Bestiariusz

+
Wiem ze to glupie pytanie ale czy pojawią sie walki ze smokami?Chodzi mi głównie o to czy będę walczył z jakimś potworem a on nagle plunie we mnie ogniem
 
Szarlej said:
Chodzi mi głównie o to czy będę walczył z jakimś potworem a on nagle plunie we mnie ogniem
tak jesli będziesz walczył z połykaczem ognia a tak na serio to wątpie abys dostał odpowiedzi na to pytanie bo zdradzili by za wiele szczegołow z gry
 
jakie wiele szczegolow on sie tylko pyta o rodzaje dostepnej "broni" jaka beda walczyli przeciwnicy, potwory etc.
 
W jednym z wywiadów wspomniano o przeciwnikach walczących ogniem,nawet w jednym z pierwszych filmów z gry pokazany jest czarownik sprawiający Geraltowi istną Hiroszime za pomocą czarów, wiec tak Szarlej z ogniem w Wiedżminie sie spotkasz ale smoka bym sie raczej nie spodziewał.
 
a wedlug mnie moze pojawic sie smok. w filmie oraz ksiazce byly wzmianki o stosunkach Geralta do smokow, co wedlug mnie bylo ciekawym i dosc waznym elementem. fajnym pomyslem by bylo "wstawienie" takiego smoka i problem moralny gracza: zabic smoka(doswiadczenie, moze skarby) czy tez pozostac wedlug zasad, ksiazkowego charakteru bohatera...
 
w takim wypadku save by sie przydal:D ale mysle ze tworcy widza nasza ekscytacje smokami... i zrobia chociaz jednego( jako szyld gospody)
 
arczi said:
a wedlug mnie moze pojawic sie smok. w filmie oraz ksiazce byly wzmianki o stosunkach Geralta do smokow, co wedlug mnie bylo ciekawym i dosc waznym elementem. fajnym pomyslem by bylo "wstawienie" takiego smoka i problem moralny gracza: zabic smoka(doswiadczenie, moze skarby) czy tez pozostac wedlug zasad, ksiazkowego charakteru bohatera...
W takich przypadkach chyba nikt nie kierowałby się moralnością (chyba, że po zrobieniu save'a i zabiciu smoka okazałoby się, że nie warto). W ogóle w RPG'ach komputerowych 99,9% graczy za priorytet uznaje rozwój potęgi, siły postaci, przed pracą nad jej charakterem (choc w sumie mało jest gier, gdzie postępowanie ma istotne znaczenie, może jedynie Fable)
 
Aja bym go nie atakował.primo mógłby mnie zabic, secundo moze sie nie oplacic, tertio wolałbym popatrzec sobie jak nawalają się z nim spece od smoków, Rębacze choćby.
 
Matee said:
W ogóle w RPG'ach komputerowych 99,9% graczy za priorytet uznaje rozwój potęgi, siły postaci, przed pracą nad jej charakterem (choc w sumie mało jest gier, gdzie postępowanie ma istotne znaczenie, może jedynie Fable)
Planescape: Torment choćby.Nie ma co przewidywać czy smok będzie czy nie będzie, bo CDPR nieprzewidywalny jest. Nawet gdyby był, to racze jakiś queścik dla niego, jakaś nagroda od niego.Pozatym Geralt miał przyjaciela wśród smoków, Borcha Trzy Kwki, który raczej miałby mu za złe zabjanie smoów dla jakiegoś tam skarbu.
 
Arczi nie tylko ty tak masz... ale podsycimy sibie apetyt i jak dorwiemy sioe do gry to 40h bedziemy siedziec przy kompie
 
Czy bedzie questcik o jakimś wilkołaku?Jestem ciekaw jak będzie wyglądała jego przemiana w wilka lub hybrydę, pół-człowiek pół-wilk(jeśli w ogóle coś takiego będzie MAM NADZIEJĘ)Czy istnieje coś takiego jak świniołak
 
Wilkołak bedzie Szarleju .Nawet kiedyś twórcy umiescili jego render ale, ze był dość syfiasty postanowili opracować nowy...
 
ciekawe czy ten wilkołak bedzie miał dziwne zapędy seksualne i zaskoczy naszego bohatera w czasie załatwiania spraw osobistych(ci co czytali to wiedzą)
 
Powątpiewam w taką mozliwość, to był pojedyńczy, niepowtarzalny okaz wilkołaka homoseksualisty.
 
Nowy said:
Powątpiewam w taką mozliwość, to był pojedyńczy, niepowtarzalny okaz wilkołaka homoseksualisty.
W dodatku z zupełnie innej bajki Jestem ciekawy jak przedstawione zostaną wilkołaki w grze,bo po lektórze sagi jakoś nie wyobrażam ich sobie jako oszalałe maszynki do zabijania.
 
Top Bottom