Błąd rozgrywki kończący się remisem

+
Gdzie mogę zgłaszać Redom błędy tego typu?

Każda gierka w pewnym momencie konczy sie błedem z remisem, potem wyskakuje ranga 30 zamiast aktualnej. W obu przypadkach gra konczy sie niedługo po rzuceniu wilczego dołu, w jednym przypadku po powtórnym rzuceniu tej karty, w drugim podczas tury przeciwnika.
Coś chyba było kombinowane przey tej karcie więc może dlatego? A może reszta graczy ma podobne problemy? Teraz nie mogę w ogóle zagrać aby to sprawdzić bo błąd wyskakuje już podczas wyszukiwania przeciwnika.
Może naprawiajo :D
 
Last edited:
Ehh niestety mam to samo, wszystkie moje gry skończyły się w 1 rundzie remisem, a mimo to naliczone mi zostały jako przegrane, a chciało się dobrze zacząć sezon :facepalm:Jednak ta sytuacja z wilczym dołem może mieć z tym dużo w spólnego, ponieważ wszystkie gry jakie dziś rozegrałam były scoia na zasadzki, a jednak dziwne, że nie zauważyłam tej zależności. Ja już zgłosiłam problem do supportu.
Post automatically merged:

Dodatkowo nic nie nalicza się do podróży.
 
Ehh niestety mam to samo, wszystkie moje gry skończyły się w 1 rundzie remisem, a mimo to naliczone mi zostały jako przegrane, a chciało się dobrze zacząć sezon :facepalm:Jednak ta sytuacja z wilczym dołem może mieć z tym dużo w spólnego, ponieważ wszystkie gry jakie dziś rozegrałam były scoia na zasadzki, a jednak dziwne, że nie zauważyłam tej zależności. Ja już zgłosiłam problem do supportu.
Post automatically merged:

Dodatkowo nic nie nalicza się do podróży.
Gdzie i jak to zgłaszałeś?
Post automatically merged:

Dlatego chyba trzeba zagrać jutro. Póki co same rermisy.
Też scoia na zasadzki?
 

Ely74

Forum regular
Problemu już nie ma ale niestety jak mi naliczyło remisy jako porażki tak nadal mam i niestety zwycięstw jak mi nie zaliczyło tak nadal mam mniej. Nie jest tego dużo bo raptem zagrałem 5 partii ale w sumie niektórzy jak widze mieli dziś 1-72 z czego zakładam ,że jakieś 65 to remisy. Podziwiam jak można w 3 godziny zrobić 70 partii
 
Ponoć problem został naprawiony.


PS. @Leniuszek: Akurat tak to zawsze odpisują. Na mój problem z grudnia cały czas mi właśnie to wciąż odpisują. Piąty miesiąc.
Oki, niestety nie wiedziałam o tym, to pierwszy raz kiedy zgłosiłam jakiś błąd.
Post automatically merged:

Problemu już nie ma ale niestety jak mi naliczyło remisy jako porażki tak nadal mam i niestety zwycięstw jak mi nie zaliczyło tak nadal mam mniej. Nie jest tego dużo bo raptem zagrałem 5 partii ale w sumie niektórzy jak widze mieli dziś 1-72 z czego zakładam ,że jakieś 65 to remisy. Podziwiam jak można w 3 godziny zrobić 70 partii
no niestety szkoda bo to trochę niesprawiedliwe ale zawsze niestety tak jest, że wypada na gorsze ( jakby nie moglo uznać wszystkich remisów za wygrane :ohstopit:). A co do tych 70 partii to nie wiem jak to możliwe, moja partia trwa średnio od 10-15 minut także w godzinę jestem w stanie rozegrać 4:ok:
 

Ely74

Forum regular
Oki, niestety nie wiedziałam o tym, to pierwszy raz kiedy zgłosiłam jakiś błąd.
Post automatically merged:


no niestety szkoda bo to trochę niesprawiedliwe ale zawsze niestety tak jest, że wypada na gorsze ( jakby nie moglo uznać wszystkich remisów za wygrane :ohstopit:). A co do tych 70 partii to nie wiem jak to możliwe, moja partia trwa średnio od 10-15 minut także w godzinę jestem w stanie rozegrać 4:ok:
No jak był remis to czasem trwała 20 sekund. Ja po dwóch takich sobie odpuściłem ale ktoś musiał być uparty nawet widzę kogoś kto ma 1 - 80 bilans.
 
No jak był remis to czasem trwała 20 sekund. Ja po dwóch takich sobie odpuściłem ale ktoś musiał być uparty nawet widzę kogoś kto ma 1 - 80 bilans.
jeju współczuje tej osobie, ja również po 3 remisach odpuściłam szkoda mi było psuć mmr, zwłaszcza z uwagi na to, że założyłam sobie spory nacisk na rankedy w tym sezonie. Nie wiem czy taki początek dobrze wróży temu planu :smart:
 

Lexor

Forum veteran
@Leniuszek: Z tego co widzę w Twoim profilu masz teraz rank 5, a na tym poziomie MMR kompletnie nie ma znaczenia, bo i tak jak wejdziesz do rangi pro to MMR Ci się "zresetuje". Jeśli chcesz powalczyć o top w randze pro to póki co możesz po prostu zacząć od skupienia się na wejściu do owej rangi pro i na placementach.
 
@Leniuszek: Z tego co widzę w Twoim profilu masz teraz rank 5, a na tym poziomie MMR kompletnie nie ma znaczenia, bo i tak jak wejdziesz do rangi pro to MMR Ci się "zresetuje". Jeśli chcesz powalczyć o top w randze pro to póki co możesz po prostu zacząć od skupienia się na wejściu do owej rangi pro i na placementach.
Rozumiem, dziękuje za info. Ja niestety mimo faktu, że jestem "pionierem" to jednak po homecomingu moja gra w gwinta miała swoje wzloty i upadki, zawsze wracam do gry jednak czasem z dłuższą lub krótszą przerwą i czasem niektóre rzeczy jeszcze mi umykają ale postawiłam sobie ostatnio gwinta na pierwszym miejscu i chce wrócić naprawdę, tak jak kiedyś ( komentarze co do fanów bety czy nie proszę odpuścić). Bez względu na to, że faktycznie w becie grałam znacznie więcej niż w homecomeingu to akceptuje ten przebieg zdarzeń i się do niego dostosowuję.
 

Ely74

Forum regular
Działa już wszystko ok czy nadal te remisy?
Działa. Tylko nie ma korekty wczorajszych gier.
Ale dziś grałem raz i wczoraj trzy razy i ani razu nie wywaliło z gry. I wygrane wszystkie 4 mi zalicza. Szkoda wczoraj bo wypaczyło wyniki
 
Top Bottom