Battlefield

+
Ale kupsztal, a ja tak bardzo lubię realia Drugiej Wojny :( Lubię też oczywiście mieszankę Drugiej Wojny z fantastyką, ale tutaj miała być wojna na serio, a dostajemy takie coś ni w pipę ni w papę. Super szybkie starcia, babki z widelcami zamiast dłoni i inne dziwactwa. Z tego co zrozumiałem to materiał pochodził z multi więc może w kampanii będzie inaczej, ale znowu z drugiej strony tradycyjnej kampanii chyba nie będzie tylko zbiór szybkich misji do kooperacji. Kiepsko, Battlefield 1 zrobił na mnie lepsze wrażenie.

PS. I jakim głąbem trzeba być żeby nie wykorzystać okazji i po Battlefieldzie 1 osadzonym w realiach Pierwszej Wojny nie wypuścić drugowojennego Battlefielda 2 tylko jakiegoś Battlefielda V. Do samego końca wierzyłem, że to V w nazwie to tylko zmyłka żeby za szybko nie zdradzić czasu akcji, a tu masz.
 
HuntMocy;n10957064 said:
Ale kupsztal, a ja tak bardzo lubię realia Drugiej Wojny :( Lubię też oczywiście mieszankę Drugiej Wojny z fantastyką, ale tutaj miała być wojna na serio, a dostajemy takie coś ni w pipę ni w papę.

Wielce prawdpopodobne że EA dostanie w tym roku po głowie i sprzedaż BFV będzie niższa, juz nawet nie chodzi że zrobili z tego grę dla masowego odbiorcy, trochę Fortnite, trochę podbitych kolorów (a to sobie coś i wybudujemy) ale chodzi o to że EA bedzie rywalizować z R* i RDR2, owszem na PC tego problemu nie ma, ale konsole to zawsze była większość sprzedaży, a tam wychodzi Rockstar z RDR2 ledwo tydzień pózniej oberwie im się w tym premierowym czasie.
 
Z informacji wynika, że może być to bardzo ciekawa gra, ja na pewno ją kupię. Szkoda tylko, że na pierwszej prezentacji postawili na poprawność polityczną, by broń boże nie urazić niczyich uczuć, i jak widać, sporo graczy przez to ma już bardzo negatywną opinię o grze. Idiotyczna jest za to kastomizacja postaci. Może dojść do tego, że na mapie większość graczy będzie czarnoskórymi kobietami z wymalowanymi mordami niczym W. Wallace. I oczywiście można powiedzieć, że to tylko od nas zależy czy gramy kobietą czy mężczyzną, ale mi osobiście taki widok sprawi, że przed monitorem mogę się wściec.
 
Last edited by a moderator:
Strasznie chaotyczny ten materiał, ciężko się skupić na tym co się tam dzieje xD Kolory aż biją po oczach, na pierwszy rzut oka to mi to w ogóle nie wyglądało na WW2. Jak zobaczyłem babkę z tym widelcem zamiast dłoni to pomyślałem co to kolejny Wolf czy jakiś inny steampunk :p Póki co nie zachęciło mnie do kupna.
 
Zbyt chaotyczne i nie trzymające się realiów drugiej wojny światowej (a co najwyżej jedynie ją inspirowane).


Ale... jeśli to tylko pokaz multi, to niech sobie będzie. Zobaczymy co zaprezentuje kampania (bo chyba takowa będzie) - tutaj poprzednik nie zawodził.

EDIT:

Patrzcie co w sieci znalazłem :).

 
Last edited:
Szybkie pytanko. Bf 5 nie smignie mi na lapku. Chce wymienić procek o ile się da. Tego dotyczy tez moje pytanko. Czy w dell inspiron 5558 z prockiem Intel i7 5500( dual core) da radę wymienić procesor na jakiś z 4-core? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
 
Last edited:
Szybkie pytanko. Bf 5 nie smignie mi na lapku. Chce wymienić procek o ile się da. Tego dotyczy tez moje pytanko. Czy w dell inspiron 5558 z prockiem Intel i7 5500( dual core) da radę wymienić procesor na jakiś z 4-core? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Dać się da, ale procki w nowszych laptopach są wlutowywane w płytę (BGA). Zobacz, jaką masz podstawkę, socket (np. w programie CPU-Z). Jeśli PGA, to wymiana jest prosta, jeśli BGA to lipa. Sam nie wymienisz.
 
Top Bottom