Błąd "użytkownika" przy zakupie beczek

+

Ukash

Forum veteran
@Burza46
Witam. Po dłuższej przerwie wróciłem do gry w Gwinta. Wspieram twórców zakupami w grze, w sumie w sklepie zostawiłem już parę set złotych. Gram od zamkniętej bety, śledzę streamy, oglądam turnieje, jestem członkiem społeczności. Od dwóch miesięcy pogrywałem dosyć intensywnie, kupiłem Podróż Triss,, przez ten czas zbierałem złoto i punkty nagród aby w dniu nowej aktualizacji otworzyć mnóstwo beczek. Planowałem zakupić Podróż po Aretuzie.

Wczoraj ok godziny 12:00 stała się rzecz fatalna w skutkach. Podekscytowany nowa aktualizacją pootwierałem zdobyte beczuszki frakcyjne, zamieniłem punkty nagród na złoto, radość nie trwała długo bo przez przypadek zakupiłem 229 beczek Wiedźminów zamiast Potężnych beczek, nie popatrzyłem, że ten zestaw jest domyślnie ustawiony. Dlaczego, to jest tak mylące przecież tak łatwo popełnić ten błąd. Dlaczego na wstępie jest wybrany jakikolwiek zestaw? Czy jest możliwość odwrócenia tej transakcji i zamienienia tych nieszczęsnych beczek na Potężne Beczki? Wszystkie moje starania w dążeniu do powiększenia kolekcji kart poszły by na marne! Gra dawała mi frajdę i nie ukrywam że to odebrało mi wszystkie chęci do dalszej gry, rozwaliło mi psychikę i kompletnie odebrało morale. Pisałem do supportu, ale nie ma odpowiedzi, liczę że przez dział techniczny może się sprawa przyspieszy. Bardzo proszę o okazanie wsparcia ze strony GOG/CDPROJEKT i o odwrócenie tej nie zamierzonej transakcji, tak bardzo nie korzystnej transakcji, spowodowanej niewłaściwym funkcjonowaniem modułu zakupu beczek.
Pozdrawiam
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Pamiętam, że padało stwierdzenie, że CDPR nigdy nie cofa zakupów dokonywanych przez graczy.
 

Lexor

Forum veteran
Nie ma znaczenia - takie stwierdzenia padały również przy identycznych przypadkach jak Twój.
 

luk757

Forum veteran
Wszystkie moje starania w dążeniu do powiększenia kolekcji kart poszły by na marne! Gra dawała mi frajdę i nie ukrywam że to odebrało mi wszystkie chęci do dalszej gry, rozwaliło mi psychikę i kompletnie odebrało morale.
Bez przesady, to tylko gra ;)
Niestety nic już raczej nie zrobisz. Jak grasz od dłuższego czasu w Gwinta to kolekcja chyba nie jest aż takim problemem?
 
Mały offtop - setnie ubawiło mnie oznaczenie Burzy, który według informacji ze swojego profilu: Ostatnio widziany 26 Marzec 2021 :coolstory:
 

luk757

Forum veteran
Mały offtop - setnie ubawiło mnie oznaczenie Burzy, który według informacji ze swojego profilu: Ostatnio widziany 26 Marzec 2021 :coolstory:
Paweł zagląda na to forum regularnie choć niekoniecznie na polskie. Odpowiada na pytania z forum w Twigu, widocznie nie loguje się po prostu.
 
Top Bottom