Bitwa w Kaer Morhen - Postać leveluje o dwa poziomy z niczego ? Bug ?

+
Bitwa w Kaer Morhen - Postać leveluje o dwa poziomy z niczego ? Bug ?

Zaczynam naradę wojenną na 26 lvl, zresztą dopiero co osiągniętym. A po jej ukończeniu dodają mi się aż dwa levele ? Chociaż powiadomienia informują że za ukończenie tego etapu otrzymałem 450 xp. Ni w ząb mi się to nie kalkuluje, nabicie levela w W3 to długie, pracochłonne ale i satysfakcjonujące zajęcie wymagające wykonania wielu zadań, a tu po małej rozmowie przybyły dwa ?

Podejrzewam bug ale chce zapytać społeczność, wam po naradzie też przybyła niedorzeczna liczba lvli ?
 
Bug jak nic.

Żeby nabić kolejny poziom potrzeba 2000 punktów doświadczenia. Podskoczyć aż dwa poziomy to 4000 punktów. Dla pewności rzuciłem okiem na dwa różne let's playe przed i po naradzie. Jeden z panów na 27, drugi na 28 poziomie - obaj po naradzie dalej na tych samych poziomach.
 
Bug jak nic.

Żeby nabić kolejny poziom potrzeba 2000 punktów doświadczenia. Podskoczyć aż dwa poziomy to 4000 punktów. Dla pewności rzuciłem okiem na dwa różne let's playe przed i po naradzie. Jeden z panów na 27, drugi na 28 poziomie - obaj po naradzie dalej na tych samych poziomach.

Dzięki,
Wyjaśniło się, wczytałem poprzedni zapis i okazało się że ogromny boost doświadczenia dostałem po znalezieniu Ciri. Gdy odprowadzałem śpiocha do chatki miałem jeszcze świeżo zdobyty 26 lvl. po kolejnej serii cut-scenek aż po teleportacje do KM wpadło 1,5 lvl (3000 doświadczenia według twoich obliczeń). Przebiegając przez KM po prostu nie spojrzałem na pasek i zrzuciłem całą winę na Naradę przed bitwą która dodając 450xp przebiła kolejny lvl aż po 28, stąd taki dyzonans. Jeszcze przed chwilą biegałem z 26 po wyspie mgieł a teraz nagle 28.

Więc mam pytanie podobnej natury, czy odnalezienie Ciri również u was sprawił że Geralt tak strasznie wylewelował ? U mnie przed wizytą ze śpiochem w chatce miałem sam początek 26 lvl. a po teleportacji do KM już 27,5 lvl (3000 xp wiem że to ważny moment ale come on do tej pory 450 to max jaki mi się udawało otrzymać), to trochę dziwne wciąż podejrzewam bug. Mam trochę słabego neta więc nie sprawdzę filmików innych ludzi ale jeżeli ktoś by mógł a potem dać znać na forum.
 
@Kamil_999666 W takim wypadku wszystko w porządku. Rzuciłem okiem na Let's play Chris'a Smoove - level 24 przed znalezieniem Ciri, końcówka poziomu 26 po naradzie wojennej.
 
@Kamil_999666 W takim wypadku wszystko w porządku. Rzuciłem okiem na Let's play Chris'a Smoove - level 24 przed znalezieniem Ciri, końcówka poziomu 26 po naradzie wojennej.

Wow, czyli jednak wszystko w porządku. Ten boost trochę komplikuje mi plany i kolejność zadań do których miałem podejść. 2 poziomy w 20 minut choć niedawno zdobyłem 26, szczerze to mi trochę psuje klimat i wydaje się nienaturalne w świetle ponad 100h jakie do tej pory spędziłem z W3. Jasne nagroda po znalezieniu Ciri powinna być ale pełne 4000 punktów doświadczenia, w mojej opinii grube przegięcie.
Dzięki za pomoc.

---------- Zaktualizowano 23:08 ----------

Dalej coraz gorzej, gra rzuca doświadczeniem którego przedtem skąpiła na prawo i lewo co sprawia że levelowanie samo w sobie przestało być satysfakcjonujące. Planowanie rozwoju, crafting, zadania poboczne, wszystko nagle straciło znaczenie. Od wyspy mgieł jakbym grał w inną grę, ciąg cutscenek z liniowymi przerywnikami na akcję i rozdawania absurdalnych ilości doświadczenia za byle co.

Chciałbym się oderwać od wątku fabularnego który każe mi już robić z czwarte zadanie pod rząd, ale nic z tego, drogowskazy nie działają, zadanie włącza się jedno za drugim. Po co w ogóle mają jakiś sugerowany poziom przecież nie jest tak że sobie przerwę i nabiję doświadczenie na jakimś queście który zostawiłem na później bo miał wyższy sugerowany niż "wyspa mgieł", nie mam żadnego wyboru .

Ciekawe jak długo jeszcze gra ma zamiar tak mnie męczyć i w końcu odda wodzę graczowi zamiast wyświetlać kolejne cut-scenki bez pytania i i odhaczać kolejne zadania których nawet nie miałem zamiaru się podejmować.
 
Last edited:
Top Bottom