SOLVED Błąd instalacji: problem dostępu do dysku

+
Błąd instalacji: problem dostępu do dysku

Witam mam duży problem gdyż kiedy włączam goga wyskakuje mi aktualizacja do wiedźmina 3 która kończy się komunikatem takim jak w tytule. Próbowałem wszystkiego uruchomienia jako administrator, wyłączania antywirusa i nic mam dużo wolnego miejsca więc to nie może być problem. W grę grałem ledwie wczoraj więc nie powinno coś takiego się dziać. Proszę o szybką pomoc. Z gory bardzo dziekuję.
 
BartiKus;n9298621 said:
Witam mam duży problem gdyż kiedy włączam goga wyskakuje mi aktualizacja do wiedźmina 3 która kończy się komunikatem takim jak w tytule. Próbowałem wszystkiego uruchomienia jako administrator, wyłączania antywirusa i nic mam dużo wolnego miejsca więc to nie może być problem. W grę grałem ledwie wczoraj więc nie powinno coś takiego się dziać. Proszę o szybką pomoc. Z gory bardzo dziekuję.

A jaki masz system jak Windows 10 w wersji 1703, to są takie jajca ostatnio,że pliki instalacyjne, programy i ogólnie pliki nic z nimi nie można zrobić wczoraj miałem problem z sterownikami Nvidia, że nawet nie mogłem skopiować wyciąć czy nawet wysłać bo wyskakiwało ,że to nie to konto i nie jestem administratorem, choć byłem zalogowany i na koncie Microsoft i na zwykłym z komputera i nic to nie dawało ,a plik był nawet na dysku nie systemowym. Coś jest nie tak w Microsoft bo nawet kilka razy musiałem się logować i wyskakiwał komunikat, że błąd i w chwili obecnej nie można się zalogować, choć byłem zalogowany cały czas bo w ustawieniach konta pisało ,że jestem zalogowany. Albo kilka razy miałem ,że muszę konto zweryfikować kodem, i zweryfikowałem i nadal przez jakiś czas było to samo, że konto mam znowu zweryfikować. Inni maja podobne jajca z różnego rodzaju plikami tylko to nie aktualizacja bo ja mam chwilowo wyłączone i sam nie wiem jak to jest od kilku dni, znajomy nawet kompa nie mógł uruchomić i co naprawiło minęło nawet nie pół dnia i to samo ja to samo miałem przy tej aktualizacji jakoś miesiąc temu, co coś tam pozmieniali z poborem mocy komputera, choć to było pod laptopy by było na lepsze a na komputery szkodziło, i odinstalowałem a był taki problem,że kilka razy instalowało te same aktualizacje choć były już zainstalowane tak pokazywało w historii aktualizacji, i każdy miał podobne błędy lub każdemu coś innego się psuło, i to dwa razy z rzędu wypuścili takie zepsute niby poprawki co psuły jeszcze więcej niż naprawiły. Albo zobacz czy możesz grę bez Goga uruchomić bo aktualizacji przecież żadnych nowych nie ma i chyba nie doczekamy się by naprawiono grę plus w Krew i Wino bo błędy są poważne z zadaniami nie do wykonania od Maja jak gra wyszła a to ponad rok.
 
Dziękuję za pomac ale jakiś czas temu sam rozwiązałem problem przypadkowo gdy przestał włączać się gog również przez jakiś błąd wyjołem z plików goga jeden element w ukrytym folderze. Wszystko po tym działało i gog i wiedźmin normalnie się odpalił :)
 
BartiKus;n9498451 said:
Dziękuję za pomac ale jakiś czas temu sam rozwiązałem problem przypadkowo gdy przestał włączać się gog również przez jakiś błąd wyjołem z plików goga jeden element w ukrytym folderze. Wszystko po tym działało i gog i wiedźmin normalnie się odpalił :)

Mi GOG zepsuł wszystkie gry i po niby naprawie nawet z folderu nie idą gry teraz po aktualizacji do GOG 1.2.26.
 
Top Bottom