Błąd CE-34878-0

+
No co tu dużo pisać.. wyskakuje mi ten błąd cholerny i nie mogę grać dalej :d wychodze z klubu z brain dancem jade do 2 lokacji z misji i dupa nie da się. Nie wiem czy lepiej odinstalować i zainstalować od nowa całą grę czy czekać na jakąś aktualizacje? :/ Internetu nie ma zbyt wiele więc to też utrudnia... (PS4 Slim) (Znaczy się głównie w wyżej napisanym momencie się wyświetla ten błąd, czasem gdzie indziej też sie zdarza :(( )
 
No co tu dużo pisać.. wyskakuje mi ten błąd cholerny i nie mogę grać dalej :d wychodze z klubu z brain dancem jade do 2 lokacji z misji i dupa nie da się. Nie wiem czy lepiej odinstalować i zainstalować od nowa całą grę czy czekać na jakąś aktualizacje? :/ Internetu nie ma zbyt wiele więc to też utrudnia... (PS4 Slim) (Znaczy się głównie w wyżej napisanym momencie się wyświetla ten błąd, czasem gdzie indziej też sie zdarza :(( )

Czekać na aktualizacje, ostatnia łatka 1.04 podobno to poprawiła. A niestety jeszcze pogorszyła. gram na ps5 ale tam średnio co 10-20 minut crash
 
Mam ten sam błąd, tyle że od razu po stworzeniu postaci i próbie rozpoczęcia rozgrywki. Próbowałem robić database rebuild, usuwać i instalować grę po raz kolejny, zmieniać rozdzielczość na 720p, a za każdym razem błąd wyskakuje w tym samym momencie, czyli na ekranie ładowania po stworzeniu postaci.
Mam patch 1.06, konsola PS4 pro. Co zrobić żeby w ogóle dostać się do rozgrywki?
 
Top Bottom