[BŁAD KRYTYCZNY] Cyberpunk uszkadza zapisy gry - nie da się załadować save

+
@Slawek_Widelski

Z tego co piszesz (jeśli dobrze zrozumiałem) - to grałeś chwilę na wersji 1.1 po najnowszym patchu - działało, ale nowo powstałe zapisy (na 1.1) nie ładują się na poprzedniej wersji 1.06 do której chcesz wrócić? Dobrze to zrozumiałem?

Jeśli tak - to zapisy powstałe nadal na wersji 1.06 powinny się dalej ładować (co niestety będzie zapewne oznaczać cofnięcie się z rozgrywką).
Widocznie wraz z patchem zmieniła się struktura save i nie jest on już rozumiany przez 1.06.

U mnie save, które poprzednio nie działały (1.06) już ładują się prawidłowo (na 1.1) - błąd w grze został usunięty.
Czy ty próbujesz ładować je na poprzedniej wersji gry? O to chodzi?

Rozwiązaniem mogłoby być przepuszczenie przez jakiś edytor save (co jednak nie oznacza, że zadziała - ale tylko tyle możesz zrobić. Wersjonowanie gry/programu ma to do siebie, że już raczej nikt nie wraca do naprawiania błędów poprzedniego wydania.
 
Last edited:
o ile pamiętam to nawet w Wieśku nie działała kompatybilność wstecz znaczy : jeżeli zapisałeś na nowszej wersji na starszej zapis już był nie czytelny ..
tu jest podobnie zapisy z 1.1 nie zadziałają jak zdowngrejdujesz wersję do 1.06 aktualnie gry nie wywala ;) ale cały czas jest czarny ekran i procek 26% , trzeba ręcznie ubić proces ( czekałem i 5min nie załadował na 1.06 zapisu z 1.1 )
jeżeli grasz na PC to rób sobie własną kopię bezpieczeństwa przed upgrejdem CP ... katalog z zapisami
 
Top Bottom