Batman Arkham

+
Ech, zapomniałem już, jakie zbieranie pytajników potrafi być irytujące, tym bardziej, że po instalacji SP mój Batmobil ma problemy z wejściem w tryb bojowy :p

---------- Zaktualizowano 23:36 ----------

Sytuacja z brakiem trybu bojowego wyjaśniona. Niektóre skórki z SP po porostu go nie obsługują.
 
Sytuacja z brakiem trybu bojowego wyjaśniona. Niektóre skórki z SP po porostu go nie obsługują.

Wut? Czyli jeździsz sobie burtonowym batmobilem, ale do walki musisz zmienić wygląd? To tak można projektować extrasy?
 
Wut? Czyli jeździsz sobie burtonowym batmobilem, ale do walki musisz zmienić wygląd?

Właśnie tak :p

Swoją drogą, brakuje mi czterech zagadek, żeby wjechać Riddlerowi na chatę, a nigdzie nie umiem znaleźć informatorów :( Smuteczek :p
 
Widzę, że nowy poziom nieudolności dewelopera. Zapłać, a nie będziesz mógł przejść gry(tak, wiem, że to opcjonalne, ale jednak).
 
Właśnie tak :p

Swoją drogą, brakuje mi czterech zagadek, żeby wjechać Riddlerowi na chatę, a nigdzie nie umiem znaleźć informatorów :( Smuteczek :p

Ja dlatego ich łapie przy każdej okazji, nawet jak mam potem coś innego powtarzać :). Najlepiej chyba latać w trybie detektywa nad tą dzielnicą, gdzie masz braki, żeby ich znaleźć.
 
@Yakin internet twierdzi, że trzeba latać po całej mapie, bo jak za długo krążysz nad jedną wyspą to jej unikają. Druga teoria mówi, że trzeba powstrzymać kilka zamieszek i sami się pojawią.
 
Hmmm, w poprzednich częściach chyba się pętali po konkretnej części miasta. Ale w sumie sporo się zmieniło, a ja na razie jakoś w miarę często na nich trafiam. I jak tylko któregoś przyuważę, to lecę, nawet jak mam przerwać i powtarzać misję :).
 
Też tak robię :p A teraz widać, że nie grałem prawie rok, bo zapomniałem, że pod portem są jeszcze kanały. I tak oto zmarnowałem prawie 2 godziny rozbijając bandy przestępców ... chociaż ... było fajnie :p ZAGADKO NADCHODZĘ !! !!
 
Grał ktoś w dodatki do Arkham Knighta? Warto? I na jakiej zasadzie one działają? Są to po prostu dodatkowe misje wklejone do gry czy też zupełnie odrębne rzeczy jak Harley? Zastanawiam się czy warto, bo z okazji premiery wersji GOTY cała seria doczekała się obniżek i przepustkę sezonową do Arkham Knighta można wyrwać za 25 zł.
 
@HuntMocy w sumie wszystkie misje poza Batgirl: A Matter of Family to jakieś pół do godziny gry. Za 25 zł warto. Jak wcześniej pisałem, dałem 26 i cieszę się, że nie przepłaciłem. Ze wszystkich dodatków chyba najlepsza jest historia z Mr. Freeze'a.
 
Mam pewien problem. Jakiś czas temu miałem Arkham Knight'a , udało mi się dojść do mniej więcej połowy głównego wątku, ale w pewnym momencie zawirusowało mi laptopa, a teraz, gdy jest już po wszystkim, gra za nic w świecie nie chce się uruchomić. Nie pomogły ponowne instalacje, instalacje innych kopii ani aktualizacja kart graficznych. Wygląda na to, że pomoże tylko całkowita zmiana sprzętu (coś podobnego miałem z pierwszym mass effectem, tyle że on na moim starym komputerze wcale nie chciał iść <<Ale wiedźmin 2 na tym samym komputerze i mass effect 2 szły bez większych problemów, o dziwo>>) W związku z wieloma problemami, jakimi ta gra mnie dręczyła, zamierzam olać jej dalsze przechodzenie, a jej zakończenie poznać w internecie. Chciałbym was tylko spytać: Czy coś na tym stracę?
 
Wygląda na to, że pomoże tylko całkowita zmiana sprzętu
Ty tak na serio??

Wyczyść kompa (wliczając rejestr) z śmieci (np. ccleanerem). Zobacz, czy nie brakuje jakichś bibliotek, czy coś. Jak tak, to doinstaluj.
Jak to nic nie da, to spróbuj formata zrobić.
 
Top Bottom