Berengar

+
Mi zawsze udawało się ocalić Berengara przed śmiercią z rąk Azara Javeda, na wszystkich poziomach trudności.Screeny:http://img529.imageshack.us/img529/9485/berengar1br3.jpghttp://img178.imageshack.us/img178/1025/berengar2je8.jpghttp://img165.imageshack.us/img165/1407/berengar3in7.jpgPo walce mówi tylko: "Przemyślałem parę spraw."
 
Ja też ocaliłem Berengara. Ale nie warto, bo quest się nie chce skończyć (Tajemnica Berengara). Twórcy chyba nie byli za bardzo przygotowani na taki scenariusz, bo Berengar jedyne, co gada, to 'Przemyślałem parę spraw'.
 
tak wystarczy wyciągnąć azara na schody iwalnąć go ogniem berengar go dobije jeśli po podpaleniu azara odrazu zbiegliśmy ze schodów
 
Czy mi się zdaje, czy napisałeś to samo w dwóch wątkach? A zresztą w taktyce, o której mówisz, za wiele jest zależne od Berengara. Myślałem, że chcesz samemu poczuć przyjemność zabicia Javeda, a nie dawać go Berengarowi.PS Nie pisz 2 postów pod rząd.
 
tylko raz dalem Berengarowi ta przyjemnosc pozniej tez oszczedzilem ale azara sam za*** OOO :eek: Proszę nie przeklinać.To Forum dla wszystkich, nie brudźmy w nim i nie śmiećmy postami dla postów.Undomiel
 

Jimp

Forum veteran
ł zjadłeś . PISZ POPRAWNIE PO POLSKU . Wulgaryzmy to nasze dziedzictwo i trzeba o nie dbać .
 
@--JIMP--Dzięki za pomoc.Jednak po to jest opcja 'zgłoś do moderatora', żeby nie komentować podobnych wybryków, tylko je wskazać osobom porządkowym.
 
Przed przeczytaniem Sagi za wszelką cenę próbowałem ocalić Berengara od śmierci. Teraz myślę, że jak podczas walki z Vilgefortzem ginie drużyna Geralta, to zwycięstwo nad Azarem może (nie musi) być okupione ofiarą. Na pewno nie będę wczytywał gry jeśli ten (nawet nawrócony) zdrajca padnie.
 
oczywiśie że się da zabi berengarai wygrać z javedem bo będzisz miał jego medalion który osłabi javeda trochę a jak ja grałem na średim poziomie nie zabijając bernagara to azar zabił go od razu
 
Kribdzioch123 said:
oczywiśie że się da zabi berengarai wygrać z javedem bo będzisz miał jego medalion który osłabi javeda trochę a jak ja grałem na średim poziomie nie zabijając bernagara to azar zabił go od razu
Bez odpowiednich eliksirów Geralt nie ma żadnych szans uratować Berengara. Jednak da się to zrobić z odpowiednim przygotowaniem się do tej walki.
 
O ile mi wiadomo, quest o Berengarze pozostaje nieukończony, twórcy gry nie przewidzieli, że uda się go ocalić ;)
 
Zapomnieli, że na łatwym to pewnie większości graczy uda się ocalić Berengara.Mogliby temu łatwo zapobiec: samemu zagrać np. na łatwym i zobaczyć, że Berengara da się ocalić. A tak: nieukończony quest szpeci dziennik do końca gry.
 
undomiel9 said:
O ile mi wiadomo, quest o Berengarze pozostaje nieukończony, twórcy gry nie przewidzieli, że uda się go ocalić ;)
Zastanawia mnie to. Testując grę musieli zauważyć, że Berengar czasami przeżywa. Wydaje mi się, że nic z nim nie zrobili, bo nie potrzebowano Berengara w Epilogu. Widocznie twórcy chcieli, aby z Jakubem de Aldersbergiem zmierzył się sam Geralt bez pomocy drugiego wiedźmina.
undomiel9 said:
Zapomnieli, że na łatwym to pewnie większości graczy uda się ocalić Berengara.Mogliby temu łatwo zapobiec: samemu zagrać np. na łatwym i zobaczyć, że Berengara da się ocalić. A tak: nieukończony quest szpeci dziennik do końca gry.
Myślę, że twórcy musieli przetestować grę na każdym poziomie trudności. Inaczej nie wyłapali by pewnych błędów w balansie przeciwników.
 
Wszystko wskazuje na to, że przeznaczeniem Berengara jest śmierć, a od graczy zależy tylko kiedy i z czyjej ręki on umrze.
 
Mi Berengar zawsze ginął, niezależnie od poziomu trudności rozgrywki. Ludzie pomużcie jakie eliksiry użyć,oleje,a może runy lub petardy. Napiszcie !
 

Jimp

Forum veteran
Na pewno Wierzba ,jaskółka pare dekotów filt pethiego . Olej brunatny a styl silny .
 
Top Bottom