Błąd krytyczny - patch 1.35

+
Status
Not open for further replies.
Błąd krytyczny - patch 1.35

Podczas instalowania patcha 1.35 wyskoczył mi błąd krytyczny (nie można rozpakować plików tymczasowych, coś w tym guście). Gra nie chce się uruchomić, po włączeniu launchera wyświetla mi się bezpośrednio instalacja patcha, która za każdym razem pokazuje wyżej wymieniony błąd. Nie mam pojęcia co robić, proszę o pomoc!
 
Pobierz TEGO patcha i sprawdź czy nie zostało wymuszone przez program WinZip/WinRar otwieranie archiwów - plików typu lustro (mirror) podczas instalowania patcha (pliki typu *.cab).
 
mc43p2 said:
co ci po screenie? najlepiej niech pobierze patcha z innej strony i przeinstaluje grę! to napewno pomoże!
Wiesz, przeinstalowanie gry to ostateczność i strata czasu a po screenie dowiedział bym się konkretnie jaki jest problem i można by temu zaradzić w inny sposób. Pozdrawiam. :p
 
Thantor, ściągam właśnie tego patcha. Dam znać czy pomogło jak już go wypróbuję.

EDIT: Zainstalowanie tego patcha z pliku, który podałeś pomogło : ) Wielkie dzięki! Temat do zamknięcia.
 
Skater94PL said:
Wiesz, przeinstalowanie gry to ostateczność i strata czasu a po screenie dowiedział bym się konkretnie jaki jest problem i można by temu zaradzić w inny sposób. Pozdrawiam. :p

ale wiesz jak to czasem bywa! chłop nieznający się na komputerach czuje się bezradny w takich sytuacjach więc podałem mu pewny i najprzostrzy sposób rozwiązania problemu! pozdro
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom