Beczki novigradu

+
W pierwszy dzień wejścia nowej talii do gry (novigrad) zakupiłem 18 beczek novigradu za złoto, po wejściu w zakładkę odbioru tych beczek okazało się że gra zamiast beczek novigradu dałami mi beczki wojny krwii, nie był to mój błąd w złym wybiorze beczek do zakupienia. Dostałem to czego nie chciałem. Pozdrawiam
 
W pierwszy dzień wejścia nowej talii do gry (novigrad) zakupiłem 18 beczek novigradu za złoto, po wejściu w zakładkę odbioru tych beczek okazało się że gra zamiast beczek novigradu dałami mi beczki wojny krwii, nie był to mój błąd w złym wybiorze beczek do zakupienia. Dostałem to czego nie chciałem. Pozdrawiam

Nie ma beczek Wojny Krwi. Tym bardziej proponuję, abyś skontaktował się z supportem.
 

Lexor

Forum veteran
Nie ma beczek Wojny Krwi. Tym bardziej proponuję, abyś skontaktował się z supportem.

Pewnie chodziło mu o Krwawą Klątwę. ;)

Co do buga - z beczkami czasem faktycznie dzieją się dziwne rzeczy - ja mam np. parę różnych rodzajów beczek zmagazynowanych "na potem" i gra np. po wejsciu na panel otwierania beczek pokazuje domyślnie jeden rodzaj i gdy klikniemy wtedy na przycisk "otwórz" (bez uprzedniego upewnienia się co do rodzaju beczki) to potrafimy otworzyć zupełnie coś innego.

Albo jak otwieramy beczki danego rodzaju to gra po skończeniu ich ilości w dalszym ciągu potrafi pokazać "otwórz kolejną" i jesli to klikniemy to wtedy zaczynamy otwierać zupełnie inny rodzaj beczke, choć normalnie jest tak, ze zwykle wtedy wracamy do menu wyboru rodzaju beczek.
 
Last edited:
Top Bottom