BETA - Napotkane błędy

+
Status
Not open for further replies.
No Title

Standard, też tak miałem.
 

Attachments

  • photo102360.jpg
    photo102360.jpg
    135.4 KB · Views: 33
No Title

Witam. Sytuacja miała miejsce już kilka razy. Nie dodaje mi karty, którą dostaje za lvl. Za KAŻDYM razem. M.in Ciri tak mnie ominęła. I np. jeśli posiadam już daną kartę a wylosuje mi ją jako nagroda za lvl to jej nie przypisuje.
 

Attachments

  • photo102400.jpg
    photo102400.jpg
    82.5 KB · Views: 29
  • photo102410.jpg
    photo102410.jpg
    141 KB · Views: 32
Last edited:
No Title

Na Xbox One:

mecz rankingowy, screen poniżej:

pierwsza runda, przeciwnik 'nie ma' nicka (player 2 z dopiskiem master cardsmith), ma zero siły (mimo zagrania kilku jednostek) i zaznaczone obie połówki korony (mimo, pierwsza runta). Partia przebiegła normalnie, wszystko liczyło się dobrze, problem był tylko z wyświetlaniem. Po zakończeniu, nick gracza w podsumowaniu meczu był '???"

 

Attachments

  • photo102420.jpg
    photo102420.jpg
    106.2 KB · Views: 32
Witam, zauważyłem problem dotyczący Zwiadowcy Rębaczy z talii Królestw Północy - mianowicie, zwiadowca nie kopiuje brązowych kart
 

Guest 3992060

Guest
Buchol9;n7552530 said:
Witam, zauważyłem problem dotyczący Zwiadowcy Rębaczy z talii Królestw Północy - mianowicie, zwiadowca nie kopiuje brązowych kart

Zwiadowca nie kopiuje kart, tylko przywołuje kolejne egzemplarze danej karty z talii. Może w talii już nie miałeś więcej kopii karty, którą chciałeś przywołać?
 

Guest 3992060

Guest
Błąd związany z pogodą - po zagraniu w pierwszej rundzie dwóch Ulewnych deszczy, efekt ten utrzymał się w drugiej rundzie (ale tylko po mojej stronie).
 
Jednoczesna nagroda kartowa za postęp dzienny i awans na nowy lvl
* OK nagroda za 10/12 zwycięstw: wylosowana karta zdziczały niedźwiedź
* NOK: nagroda za awans na 16 lvl: karta kajdany z dwimerytu ale z rysunkiem zdziczałego niedźwiedzia
* NOK: brak karty kajdadny z dwimerytu w kolejkcji kart (w tej samej sesji gry)
* OK: obecna karta kajdany z dwimerytu w kolekcji kart (po przelogowaniu)
 
No Title

Wiem, że już te błędy się przewijały, ale lepiej zgłosić 2x niż gdyby ktoś myślał, że już nie istnieją.

Po zagraniu dwa razy z rzędu przełomu, który dwukrotnie nie dociągał kart (bo już ich nie było w talii), za drugim razem karta została na planszy i... no jak widać na screenie, granie było ciężkie.

Drugi bug, który już wcześniej zgłaszałem - czasami, gdy zagra się dwukrotnie ten sam efekt pogodowy w jednej rundzie (jeden na drugi już istniejący - np. mróz na mróz) zdarza się, że ten efekt zostaje na kolejne rundy i nie można go niczym usunąć.
 

Attachments

  • photo102760.jpg
    photo102760.jpg
    7.3 KB · Views: 33

Guest 3992060

Guest
Ciri:Szarża nie wraca do talii po trafieniu na cmentarz wskutek użycia Ostatniego Życzenia. Być może źle interpretuję jej opis, który według mnie nie jest do końca jasny.
 
Aterael;n7564700 said:
Ciri:Szarża nie wraca do talii po trafieniu na cmentarz wskutek użycia Ostatniego Życzenia. Być może źle interpretuję jej opis, który według mnie nie jest do końca jasny.

When destroyed, move to your deck and gain 3 base strength. Ciri musi zostać zniszczona, a nie odrzucona. Opis poprawny w języku angielskim i radzę zawsze sprawdzić opisy w tym języku, bo polskie są słabe.
 
No Title

Po wskazaniu Jankiem złotej karty do wymiany, dostałem redańską elitę w liczbie 1.
 

