BETA - Napotkane błędy

+
Status
Not open for further replies.
Nie stworzyło wiernej kopii po zagraniu kartą Foltesta( 1 raz miałam taki problem). Również raz gra się zawiesiła i trzeba było wyjść do Windowsa.
 
Zagranie karty jaskółka na biednej piechocie spowodowało utratę karty i brak wzmocnienia. Ponadto dwukrotnie wroga Kapłąnka Freyi przywróciła jednostkę (lojalną) na moją stronę planszy.
 
Przecież to jest komedia w co drugiej grze jest bug, że przeciewnik dostaje karte zamiast gracza. Niech oni to łatają bo tak się grać nie da. *

* Przepraszam testować , Cięzko coś testować jak co druga rudnę bądź zagraną karte jest MATCH BREAKING BUG.
 
Nie wiem czy to bug czy tak ma być, ale po zagraniu Przypływu Adrenaliny grając talią potworów, po zakończeniu rundy odpaliła się umiejętność potworów i wylosowało mi jeszcze drugą kartę która ma przejść do kolejnej rundy.
 
U mnie karta Wojownika Dzikiego Gonu Raz nie doliczyła 2 punktów za usunięcie nim innej karty. Dodatkowo nie zawsze dodaje "animacje" ataku. Mam nadzieję, że z czasem pojawi się więcej animacji do kart, które mogą zadawać obrażenia na odległość np balista :D
Rozumiem, że tym razem karta "Róg Dowódcy" podwaja tylko wartość kart już zagranych a nie później dorzuconych jak w W3.
 
Last edited:
Medyk wskrzesza jednostkę na polu przeciwnika
Karta promocji czasem nie działa
Brak nagród za wygraną
nie zawsze dziala animacje ataku
Reaver Scout nie zawsze aktywuje sie umiejetnosc tej karty
 
Nie wiem czy to błąd czy celowe działanie
* od 8 poziomu nie dostajemy żadnych nagród za postępy w zdobywaniu poziomu. Nie ma nawet widocznych "znaków zapytania" na pasku, nawet na samym końcu.
 
* Jaskółka czasem nie dodaje bonusu dla jednostki.
* Kiedy wygrywamy walkę i w postępie bohatera dochodzimy do znaku zapytania (to chyba jakiś rodzaj losowej nagrody), bardzo często nic nie dostajemy (o ile dobrze rozumiem do czego służy ten znak zapytania, bo raz za jego osiągnięcie dostaje się losowe nagrody, a raz nie).
* Czasem po walce gdy przeciwnik daje nam nagrodę za gratulacje nie widać jej w oknie z nagrodami, gdy chcemy kontynuować wyskakuje komunikat "~Rozdawanie nagród nie zostało zakończone, czy na pewno chcesz je anulować?", a komunikat o nagrodzie i nią samą dostajemy po opuszczeniu okna z nagrodami.
nie dostaje się nagrody tylko wizualnie, w rzeczywistości dostajesz. Znak zapytania nie oznacza losowej nagrody tylko, że jeszcze nie wiadomo co dostaniesz :p A że Ci nie wyświetla co dostajesz to tak jak mówiłem, tylko wizualnie, podobno reset gwinta pomaga
 
Posiadam w kolekcji 2 karty "Książę Stennis" W talii widzi tylko jedną.
Od 6 LVL 2 kreski komunikat "BRAK NAGRÓD"
 
Posiadam w kolekcji 2 karty "Książę Stennis" W talii widzi tylko jedną.

Kolejna osoba pyta o to samo, a wystarczy się rozejrzeć po forum. Stennis jest kartą srebrną, a tych można mieć tylko po jednej kopii w talii. Nadwyżkę możesz przerobić na surowiec do tworzenia kart.
 
Potwierdzam błąd z Reaver Scoutem - u mnie nie udało się też skopiować Redańskiego Rycerza.

Błąd językowy - zmieniłem język na polski. Gram deckami startowymi. Wszystkie mają nazwy polskie, ale pierwszy wciąż nazywa się Northern Realms Starter Deck.

Problem z kartą Promote. Miałem jednostkę w grze. Przeciwnik zagrał na jej rząd efekt pogodowy, zredukował siłę do 1. Zagrałem Promote - nic się nie stało [nie zbuffowało też Wieży oblężniczej - tej, która dostaje buff za każde pojawienie się złotej karty].

Ogólnie gra jest bardzo fajna [gdyby nie to, że cały czas pada]. Zupełnie inna niż HS [gram w niego sporo], mniej casualowa w samym gameplayu [wymaga więcej skupienia i trudno robić coś w drugim oknie]. Musicie działać w kwestii połączenia, żeby się ludzie nie zniechęcili do testowania. :) Jak nam przez 10 minut pada połączenie, to człowiek przesiada się na co innego.

Pozdrawiam!
 
* Jeśli klikniesz w sklepie kup beczki i przejdziesz do realizacji, mimo braku podania karty, przy każdym uruchomieniu gry dostajesz powiadomienie że transakcja nie została zrealizowana
* Gdy przeciwnik wybiera karty które chce wymienić używając mocy specjalnej Franczeski ze Scoiatel, a jest to runda 2 lub 3, nie widać kto wygrał poprzednie tury na koronach ( dla obu graczy są szare)
 
Dzisiaj znalazło mi 4 graczy z xbox live i przy każdym na początku gry pojawiał się błąd, że oponent ma problemy z internetem i zaliczało mi to jako wygrane.
 
Podobnie miałem problem z graczami xboxlive - za każdym razem wygrana dla mnie z powodu ich błędu

Poza tym wiele razy z nienacka wywalało mnie z gry z informacją o problemie sieci i przegranej z mojej stronie, mimo że mam neta stabilnego jak płotka po aksji, a nawet jeśli - nie było żadnej zwiechy czy nawet kilkusekundowej wstawki wyczekiwania. Jeśli jest to jakiś błąd w przepływie danych po sieci powinien być jakiś bufor przy stracie połączenia - 10-20s czy coś, a tutaj wykładam kartę, widzę odpowiedź przeciwnika, bęc problem z siecią i moja przegrana.
 
Witam. Ja również mam błąd z nie dostawaniem nagród po wbiciu lvl3. Kolejny to taki, że gdy tworzyłem nowa talię(albo edytowałem już istniejącą) to po kliknięciu ,,zapisz i powróć" wyskakuje komunikat że połączenie się zerwało. Sprawdzałem lecz internet chodził, a błąd ten wystąpił już parę razy.
 
Po otwarciu beczek nowych kart nie pokazuje w kolekcji, dopiero po restarcie gry karty są wyświetlane prawidłowo.
 

Attachments

  • karta.JPG
    karta.JPG
    30.6 KB · Views: 27
Problem z kartami pogodowymi łączący się z buffami/debuffami: po rzuceniu karty pogodowej np. trzaskający mróz, a później czyste niebo niektóre jednostki wracają do siły sprzed morozu a niektóre do swojej podstawowej siły (znikają przy tym buffy i debuffy)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom