Błąd , bug, Zadania Ściany maja uszy i Podejrzany Thorak

+
Błąd , bug, Zadania Ściany maja uszy i Podejrzany Thorak

Witam gram w W2 na poziomie Mrocznym poprawka 2.10 i wykonałem oba zadania Ściany maja uszy i Podejrzany Thorak zostały one zaliczone.Zadanie wykonałem tak:
1.Rozmawiamy z krasnoludami
2.Rozmawiamy ze sługą, którego pilnują Wiewiórki
3.W domu Olcana odnajdujemy plany kopii kielicha Saskii.
4.W domu Thoraka powinniśmy znaleźć list od Olcana
Pen...Stennisa skazałem na śmierć. Zadania zostały zaliczone. Po zdjęciu klątwy z pola bitwy ukazują się jako niezaliczone. Czemu? Czy to błąd, bug czy raczej ja coś źle zrobiłem proszę o pomoc.
 
U mnie sytuacja wygląda tak, że księcia odprowadzili do lochów po tym jak nie została jednoznacznie stwierdzona jego wina, a zadanie "Ściany mają uszy" nadal pozostaje aktywne i jest na etapie - przeszukaj komnaty Olcana. Tyle, że nawet po rozmowie ze starostą który zaznaczył mi ponoć konkretne miejsce na mapie gdzie znajdują się owe komnaty - nadal nie wiem gdzie ich szukać - bo tego zaznaczenia nie ma. Odnoszę takie wrażenie, że wyżej opisany quest powinien zostać zakończony niepowodzeniem po tym jak książe trafia do aresztu...
 
Oba te zadania zawsze wykonuję dobrze, zaliczają się, natomiast po zdjęciu klątwy z pola bitwy lądują z czerwonymi krzyżykami jako niewykonane. Myślałam że w ER to będzie naprawione, ale niestety. Nie wiem o co chodzi, czy to bug gry, czy ja coś źle robię?
 
A ja mam pytanie o misje "Podejrzany Thorak". Mianowicie nie porozmawiałem z Halldor Halldorson i nie dostałem tej misji w trakcie twania narady. Teraz już Halldora nie mogę nigdzie spotkać. Natomiast wszystkie czynności z nią związane wykonałem przy okazji misji z Baltimorem. Czy jest jeszcze jakaś szansa na uzyskanie za misję z Thorakiem punktów EXP ?
 
Oba te zadania zawsze wykonuję dobrze, zaliczają się, natomiast po zdjęciu klątwy z pola bitwy lądują z czerwonymi krzyżykami jako niewykonane. Myślałam że w ER to będzie naprawione, ale niestety. Nie wiem o co chodzi, czy to bug gry, czy ja coś źle robię?

Mi się wydaje że to bug,robiłem to zadanie korzystając z porad ludzi i z różnych opisów znalezionych w sieci i dupa :/
Zadanie wykonywałem na różne sposoby i tak samo na początku jest zaliczone a potem jest czerwony krzyżyk
 
Sorry ale wy modzi na tym forum macie chyba jakąś lekką paranoje
Co z tego że z przed 9 miesięcy ? ktoś kiedyś przyjdzie nawet i za dwa lata bo wtedy będzie akurat grał w W2 i sobie to przeczyta że jest taka a nie inna sytuacja z tym questem
Zresztą kończyłem wieśka 2 całkiem niedawno i próbowałem rozgryść ten problem i się dopisałem po prostu w temacie do problemu który nadal istnieje
Więc nie sądzę że to jest bez sensu !
 
Ale po co ? jest coś w regulaminie na ten temat ? że nie można się dopisać na temat w temacie który jest o grze w którą ludzie grają i będą grać i będą szukać nie raz informacji tutaj zawartej ?
Przyjdzie ktoś za rok i mnie zacytuje i powie ze rozwiązał ten quest i napiszesz mu że odkopuje temat ? LOL

Zdajesz sobie sprawę że istneją fora tematyczne do gier z przed kilkunastu lat i cały czas ludzie tam szperają i się wypowiadają w tematach z 2006 roku albo i starszych !?
Bez jaj !
 
Po co? Ano po to, żeby nie robić bałaganu bez większej potrzeby. Skoro tematu od 9 miesięcy nikt nie ruszał, to znaczy że nikt nie potrzebował. Więc twój post trafiał w próżnię. Dodatkowo powielał już posty napisane w chociażby tych tematach (jeden + dwa + trzy). Nie ma się co unosić, zwróciłem ci jedynie uwagę. Nie dostałeś przecież żadnej kary :p
Regulamin nie precyzuje tak drobnych spraw, bo miałby wtedy ze dwadzieścia stron. Natomiast "we wszystkich sprawach nieujętych regulaminem, ostateczą decyzję podejmuje moderacja".
Nie porównujemy się do innych forów i zasad tam obowiązujących.

Jeśli przewidujesz, że będziesz jeszcze długo udowadniał mi swoje racje, sugeruję przenieść się na PW - zaśmiecamy temat.
 
No ja po kolejnych kilkunastu miesiącach mam podobny problem i wca;e nie znalazłem jasnej wersji, która by go rozwiązywała. Dyskusje sprzed kilku lat mogą być nadal bardzo aktualne...

---------- Updated at 07:55 AM ----------

Tylko mi teraz nie wyrzucaj, że odkopuje stary wątek.
 
Top Bottom