Attachments

  • photo103310.jpg
    photo103310.jpg
    81.5 KB · Views: 31
Za to ja dziś napotkałem dziwny kłopot.
Zaktualizowałem sterowniki w nVidia GeForce Experience
Obecnie mam wersję 378.49 z datą 24.01.17

Inne gry działają normalnie, za to Gwint zaraz po uruchomieniu zacina cały komputer i nic nie idzie zrobić.
Wczoraj jak grałem wszystko było git, po aktualizacji nawaliło.

Będę próbował jeszcze reinstalować gre i sterowniki i dam znać.
 
Moim zdaniem jest błąd przy kombinacji kart Mardroeme (Zarodniki) i Gniazda potworów, a mianowicie: kiedy zwiększam siłę bazową jednostki potworów (przetestowane dla nekkera i krabopająka) a potem stosuję Gniazdo, to wszystkie powstałe jednostki mają zwykłą siłę (odpowiednio 3 lub 2), podczas gdy jedna stworzona jednostka powinna mieć moim zdaniem siłę zwiększoną (7 lub 6). W końcu zgodnie z definicją Gniazda, tworzy on kopię bazową jednostki. Mam rację, czy nie?
 
doro_master kopia bazowa czyli bierzesz jednostkę taką jaka jest normalnie bez jakichkolwiek buffów i ją grasz. Jednostka bazowa nie jest wzmocniona przez grzybki.
Gorgolet Janek daje Ci do ręki losową złotą kartę ze stołu, dowolnej talii albo cmentarza. Jak doskonale widać na Twoim screenie na stole znajduje się złota karta redańskiej elity i to ją właśnie skopiował Johny. Jednak jako, że Johny dodaje do ręki kopię bazową jednostki (bez buffów) dostałeś brązowego Redańca. Wszystko zgodnie z planem.
 
No Title

firestone91;n7585990 said:
Za to ja dziś napotkałem dziwny kłopot.
Zaktualizowałem sterowniki w nVidia GeForce Experience
Obecnie mam wersję 378.49 z datą 24.01.17

Inne gry działają normalnie, za to Gwint zaraz po uruchomieniu zacina cały komputer i nic nie idzie zrobić.
Wczoraj jak grałem wszystko było git, po aktualizacji nawaliło.

Będę próbował jeszcze reinstalować gre i sterowniki i dam znać.

Zainstalowałem poprzednie sterowniki i gra już się nie zacina. za to mam problem z dostępem do gry.
za każdym razem wyrzuca błąd połączenia


EDIT
------------------------------------------------------------------
Udało się uruchomić grę. Użyłem opcji naprawy plików przez GOG Galaxy.
 

Attachments

  • photo103830.png
    photo103830.png
    181.4 KB · Views: 36
Last edited:
No Title

Już ktoś wielokrotnie to tutaj pisał, ale myślę jednak, że jeszcze raz nie zaszkodzi.

Występuje błąd jeśli karta jest dodawana jako nagroda za rozgrywkę... jednak później w talii jej nie ma.

 

Attachments

  • photo103970.jpg
    photo103970.jpg
    55.3 KB · Views: 32
  • photo103980.png
    photo103980.png
    244.8 KB · Views: 34
firestone91;n7595940 said:
Już ktoś wielokrotnie to tutaj pisał, ale myślę jednak, że jeszcze raz nie zaszkodzi.

Występuje błąd jeśli karta jest dodawana jako nagroda za rozgrywkę... jednak później w talii jej nie ma.

Po restarcie gry też jej nie ma?
 
Dotychczas trafiłem na takie oto błędy:
- brak możliwości anulowania wyszukiwania przeciwnika
- po użyciu umiejętności specjalnej bohatera "Francesca" w momencie posiadania 1 karty w ręce po w ręce są 2 karty - błąd przytrafił się dwukrotnie (potem nie mogłem do odtworzyć)
- zarodniki użyte na "Krowa czempionka" usuwają ją jednak brak Czarta
 
Nie wiem czy to kwalifikuje się jako błąd czy po prostu zwykłe niedopatrzenie, ale przy karcie Koral, zauważyłem opis "Czarodziej". Na karcie ewidentnie widać kobiece walory, więc powinno być chyba "Czarodziejka".
 
shark103 Jeśli chodzi o wyszukiwanie to jeśli tak nie możesz przerwać wyszukiwania znaczy, że znalazło ci przeciwnika tylko jeszcze o tym nie wiesz.
Natomiast co do krowy to ona jest aktywowane jak schodzi z planszy, a grzybki jej nie usuwają z planszy tylko wyrzucają poza grę, więc czart nie może się pojawić
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom