BETA - Napotkane błędy

+
Status
Not open for further replies.
pastorus;n6994700 said:
Talia Potwory, Karta Geralt.
Mój pierwszy ruch, zagrywam Geralta, przeciwnik również Geralta, ja pasuje, przeciwnik zagrywa kartę o bazowej wartości 4, przeciwnik pasuje - przeciwnikowi zostaje karta o bazowej wartości 4, mój Geralt idzie na cmentarz i zostaje w 2 rundzie bez żadnej karty na stole.

Potwierdzam częste problemy z rozłączaniem.
Po aktualizacji talia potworów została zmieniona, złote karty już nie zostają na stole dlatego Ci Geralt wypadł z gry.

 
No Title

takie coś po zagraniu dagona, zdarzyło się jak dotąd tylko raz.
mgła zadziałała poprawnie, tylko obrazek nie tego ; )
 

Attachments

  • photo79960.jpg
    photo79960.jpg
    84.9 KB · Views: 36
W grze którą miałem już praktycznie wygraną wywaliło mnie następnie przez kilka gier nie dostawałem nagród
 
Last edited by a moderator:
genzooo;n7018270 said:
W grze którą miałem już praktycznie wygraną wywaliło mnie następnie przez kilka gier nie dostawałem nagród

genzooo;n7018270 said:
W grze którą miałem już praktycznie wygraną wywaliło mnie następnie przez kilka gier nie dostawałem nagród
ok mam je po ponownym zalogowaniu
 
Mały brak w tłumaczeniu:
Gdy spróbuję grać w trybie "potyczka" nie mając żadnej talii to niezależnie od wybranego języka pojawia się komunikat: "You have no decks."
 
freezer64;n6959440 said:
Chyba nie powinno być opcji nagrody tylko 5xgold za GG przy wgranej? Raz mi się trafiło coś takiego.

bo to jest bug wizualny , powinien byc tylko ostatni najwiekszy " <?> " , pozostałych nie powinno byc tylko "podziała na kreski" ,
1 kreska = 1 win = ile winów trzeba do "<?>" i nagrody za poziom ;


edit :Swandrige (srebrna wskrzeszarka skellige ) buguje interfejs gry i nic nie da sie zobaczyc poza własnym cmentarzem (opis kart , ilosc kart , cmentarz wroga ) ; własnym
 
Last edited:
Nie wiem czy było, jeśli tak to przepraszam. Ale ja mam czasem taki błąd, że tracę na ułamek sekundy połączenie z serwerem i tym samym przegrywam walkę. Wyskakuje komunikat o przerwanym połączeniu i o porażce, ale mogę natychmiast rozpocząć kolejną rozgrywkę.
 
Z dzisiejszych obserwacji:
- krasnolud najemnik u mnie nie działa,
- Janek skopiował sam siebie (chyba, że to nie bug),
- gra zawiesza się w trakcie wyjścia z programu (Win8.1).
 
Grając talią KP regularnie trafiam na problem z wywaleniem mnie z granej partii (co jest równoznaczne z porażką) w momencie kiedy w czasie tury przeciwnika przeglądam stos moich kart odrzuconych (nie występuje to zawsze, ale od czasu do czasu). Przy okazji tego wywalenia dostaję komunikat, ze napotkano błąd niespójności kart u mnie i z tymi na serwerze, czy coś takiego. Grając talią Skellige nigdy nie miałem takiego problemu.
 
Kupiłem beczkę i trafiłem drugi "Róg dowódcy". W kolekcji mam, jednak przy układaniu talii dostępna jest tylko jedna kopia. To błąd, czy tak ma być ze srebrnymi?
 
Nie jestem pewien, czy to błąd, ale gdy grałem talią Skellige użyłem jednej z kart raniących (ci łucznicy zmniejszający siłę 3 jednostek o 1) aby dobić własnego Berserka, jednak nie przemienił się on w Niedźwiedzia, lecz przeszedł do cmentarza. Czułem się trochę oszukany przez grę, myślę że nie powinno to tak działać.
 
Nasdar210 To jest zgodne z opisem tek karty. Porównaj sobie jej opis z opisem Regisa, Krowy, czy Skjalda. Oczywiście w wersji anglojęzycznej bo polska ma wiele błędów w tłumaczeniu :)
 
Duckingman;n7038910 said:
Grając talią KP regularnie trafiam na problem z wywaleniem mnie z granej partii (co jest równoznaczne z porażką) w momencie kiedy w czasie tury przeciwnika przeglądam stos moich kart odrzuconych (nie występuje to zawsze, ale od czasu do czasu). Przy okazji tego wywalenia dostaję komunikat, ze napotkano błąd niespójności kart u mnie i z tymi na serwerze, czy coś takiego. Grając talią Skellige nigdy nie miałem takiego problemu.

U mnie również od czasu do czasu występuje błąd niespójności danych z serwera, czy jakoś tak, po czym przegrywam partię i wracam do menu głównego.
 
Po zagraniu feldmarszałka na stronę przeciwnika 2 jednostki nie dostały żadnych obrażeń. W tym wypadku chodzi o ogary dzikiego gonu -> jako przywołańce Caranthira zostały chyba potraktowane jako złote jednostki a takimi nie są.
Wysłałbym screena ale wyskakuje mi "nieprawidłowy plik" (jpg 1280x720) tak że forum coś sobie nie radzi, wcześniej ten sam format i rozdzielczość działały :/
 
Albo mi się wydaje, albo po update częściej wywala grę przez przerwanie połączenia.
 
Last edited:
Niejednokrotnie napotykałem się z sytuacją, w której przeciwnik korzystający z talii Potworów rzuca na stół Jeźdźca Dzikiego Gonu, jednak nie zostają zagrane pozostałe karty z jego talii/ręki. Kilka razy widziałem, jak zagrał Jeźdźca, i w następnej swojej turze zagrał identyczną kartę, która powinna już znajdować się na stole. Raz widziałem nawet, jak zagrał Jeźdźca, na stół dołączył drugi, a w następnej turze zagrał trzeciego.
Nie dobierali w międzyczasie żadnych kart - nie mieli możliwości, ponieważ ich ruchy następowały jeden po drugim.
 
Duckingman;n7051130 said:
Nasdar210 To jest zgodne z opisem tek karty. Porównaj sobie jej opis z opisem Regisa, Krowy, czy Skjalda. Oczywiście w wersji anglojęzycznej bo polska ma wiele błędów w tłumaczeniu :)
Mimo wszystko nie widzę różnicy pomiędzy przemieszczeniem na cmentarz a usunięciem ze stołu poza jednym znanym mi działaniem - te drugie transformują się także przy czyszczeniu pola bitwy przy rozpoczynaniu nowej rundy. Jednak nie odnosi się to do opisanego przeze mnie przypadku, więc gdybyś mi zechciał to wytłumaczyć to byłbym wdzięczny :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom