Błąd uniemożliwiający grę - bug Ciri w walce na śnieżki

+
Status
Not open for further replies.
Błąd uniemożliwiający grę - bug Ciri w walce na śnieżki

Witam. Od jakiegoś czasu, tzn po wejściu patcha 1.10 mam problemy z grą, które do tej pory zaniżały jedynie komfort rozgrywki, teraz natomiast uniemożliwiają mi kontynuację fabuły. Spotkałem się w kilku misjach (np. w walce z Dzikim Gonem w Kaer Morhen) z nieruchomymi przeciwnikami niepodejmującymi w ogóle walki. Było to do przełknięcia, dopóki to samo nie zdarzyło mi się w walce z Ciri na śnieżki. Ma ona zerowe HP, nie porusza się i nie da się jej pokonać rzucając w nią choćby i tysiącem śnieżek. Przechodzę grę po raz drugi i przed patchem 1.10 takich problemów nie miałem, powiem więcej, nie miałem praktycznie żadnych problemów z grą przed tą aktualizacją.
Mam również dziwne problemy z teksturami, zwłaszcza w jaskniniach i pod wodą, które wyglądają jakby były niezaładowane lub nieskończone, będąć w postaci czarnych trójkątów lub dziur przez które widać krajobraz poza jaskinią. To wszystko wygląda bardzo nieestetycznie. O ile ten problem nie jest nie do zniesienia, to niestety bugujący się przeciwnicy tacy są. Jeśli miał ktoś podobne problemy, proszę o kontakt.
Dziękuję z góry i pozdrawiam.

---------- Zaktualizowano 21:51 ----------

Problem rozwiązany.
Odznaczyłem DLC w GOG-u, później wróciłem do wersji 1.11 i zaktualizowałem na nowo do 1.12, zainstalowałem ponownie DLC, kliknąłem w Verify/Repear, w grze utworzyłem nowy zapis przed misją w której miałem problem, zrestartowałem grę, doszedłem ponownie do walki na śnieżki i już wszystko działa jak trzeba. Nieruchomi przeciwnicy w walce również. Nie wiem czy te wszystkie kroki są potrzebne, ale tak zrobiłem i wszystko śmiga jak trzeba.
Temat do zamknięcia.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom