Berengar

+
Berengar

Witam. Grę przechodzę z pomocą poradnika i w 4 rozdziale jest takie zadanie "Ścieżki przeznaczenia" opisane jest tam zadanie związane z Berengarem. I tu się pojawia problem związany z finałową walką wracam z WYSPY RYBITW po pokonaniu DAgona i wypełnienie Kręgów na wodzie i w pełnym słońcu a tu ani słychu ani widu Berengara proszę o pomoc. Z góry dzięki.PS: SPOTKAŁEM TYLKO ODZIAŁ ZAKONU.
 
Chcesz powiedzieć, że rozmawiałeś o wszystkim z Berengarem, pozbyłeś się Dagona (zadowalając Panią Jeziora przy tym - najlepiej na oba sposoby ::)) i po odebraniu miecza nie spotykasz na wyspie rybitw Berdzia? A grę zaktualizowałeś do 1.1a ?
 
Wykorzystasz miecz..ale nie teraz jeszcze. Berengar jest blisko łódki - tam z nim rozmawiasz i zabijasz lub nie....
 
W dzienniku coś porąbali chyba. Mozesz wykorzystać, jeśli psotanowisz walczyć z nim.Neuro, zauważ że Scypio napisał, że spotkał już oddziały zakonu - a więc skorzystał z łodzi, wrócił spowrotem na brzeg a Berengar się nie pojawił...Czy jednak się mylę Scypio ?
 
Też tak miałem, spróbuj może wrócić łódką na wyspę. U mnie się pojawił. Na brzegu też juz miałem oddział Zakonu ale z nimi nie gadałem.
 
Ja mam inny problem - Akt cały skończyłem, łódką pływałem, Berengara na oczy nie widziałem po tym, jak sobie z nim przy ognisku o przeznaczeniu pogawędziłem. Grze się coś powaliło czy to po prostu inna możliwość rozwinięcia fabuły?
 
Nightmare said:
Ja mam inny problem - Akt cały skończyłem, łódką pływałem, Berengara na oczy nie widziałem po tym, jak sobie z nim przy ognisku o przeznaczeniu pogawędziłem. Grze się coś powaliło czy to po prostu inna możliwość rozwinięcia fabuły?
Zdecydowanie to drugie. Gdy przechodziłem grę drugi raz też myślałem, że to bug, ale Berengar pozytywnie mnie zaskoczył ;).E: 1000 post :D.
 
jaszczur10 said:
jaszczur10 said:
Ja mam inny problem - Akt cały skończyłem, łódką pływałem, Berengara na oczy nie widziałem po tym, jak sobie z nim przy ognisku o przeznaczeniu pogawędziłem. Grze się coś powaliło czy to po prostu inna możliwość rozwinięcia fabuły?
Zdecydowanie to drugie. Gdy przechodziłem grę drugi raz też myślałem, że to bug, ale Berengar pozytywnie mnie zaskoczył ;).E: 1000 post :D.
..bo to jest bug, co prawda nie zawsze się pojawia, ale u mnie np. był, z tego co wiem Berengar "ZAWSZE", powinien na koniec IV aktu stać koło łódki i dopiero wtedy można podjąć decyzję czy go zabić czy nie..
 
Nightmare said:
I jak to się potem kończy? Gra uważa go za ubitego czy za całego i zdrowego?
jeśli bug wystąpi, to gra uważa Berengara za żywego (u mnie tak było) SPOILER..na koniec gry pomaga zabić Azara Jaweda SPOILER, z tego co wiem to można spróbować wyjść z gry i wczytać ją jeszcze raz, wtedy czasem pomaga..p.s. nie rozumiem jak testerzy mogli przeoczyć tak oczywisty, na dodatek z głównej linii fabularnej Bug
 
Tak się składa, że mój brat ma podobny problem. Zabił Dagona, otrzymał miecz i nie ma nigdzie Berengara. Wraca z Wyspy Rybitw i też go nie ma, przy ognisku ani nigdzie. Natomiast u mnie on był i nie wiem czy to może miec wpływ, ale ja zabiłem Dagona zabijając kapłana Vodyanoi a on pomagał Pani Jeziora (przynosił jej jakieś błyskotki). Za sprostowanie wątku byłbym wdzięczny.
 
