Batman Arkham

+
Nowe screeny. Arkham Night wygląda jeszcze bardziej redhoodowato. ;P

 
Screeny świetne. Już czuję ten klimat Arkham :). Mam nadzieję, że na moje imieniny już będę mógł go dostać w swoje łapki :). Nowy przeciwnik też zapowiada się intrygująco i dużo lepiej wygląda niż tylko redhoodowato :p.
 
Jest klimat ale jeśli AK w ruchu będzie prezentowało się równie dobrze co na screenach, to mogę zapomnieć o grze co najmniej do lutego 2015 :p.
 
Jest klimat ale jeśli AK w ruchu będzie prezentowało się równie dobrze co na screenach, to mogę zapomnieć o grze co najmniej do lutego 2015 :p.

Nie przypuszczam, żeby wymagania wiele się różniły od BA: Origins. A ten bez włączonych efektów PhysyX, chodził dobrze nawet na słabszym sprzęcie. Może nie będzie tak źle ;).
 
Na screenach wygląda dużo lepiej niż AO, obawiam się, że mogą być sporo wyższe. Ogólnie ciekawią mnie wymagania gier tworzonych z myślą o nowych konsolach, mam nadzieję, że twórcy nie pójdą drogą na skróty i nie zaczną wymagać komputerów z NASA.
 
Ale screeny są z pewnością robione na najwyższych ustawieniach, więc ja bym się tak nie martwił :).
 
Wiem, że news nie bardzo do tematu, ale...

Pojawiły się wymagania Batman: Arkham Origins Blackgate:

Minimum:
system operacyjny Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (32 bit)
procesor Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz; AMD Athlon X2, 2.8 GHz
2 GB RAM
karta graficzna GeForce 8800 GTS lub Radeon HD 3850
DirectX 10
szerokopasmowe połączenie z internetem
3 GB wolnego miejsca na HDD
Windows XP i DirectX 9.0b nie są obsługiwane

Zalecane:
system operacyjny Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (64 bit)
procesor Intel Core i5-750, 2.67 GHz; AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
4 GB RAM
karta graficzna GeForce GTX 560 lub Radeon HD 6950
DirectX 11
szerokopasmowe połączenie z internetem
3 GB wolnego miejsca na HDD
Windows XP i DirectX 9.0b nie są obsługiwane

W sumie nie ma jakiś zaskoczeń w minimum, ale już w rekomendowanych chcą procesora z 4 rdzeniami. Dla takiej gry?
 
Jeśli kupię Season Passa do Batmana: AO, to dostanę też wszystkie przyszłe DLC? Włącznie z tym, o którym mówicie powyżej?
 
Nowy gacek pewnie zaliczy wyraźny downgrade. Zważywszy, że na obecnym etapie tnie się niczym rasowy emo, twórcy nie mają innego wyjścia.
Co nie zmienia faktu, że na pewno będzie wyglądać miluchno. W końcu Rocksteady robi gry ładne i co o wiele ważniejsze, grywalne.
Jak początkowo nad zapowiedzią nowego netoperka przeszedłem obojętnie, a przecież strasznie uszatego lubię, było nie było ulubiony heros ze stajni DC, tak teraz tytuł ten żywo mnie interesuje.
Kupiłbym, choćby tylko po to, by porozbijać się po Gotham batmobilem. Z tego co głoszą media, to pojazd w zasadzie pancerny. Za nic mający ogrodzenia i co lichsze murki. I tak być powinno. Jeździłbym. I będę.
 
Jeśli kupię Season Passa do Batmana: AO, to dostanę też wszystkie przyszłe DLC? Włącznie z tym, o którym mówicie powyżej?

Tak, dostaniesz super mega wypasione pelerynki dla Batmana, nowe misje wyzwań Inicjacja i nadchodzącą kampanię z Freezem.

Swoją drogą dałem się napaść promocji na Steamie: -75% na gry z Batmanem i SP do Arkham Origins wylądował w mojej bibliotece :D
 
Last edited:
Z ciekawości zapytam w jakiej cenie i do kiedy trwa promocja, bo na wyjeździe jestem i w telefonie strona Steama mi nie działa za dobrze.
 
Na Amazonie batek jest za 10$, na Steamie za eurosy. SP jest tylko na Steamie, za niecałe cztery ojro.

Tak, dostaniesz super mega wypasione pelerynki dla Batmana, nowe misje wyzwań Inicjacja i nadchodzącą kampanię z Freezem.

Z tego wszystkiego jara mnie tylko kampania, ale i tak już wezmę do kompletu. ;)
 
Top Bottom