Batman Arkham

+
Wyczyść kompa (wliczając rejestr) z śmieci (np. ccleanerem). Zobacz, czy nie brakuje jakichś bibliotek, czy coś. Jak tak, to doinstaluj.
Jak to nic nie da, to spróbuj formata zrobić.

Myślisz że tego nie próbowałem?
Nic nie zadziałało.
 
Powiedzcie dobrzy ludzie :). Czy rozwalenie tych transporterów opancerzonych w AK jest do czegoś niezbędne? To znaczy, czy nie wykonanie tej misji blokuje walkę z jakimś przestępcą czy coś? Bo przyznaję szczerze, że te pościgi doprowadzają mnie już na skraj załamania nerwowego :(. Z 9 udało mi się rozwalić cztery, a to też chyba więcej przypadkiem niż zamierzenie. I jeśli to nie jest konieczne do czegoś, to chyba odpuszczę...
 
Z tego co pamiętam to jest konieczne aby złapać wszystkich bandziorów i tym samym odblokować pełne zakończenie.
 
Z tego co pamiętam to jest konieczne aby złapać wszystkich bandziorów i tym samym odblokować pełne zakończenie.

Hmmm, to niedobrze, bardzo niedobrze. Miałem nadzieję, że tak nie jest, bo w tych poradnikach, które udało mi się znaleźć wyczytałem, że do odblokowania walki z Deathstroke'iem konieczne jest zlikwidowanie wszystkich posterunków, wież i min. Przy tych transporterach nic takiego nie znalazłem, ale chciałem się upewnić. Skoro to jednak konieczne, to będę się musiał męczyć do skutku i liczyć na fart :(.
 
Nie jestem pewien na 100%, wydawało mi się że wozy też trzeba załatwić :hmmm: Może jednak nie skoro poradniki nic o tym nie mówią? Teraz już sam nie wiem.
 
Jak zniszczyłem wszystkie posterunki drogowe, to Deathstroke sam powiedział, że to nie koniec, bo ma jeszcze miny, a wieże pilnują powietrza. O wozach nie wspominał. Więc może nie. mam szczerą nadzieję, bo te poscigi to dla mnie koszmar...
 
Najlepsza walka z Wilsonem jest w Arkham Origins. Ogólnie najlepsze walki z bossami w całej serii.

Arkham Knight pod względem bossów to gniot. Ogólnie fabuła jakaś rozmemłana i powolna, bez balansu - jak jest akcja, to wywala to z kapci geniuszem, ale jak już nic się nie dzieje, to jest zamuła aż grać się nie chce.
 
Walka z nim to również kicha, tak samo jak z Rycerzem Arkham :p

Walki jestem w stanie przejść, ale pościgi Batmobilem mnie przerastają... Ochronę rozwalam prawie za każdym razem, ale transportera nie jestem w stanie dogonić na więcej niż jeden strzał i w końcu zawsze gdzieś się nie wyrobię, rozwalę na ścianie, czy coś i muszę zaczynać od początku. Porażka...
 
Znaczy szykują się równolegle dwie nowe gry o Batmanie, czy o coś innego chodzi?

Znaczy się według niemal wszystkich plotek RS robi coś w komiksowym uniwersum DC, skoro Batmana przejęło WB Montreal, to ciekawym czym będzie gra od RS. Liga sprawiedliwości, Legion Samobójców, Robin, Superman, Constantine?
 
Last edited:
Mogliby już dać jakieś ogłoszenia, bo jakoś nie wierzę, że po oficjalnych zapowiedziach obie gry (od Rocksteady i WB) od razu trafią do sprzedaży. Pewnie trzeba będzie z rok czy dwa poczekać, a tu dalej cisza.
 
Kolejny miesiąc - kolejny przeciek. Ponoć oficjalna zapowiedź kontynuacji Arkham Origins zatytułowana Arkham Legacy ma się odbyć 12 grudnia na TGA.


Oby w końcu, bo lata mijają, a peleryna jak kurzyła się w szafie tak się dalej kurzy.
 
No w kolejnego Batmana bym pyknął chętnie. Pod warunkiem, że zmniejszą liczbę pościgów batmobilem, bo to była jedyna rzecz, która mnie doprowadzała do szału w ostatniej części.
 
Top Bottom