Również ten błąd wyskoczył u mnie po wypełnieniu misji dla Pani Jeziora.Gdzieś czytałem (niestety nie pamiętam już gdzie), że ten błąd naprawiono w najnowszym patchu. No cóż :D...
 
Krzysztof666 said:
Tak się składa, że mój brat ma podobny problem. Zabił Dagona, otrzymał miecz i nie ma nigdzie Berengara. Wraca z Wyspy Rybitw i też go nie ma, przy ognisku ani nigdzie. Natomiast u mnie on był i nie wiem czy to może miec wpływ, ale ja zabiłem Dagona zabijając kapłana Vodyanoi a on pomagał Pani Jeziora (przynosił jej jakieś błyskotki). Za sprostowanie wątku byłbym wdzięczny.
ja grałem jak twój brat i nie miałem żadnych problemów, tj. zabiłem dagona dla pani, uwolniłem alinę, dostałem miecz i będąc jeszcze na wyspie, spotkałem berengara przy łódce
 
CorwinzAmberu said:
Chcesz powiedzieć, że rozmawiałeś o wszystkim z Berengarem, pozbyłeś się Dagona (zadowalając Panią Jeziora przy tym - najlepiej na oba sposoby ::)) i po odebraniu miecza nie spotykasz na wyspie rybitw Berdzia? A grę zaktualizowałeś do 1.1a ?
On nie poszedł po miecz do Pani jeziora jeszcze chyba
 
Ja mam podobny problem -.- Wykonałem już wszystkie quest jakie sie dało(no oprócz wolnych elfów) po dostaniu od pani jeziora miecza ani widu ani słychu po berengarze (przy łódce ani gdzie kolwiek go już nie ma)Mam Patcha 1.1a i z tego co wiem to już się nie powinno w nim zdarzać - a jednak. Czy muszę zrobić coś jeszcze?
 
Ja Berengara normalnie miałem po czym go zabiłem ale ten miecz co dostajemy od Pani Jeziora nie jest przeznaczony do walki z ludźmi więc jak wyście chcieli go nim zabić?
 
U mnie też nie pojawił się Berengar. Wracając z Wyspy Rybitw (z mieczem od Pani Jeziora) i czekając na załadowanie się lokacji czytałam poradnik. I tam ładnie pisze, że zaraz koło łódki powinien pojawić się drugi wiedźmin. Więc już zastanawiam się co z nim zrobić, ale Geralt wysiada na brzegu, a Berengara nigdzie ni mo :-\ Rozglądam się, wypatruję, patrzę po wszystkich krzaczkach, ale ani widu, ani słychu gościa. Nie pozostało mi nic innego jak podejść do zapuszkowanych zakonników.Jeżeli przez to gra sama wymusiła na mnie, że Berengar żyje, to dobrze, bo i tak chciałam go oszczędzić.
 
Nazgulek said:
U mnie też nie pojawił się Berengar. Wracając z Wyspy Rybitw (z mieczem od Pani Jeziora) i czekając na załadowanie się lokacji czytałam poradnik. I tam ładnie pisze, że zaraz koło łódki powinien pojawić się drugi wiedźmin. Więc już zastanawiam się co z nim zrobić, ale Geralt wysiada na brzegu, a Berengara nigdzie ni mo :-\ Rozglądam się, wypatruję, patrzę po wszystkich krzaczkach, ale ani widu, ani słychu gościa. Nie pozostało mi nic innego jak podejść do zapuszkowanych zakonników.Jeżeli przez to gra sama wymusiła na mnie, że Berengar żyje, to dobrze, bo i tak chciałam go oszczędzić.
dziwne bo ja go spotkałem jeszcze na wyspie rybitw... spróbuj popływać tam i spowrotem
Nazgulek said:
Ja Berengara normalnie miałem po czym go zabiłem ale ten miecz co dostajemy od Pani Jeziora nie jest przeznaczony do walki z ludźmi więc jak wyście chcieli go nim zabić?
powiedz misiek, gdzie ty widziałeś, że ktoś chciał zrobić kuku berengarowi za pomocą ard'anye
 
Top Bottom