BETA - Napotkane błędy

+
Status
Not open for further replies.
MajekX;n8615190 said:
kopek28 ogar zagrywa mróz z talii, jeżeli nie masz mrozu w talii to go nie zagra
Płotka została zmieniona, to nie jest bug.
Dekret królewski: wybierasz jedną złotą kartę z talii po czym wtasowujesz pozostałe z powrotem do talii. Czyli po prostu niewybrane złote karty zostają umiejscowione w losowym miejscu Twojej talii.

OK dzięki, za wyjaśnienia.
Faktycznie z dekretem to moje niedopatrzenie, jest jak wół w opisie.

A przy okazji znalazłem jeszcze coś.
Ulewny deszcz - obniża najsłabszą kartę w rzędzie tylko o 2 pkt na turę, a nie o 4 jak jest w opisie.
Toruviel - można uzupełnić opis o jedno słowo... "Aktywuj, gdy przeciwnik spasuje i wzmocnij do 2 jednostek po obu stronach KARTY o 2."
 

Guest 3974940

Guest
Właśnie przerąbałem partię przez wzmiankowaną już ewidentną niedoróbkę: po pierwszej rundzie doszły dwie karty (standard). Jedna niestety nie wskoczyła do ręki. Zawisła ponownie (nie jest to pierwszyzna niestety) na planszy i nic nie można było z nią zrobić. Dowcip polegał na tym, że to był elfi tancerz czyli karta, którą należy wymienić. Niestety ponieważ wymienić jej się nie dało (nie wyświetlała się wśród reszty kart do wymiany) siedziała mi na tej planszy do końca. Nie dość, że zostałem z kartą za 3 pkt w ręku nie mogąc skorzystać z jej umiejętności to jeszcze na tyle skutecznie zasłoniła rząd walki wręcz, że nie widziałem co tam się dzieje.
Druga sprawa: gdy używam kart specjalnych to grafika nie ma płynności. Zamiast płynnie przejść na cmentarz zawisają na dobrych kilkanaście sekund w powietrzu i człowiek w tym momencie truchleje czy znowu nie zasłonią kawałka planszy na całą grę.
 
Last edited by a moderator:
No Title

Błąd wyświetlania siły, po zagraniu atrapy karta na podglądzie ma 8 siły, ale na planszy 5.

Edit: czemu zdjęcie wkleja się miniaturka, skoro na komputerze rozdzielczość jest normalna?
 

Attachments

  • photo137370.jpg
    photo137370.jpg
    3.4 KB · Views: 32
Last edited:
Kolejna porcja błędów...

Aktywacja Trio u Jeźdźca Dzikiego Gonu pomimo że była tylko jedna jednostka tej karty.

No i perełka...

Elfi Tancerz Ostrzy - wymieniony przed rozpoczęciem potyczki, ląduje na polu bitwy, a nie w talii.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom