Błąd podczas instalacji.

+
Błąd podczas instalacji.

3 próby i 3 nieudane. Za każdym razem podczas instalacji drugiej płyty wyskakuje błąd po ,którym wyłącza się instalator i trzeba zaczynać wszystko od nowa.
 
Jestem na drugiej płycie i czekam z zapartym tchem ....

---------- Zaktualizowano 02:26 ----------

DVD numer 2 przeszło bez problemu :)...

Jedzie "trójka".
 
Ten sam problem, próbuje 3 raz zainstalować i znowu wywala na 2 płycie. Przy kopiowaniu plików z płyty na dysk to samo - wywala przy pliku "..._wild_hunt-3"
 
Tym, którzy mają problem z płytami, zawsze mogą jeszcze ściągnąć wersję z GOG, za friko, może to jest jakieś rozwiązanie.
 
U mnie wszystko przeszło bez problemów - albo mam bardziej sprawny napęd albo kolekcjonerki bardziej uważnie tłoczyli ;) ...
 
Pomijając jakoś DVD w tych czasach (hello! BR`y zaczynają przejmować rynek PC`tów... CDPR obudźcie się!) czekam aż przejdzie pierwsza płyta... później druga (wadliwa) i trzecią... Oby bez przeszkód. :(
 
Specjalnie czekałem na kuriera aby zainstalować sobie gierkę :) a tu proszę klapa problem dvd2... Z wiedźminem 2 było tak samo :/
 
No ale przy tym code 10 to zamiast wywalać do śmieci 20 minut instalacji z dvd 1 to może byście dali opcje próby wznowienia instalacji?
Z gog'a na wszelki mi się pliki ściągają... ale no żeby miec gre na miejscu i nie móc zainstalować, bo płyty w napędzie wyją jak sokowirówka?
No już te 50 groszy na lepsze płyty DVD można było wydać :/

Wybaczcie frust... ale wtopić na takiej bzdurze to troche smuci.
 
Last edited:
"Kupiłeś edycję kolekcjonerską? Świetnie, dostaniesz ją jako ostatni, gdy wszyscy inni już będą grali lub mieli grę na dysku, aha, jeśli chcesz zainstalować grę z płyt, nie da rady.Lepiej ściągnąć, płyty dodaliśmy w pośpiechu. Aha, i dzięki za zakup fizycznych kopii."

That's not how it works... that's not how any of this works!
 
Mi za pierwszym razem wywaliło na dvd2 błąd wiec wyłączyłem antywirusa i ogólnie wszystko co się da i poszło a już się bałem ze płyty zniszczone bo jakieś takie łaciate od spodu. Tak że zapore wyłaczyć, antywira, zasilanie na wysoką wydajność, wyłaczyć wszystkie programy i próbować.
 
Top Bottom