Błąd gry w wersji 1.12.1.

+
Błąd gry w wersji 1.12.1.

Czysta wersja gry bez żadnych modów czy jakichkolwiek modyfikacji plików. Coraz częściej mam ten sam glith co na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=u7jHgk7QF24 .Nieprawidłowa animacja wiedźmina, który cały czas lewituje i cały czas na kolanach chodzi. Nie może się wyprostować.Nic nie pomaga turlanie zeskakiwanie z klifu bieganie, wsiadanie i wysiadanie z konia.Jedynie cofnięcie zapisu gry sprzed błędu.
 
Czysta wersja gry bez żadnych modów czy jakichkolwiek modyfikacji plików. Coraz częściej mam ten sam glith co na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=u7jHgk7QF24 .Nieprawidłowa animacja wiedźmina, który cały czas lewituje i cały czas na kolanach chodzi. Nie może się wyprostować.Nic nie pomaga turlanie zeskakiwanie z klifu bieganie, wsiadanie i wysiadanie z konia.Jedynie cofnięcie zapisu gry sprzed błędu.

A próbowałeś weryfikacji/naprawy przez Gog Galaxy?
 
Po aktualizacji gry do wersji 1.12.1 Wiedźmin 3 losowo wywala mnie do pulpitu zamykając się bez żadnego komunikatu w losowych momentach. Wcześniej działał bez zarzutu. Gra nie ma wgranych żadnych modyfikacji a specyfikacja mojego komputera to:

CPU: i7-3770K @ 3,5 OC: 4 GHz
MOBO: GIGABYTE GA-Z77X-UP7
RAM: Patriot Quad Xtreme Division 4 DDR3 4x4GB 1600MHz CL8 LLK + X.M.P.
GPU: EVGA GTX 980 SUPERCLOCKED ACX 2.0 4GB DDR5
SSD: OCZ Vertex 3 SSD 2,5" 120GB 550/500 MB/s 85k IOPs
 
Last edited:
Jurek1994 >>> Tak zrobiłem. Ale błąd wciąż występuje.
Ten bład występuje juz od wersji 1.11 a nie że się pojawił w 1.12.1, jedyny sposób i szybki fix na niego to zapisac grę, wyjśc do menu, odczytać, i będzie wszystko ok, chociaż może się powtórzyć, ale na szczęśćie można go łatwo "zaleczyć"
 
Po tej aktualizacji Wiedźmin stał się dla mnie niegrywalny podczas 15-to minutowej rozgrywki wywaliło mnie do pulpitu 5 razy. To jakaś kpina reinstalacja i czyszczenie systemu z wszelkich pozostałości poza zapisami stanów gry nie pomaga.
A z innej beczki: nie wbijają mi się osiągnięcia i sam GOG Galaxy mógłby mieć osiągnięcia spolszczone skoro nasze rodzime CDP opiekuje się tym serwisem mogli by coś z tym zrobić na Steam nawet o to zadbali a tu lipa.
 
Nie działa misja z e świniami. Pomimo, że Jątek mnie woła żeby uratować Bożenkę, nie mogę zacząć rozmowy z bandytami. Ni wyświetla się w ogóle opcja rozmowy.
 
Ehh. Od tego patcha jest niesamowicie dużo błędów graficznych. Nie są one duże ale czasem przeszkadzają.
Np teraz miałem misję co Vespule odwiedziłem by wypytać o Jaskra. Miała dziury w teksturach przy ramiączkach i na plecach pod kołnierzem tak, że widać było co za postacią jest :) Takich podobnych błędów od metra jest. Np dwa konie w stajni na filmiku z Baronem przenikają siebie nawzajem. W karczmie w Novigradzie jest gobelin na ścianie i przy nim siada jakiś npc i wtedy gobelin prześwituje ze ścianą. Ehh.
 
Także podpisuję sie pod to że ten patch popsuł troche rzeczy jak np nie wbijające sie trofea z gog ,czestę wywalanie z gry do pulpitu,błedy graficzne czasem w nie których miejscach spadki płynności( akurat mój komp spełnia warunki więc coś nie tak) a dalej nie patrzyłem choć czekam i mam nadzieje że redzi to naprawią jak najszybciej
 
Top Bottom