[Błąd][Quest][Bloker] Nie ładuje się rozgrywka dla talii potworów- mglaki

+
[Błąd][Quest][Bloker] Nie ładuje się rozgrywka dla talii potworów- mglaki

Na konsoli xbox one s za każdym razem gdy próbuję uruchomić czwartą rozgrywkę mglaki dla kart potworów ekran ładuje się do momentu gdzie idą iskry na czarnym tle i powinien pojawić się ekran z dowódcami jednakże się nie pokazuje i dalej gra stoi. Próbowałem różnymi taliami otwierać tą rozgrywkę i czekałem długo ale to nie działa gra po prostu dalej nie chce pokazać dowódców i talii.
 
Witam mam dokladnie to samo co kolega '' kamilwwy '' Xbox One w najnowszej wersji softu gra nie laduje sie czarny ekran i iskierki nie mozna jej opuscic trzeba zamknac gre i odpalic od nowa :(
 
Potwierdzam powyższy błąd - w trybie "Wyzwań" podczas zadania "Spowici mgłą" misja zatrzymuje się, widać jedynie animację iskier na czarnym tle. Próba poddania meczu nie udaje się. Jedynym rozwiązaniem jest zamknięcie gry przyciskiem XBox i ponowne uruchomienie gry.
 
Rowniez potwierdzam owy blad, zalozylem konto aby zalozyc temat z tym zwiazany lecz widze ze ktos mnie uprzedzil i nie tylko mi pojawia sie blad,
 
Błąd był zgłoszony, ale nie potwierdziliśmy, że po patchu już go nie ma :) Misja ładuje się bez kłopotu. Dziękujemy
 
Top Bottom