BŁĄD Ruiny Karczmy - Opuszczone Miejsce

+
Witam
Czy został rozwiązany błąd z ,,ruiny karczmy”?
Chodzi dokładnie o ,,opuszczone miejsce”.
Zabiłem wszystkie moby, a miejsce nie odkryte.
 
Spróbuj pomedytować do odpowiedniej godziny, niektóre stworki pojawiają się o konkretnej porze dnia.
 
Przy tej kapliczce, to ja zawsze miałem tak, że trzeba było zapisac grę, wczytać i pojawiał się ostatni Ghul do ubicia. Za każdą rozgrywką, od premiery aż do GOTY.
 
Przy tej kapliczce, to ja zawsze miałem tak, że trzeba było zapisac grę, wczytać i pojawiał się ostatni Ghul do ubicia. Za każdą rozgrywką, od premiery aż do GOTY.
No patrz - nawet po kilkuset godzinach (jak skończę obecne NG+ to będzie około 1k) wciąż można się czegoś nowego nauczyć. :smart:
 
No patrz - nawet po kilkuset godzinach (jak skończę obecne NG+ to będzie około 1k) wciąż można się czegoś nowego nauczyć. :smart:
Zadzialalo u Ciebie? U mnie niestety żadne medytacje, zapisy i wczytywania nic nie dają :/
Dodam, że gram na konsoli
 
Last edited:
W wersji 1.31 błąd nadal istnieje. (zakładam, że chodzi o Skellige)

Na szczęście jakaś dobra dusza napisała na blogu jak sobie z tym poradzić na PC: https://zingmars.info/2018/08/30/witcher-3-ruined-inn-fix/

Na podstawie tego nagrałem filmik pokazujący, że fix działa (niestety tylko na PC można zastosować):

Na konsoli podobno pomaga wczytanie save, i pilnowanie podczas walki, żeby jakaś syrena nie uciekła.
 
Top Bottom