Bib€loty $ą $up€r

+
Cześć wszystkim,
tak się ostatnio zastanawiałem ile pieniędzy musiałby wydać ktoś, kto pragnął skompletować wszystkie bibeloty i tym podobne cudeńka z wszelkich źródeł, od początku Homecoming do teraz. Dalibyśmy radę sporządzić taką listę i wycenę? :think: Trochę tego było..
 

gojlad

Forum veteran
Cześć wszystkim,
tak się ostatnio zastanawiałem ile pieniędzy musiałby wydać ktoś, kto pragnął skompletować wszystkie bibeloty i tym podobne cudeńka z wszelkich źródeł, od początku Homecoming do teraz. Dalibyśmy radę sporządzić taką listę i wycenę? :think: Trochę tego było..
Pewnie z tysiaka dotychczas jak nie więcej.
 
Zależy czy doliczać do naszych szacunków paki dodatkowe niezawierające bibelotów (Paka Startowa Krwawej Klątwy + analogiczna Syndykatu).
 
Zależy czy doliczać do naszych szacunków paki dodatkowe niezawierające bibelotów (Paka Startowa Krwawej Klątwy + analogiczna Syndykatu).

Oba dodatki miały po dwa zestawy preordera, w każdym zaś były nieco inne bibeloty (rewersy). Kolekcjonując więc wszystko, trzeba by pewnie policzyć obie wersje.
 
Preordery były, lecz jeśli dobrze pamiętam oprócz nich były Paki Startowe do kupienia już po premierze dodatku w kramie Sklepa.
 

Gomola

Forum veteran
Pytanie tylko po co Ci wszystkie. Ja biorę jak coś mi się estetycznie podoba. Po co mi coś, czego nigdy nie użyję :)
 
Pytanie tylko po co Ci wszystkie. Ja biorę jak coś mi się estetycznie podoba. Po co mi coś, czego nigdy nie użyję :)
No właśnie xD Swoją drogą alternatywne wersje są naprawdę ładne więc zawsze można tylko takie kupić jak ktoś nie chce wydawać więcej na beczki
 
Treść tematu trochę o czym innym ale tytuł pasuje. Powie mi ktoś gdzie było można dostać tą ramkę z mieczem z loga ostatniej aktualizacji żelaznej woli? Taki z rozgrzanym końcem bo nie mogę jakoś znaleźć. Pozdrawiam
 

luk757

Forum veteran
Treść tematu trochę o czym innym ale tytuł pasuje. Powie mi ktoś gdzie było można dostać tą ramkę z mieczem z loga ostatniej aktualizacji żelaznej woli? Taki z rozgrzanym końcem bo nie mogę jakoś znaleźć. Pozdrawiam
W drzewku nagród masz na 2 stronie... ;)
 
Rzeczywiście, zapomniałem że tam też coś dodają ;d a może pamiętasz co redzi mówili odnośnie roku dzika? Czy w "nowym" roku dzik dalej będzie dostępny? Raczej powinien nie widzę innej opcji.
 
Rzeczywiście, zapomniałem że tam też coś dodają ;d a może pamiętasz co redzi mówili odnośnie roku dzika? Czy w "nowym" roku dzik dalej będzie dostępny? Raczej powinien nie widzę innej opcji.
Teraz sobie nie przypomnę czy był oficjalny komunikat na ten temat ale wydaje mi się, że będzie nowy rok w miejsce starego.

Edit: Dobra znalazłem info https://www.reddit.com/r/gwent/comments/ap8rqh/_/eg7m6u9 które nieco się gryzie z tym :) -->https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/gwent-ask-a-dev.8684150/page-137#post-11362984
 
Last edited:
Logicznie myśląc powinien zostać bo jak ktoś odblokowuje drzewka sezonowe co miesiąc i chciałby jeszcze rok dzika zrobić to nie grając 24h/7 byłoby ciężko. Wiem po sobie dlatego pytam. Gram od początku systematycznie a i tak punktów na wszystko nie mam. Usunięcie roku dzika na stałe byłoby słabe, gdyby mieli go usunąć nawet na rok, nie mówiąc na kilka lat to też lipa czyli jakby nie patrzeć powinien zostać ale trzeba chyba zapytać oficjalnie.
 
@Gomola trzeba zapytać o to hardcorowych kolekcjonerów (na pewno i pośród gwintowników są tacy), zastanowiło mnie ile musieli do tej pory wybulić na grę, by zaspokoić swoją bądź co bądź fanaberię. Sam czekam tylko na avatar Geralta pod wpływem eliksirów i będę spełniony co do bibelotów :)
 
Nie usuną karty Roku Dzika, bo oprócz chrumkaczy zawiera też drzewka wszystkich tegorocznych dodatków.
 
Nie usuną karty Roku Dzika, bo oprócz chrumkaczy zawiera też drzewka wszystkich tegorocznych dodatków.
Osobiście myślałem, ze karta zostanie ale pole z logiem dzika u góry zostanie zastąpione nowym. Tak jak jest z sezonami. Ale też nie mam nic przeciwko, żeby zostało. No może poza kwestią biznesową bo można by to sprzedać w nowym roku, tym którzy nie zdążyli/nowym graczom w jakiejś pace ;)
 
Top Bottom