Błąd aktualizacji na Steam.

+
Witam.

Postanowiłem sobie ostatni raz włączyć po pół roku CP2077, aby ukończyć mój główny save na 100%, gdyż widziałem, że naprawili quest, który u mnie nie działał. Lecz mam taki problem, że aktualizacja zatrzymuje się na 100%, jest napis "łatanie" i tyle. Z tego co pamiętam, to z aktualizacjami tej gry na STEAMIE zawsze były problemy, ale teraz po pół roku kompletnie nie pamiętam jak to naprawić. Czy ktoś z was też miał taki problem i podpowie jak go naprawić? Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Edit.
Po godzinie "łatania", aktualizacja z sama z siebie się przerwała i gra z "łataniem" trwa od nowa.
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    1.5 MB · Views: 111
  • 1.png
    1.png
    1.5 MB · Views: 89
Last edited:
Upvote 0
Witam.

Postanowiłem sobie ostatni raz włączyć po pół roku CP2077, aby ukończyć mój główny save na 100%, gdyż widziałem, że naprawili quest, który u mnie nie działał. Lecz mam taki problem, że aktualizacja zatrzymuje się na 100%, jest napis "łatanie" i tyle. Z tego co pamiętam, to z aktualizacjami tej gry na STEAMIE zawsze były problemy, ale teraz po pół roku kompletnie nie pamiętam jak to naprawić. Czy ktoś z was też miał taki problem i podpowie jak go naprawić? Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Z cyklu nie znam się, ale się wypowiem, w GOG Galaxy jest tak, że pobiera pliki, a potem na dysku je jeszcze przepakowuje, by wpasowały się w strukturę plików gry, trwa to czasem dość długo, ale czekanie pomaga. Takie wyjaśnienie mi jedynie przychodzi do głowy. Nie wiem, czy na Steam jest podobnie, ktoś bardziej obeznany się może wypowie.
 
Top Bottom