, że przyjdzie nam się w nią po raz pierwszy w serii wcielić, chociaż najprawdopodobniej tylko w wyzwaniach.
 

Attachments

  • 349906124.jpg
    349906124.jpg
    20.8 KB · Views: 58
Jest ruda, jest +1 do oceny gry :D Aż się zastanawiam, czy nie przerwać na chwilę buszowania po Wyzimie, na rzecz fruwania po Arkham :p
 
Nie wytrzymałem i pękłem. Na moim dysku wylądował ponownie Batman. Tym razem nie ten od rzemieślników, a od artystów z Rocksteady. Tak, teraz mogę stwirdzić definitywnie. Arkham City to gra o trzy klasy lepsza niż Origins. Przy okazji wykręciłem swój rekord w mnożniku walki. Ponad 190 Catwoman. Oczywiście w wyzwaniu.
 
Też pykam właśnie z AC :) Z rozpędu chyba załapię się jeszcze na AO :D A zbliżająca się premiera AK, coraz bardziej nakręca mnie na zakup SP do AO :p

Jak ja lubię te skróty :D
 
Nie musisz kupować przepustki sezonowej żeby mieć dodatek z Freezem, wszystkie dodatki można kupić osobno ;)

A i mnie zapowiedź Arkham Knight skłoniła do ponownego zanurzenia się w ten świat :D Wczoraj skończyłem ponownie Arkham Asylum i trochę zdziwiło mnie że przejście gry zajęło mi jakieś 11 godzin. Nie gnałem na szybko, w momencie ukończenia fabuły miałem jakieś 80% skończonych zagadek. Jasne, przechodziłem grę po raz trzeci czy czwarty więc sporo rzeczy pamiętałem (jak znaleźć konkretne trofea, jak rozwiązać zagadki, gdzie się udać w danym momencie), ale wydawało mi się że gra była dłuższa. Może Steam robi mnie w konia?:blink: Tak czy siak, następne w kolejności jest Arkham City :)
 
Nie musisz kupować przepustki sezonowej żeby mieć dodatek z Freezem, wszystkie dodatki można kupić osobno ;)

Na zimobraniu można było złapać SP za 30 zł. Tyle jestem w stanie dać za Pana Lodówkę i to śmieszne coś z wyzwaniami.

Mój Steam pokazuje, że z AA uporałem się w 14.7h.
 
Maksowanie po raz drugi wszystkich wyzwań Zagadki to istna masakra. Steam pokazuje już 22 godziny gry, z czego na wątek główny zeszło jakieś 8-9. Ech, przeklęte osiągnięcia :p
 
Top Bottom