Błąd formularza zgłoszeń błędów i 3 inne błędy.

+
Błąd formularza zgłoszeń błędów i 3 inne błędy.

Witam chciałem dziś zgłosić 3 błędy na które trafiłem ale formularz zgłoszeniowy pod adresem https://www.playgwent.com/pl/contact-support nie przyjmuje moich zgłoszeń. Sytuacja jest dość irytująca bo po wypełnieniu zgłoszenia i kliknięciu wyślij nic się nie dzieje. W przeszłości na podobny problem trafiałem na innych stronach gdy korzystałem z Win 10 ale przelogowanie na Win 7 zawsze pomagało. Ostatecznie próbowałem przesłać zgłoszenia na Win 7 używając zarówno Opery jak i Firefoxa, w obydwu przypadkach były zaktualizowane i z wyłączonym blokowanie reklam czy VPN, jednak nic to nie dało. Dlatego skoro już spisałem opisy tych błędów to zamieszczam je poniżej:

błąd, karty, wyświetlanie, kolekcja

Kary Geralt i Bomba Dwimerytowa są wyświetlane jako szare w mojej kolekcji pomimo że je posiadam i mogę normalnie używać w taliach, dodaje zrzuty obydwu. Błąd zauważyłem gdy nie mogłem znaleźć 2 nowych nieobejrzanych kart, okazało się że suma posiadanych kart neutralnych jest o 2 większa niż wyświetlanych po użyciu filtru wyświetlającego tylko posiadane karty. Niebieskie znaczniki to sygnalizujące przy nazwie frakcji pozostają cały czas aktywne, a te po lewej przy podgrupach kart czasem są czasem nie (50% po przeskoczeniu do innej frakcji) ale zawsze po uruchomieniu gry i wejście do kolekcji są aktywne.

błąd, logowanie, zalogowanie, konto

Dnia 11.02.2017 od ~19:02 do 19:42 wykonałem 30 restartów gry (szukając innego błędu) i natrafiłem na 3 błędy które jak sądzę są ze sobą powiązane dlatego opisze je razem.
  1. Gra 7 na 30 razy zawiesiła się (animacja ładowania działała ale gra pozostawała w tym stanie za każdym razem ponad minutę) podczas logowania na etapie Załadowany sklep (4 razy) lub Poszukiwanie profilu (3 razy).
  2. 5 razy zalogowało mnie na moje konto z 123456+ beczkami i 0 poziomem oraz brakiem możliwości jakiejkolwiek interakcji z grą jak na pierwszym zrzucie.
  3. 3 razy zalogowało mnie na nie moje konto z pełną kolekcją kart jak na drugim zrzucie ale też sporymi ograniczeniami w korzystaniu z niego:

    - wszystkie tryby gry wieloosobowej i sklep były szare z brakiem możliwości uruchomienia

    - gra podczas przechodzenia do kolejnych podkategorii zauważalnie przycinała, a po wejściu do jednej, wyjściu z niej i próbie wejścia do kolejnej wyświetlała czarny ekran z poziomem i nazwą konta, muzyka z gry działała normalnie więc gra się nie zacięła.

    - a i podczas 2 z 3 przypadków wystąpienia tego błędu w momencie logowania najpierw dostawałem komunikat „Nie udało się załadować ekwipunku.” po czym przy potwierdzeniu go i ponownym kliknięciu zaloguj trafiał na to konto.

    - chwile przed tym jak miałem wysłać to zgłoszenie błąd wystąpił ponownie ale gra nie przycinała, przez co mogłem wielokrotnie wchodzić i wychodzić do podkategorii, rozegrać mech w pojedynkę, sprawdzić talie, które jak się okazało są moimi taliami, a podczas tworzenia nowej nie mam dostępu do wszystkich kart tak jak by to sugerowała zawartość kolekcji, w dziale samouczków kilkukrotnie wykonałem ten dotyczący kolekcji za 100 rudy ale nie przełożyło się to na dodatkowe środki po poprawnym zalogowaniu.

błąd, wynik, potyczka, remis, nadużycie

W skrócie gra zaliczyła podanie się przeciwnika jako remis, szczegółowo:
  • w mojej turze przeciwnik miał niewielką przewagę z dwiema jednostkami każda po 14 siły
  • użyłem Pożogi i po zakończeniu animacji wyświetlił się szary ekran remisu
  • następnie potwierdziłem komunikat o podaniu gry przez drugiego gracza i zobaczyłem podsumowanie meczu które dodałem jako zrzut ekranu
  • wygląda na to że przeciwnik świadomie podał grę w mojej turze (przed zakończeniem animacji Pożogi zanim wynik się zmienił) gdy jeszcze miał przewagę, wiedząc że gra zaliczy mu to jako remis. Taka konkluzja nasuwa się ze względu na szybkość porzucenia gry, oczywiście zawsze może być to jakiś błąd z podsumowanie wyniku meczu.
Ponieważ nawet po zmniejszeniu objętości mogę dołączyć tylko jeden zrzut ekranu do wpisu dołączam ten dotyczący nieprawidłowego remisu.
 

Attachments

  • photo110440.jpg
    photo110440.jpg
    63.9 KB · Views: 52
Top Bottom