Błąd w misji Bunraku

+
W misji Bunraku po doścignięciu vanu atakuje przeciwników, ale mimo zabicia wszystkich na 100% misja nie idzie dalej. Nie używam broni "nieśmiercionośnych". Wersja PC 1.04. W załączniku zapis gry.
1.png

Post automatically merged:

Wczytałem poprzedni save, tym razem opuściły się przeszkody na drodze i wjechały 2 samochody z resztą przeciwników. Po zabiciu wszystkich przeszło dalej. Proszę poprawić...
 

Attachments

  • QuickSave-0.zip
    3.2 MB · Views: 73
  • ManualSave-143.zip
    3.1 MB · Views: 79
Last edited:
W misji Bunraku po doścignięciu vanu atakuje przeciwników, ale mimo zabicia wszystkich na 100% misja nie idzie dalej. Nie używam broni "nieśmiercionośnych". Wersja PC 1.04. W załączniku zapis gry.View attachment 11090234
Post automatically merged:

Wczytałem poprzedni save, tym razem opuściły się przeszkody na drodze i wjechały 2 samochody z resztą przeciwników. Po zabiciu wszystkich przeszło dalej. Proszę poprawić...
Mi za pierwszym razem zapadli się pod jezdnię na wiadukcie. Też musiałem wczytać grę ponownie. Potem poszło gładko.
 
Witam,
Niestety ten sam problem, przeciwnik schowany jest za bramą w budynku po lewej stronie, bramy nie da się otworzyć. A jego zabić ani granatami ani bronią regularną.

Najwiekszym problemem jest to że misje robiłem przy 15-20h rozgrywki, po czym zostawilem bo myslalem że zostanie to naprawione. Aktualnie gre przeszedlem, mam 55h rozgrywki i misji nie da się ukończyć i też nie da się cofnąć zapisu bo za daleko. Mowa tu o konsoli PS5 ale to nie robi różnicy, w internecie dużo o tej misji... Co dalej?
 

Attachments

  • IMG_20210103_132442.jpg
    IMG_20210103_132442.jpg
    2.1 MB · Views: 127
Nie liczyłbym na szybką naprawę tych błędów...

Jak nie load to new game niestety ja już się z tym pogodziłem... Bo wyczyszczeniu mapy wracam do gry nowym V ale pilnując aby zapisywać grę przed każdą misją
 
Cześć, nowym V? Cos w stylu nowa gra +? Jest takie cos w cyberpunku?
Nie ma niczego takiego.

Co do misji: według mojej wiedzy wybicie wszystkich nie jest warunkiem ukończenia, powinno wystarczyć podpięcie się do vana i zebranie danych. Czy u Was było to niemożliwe (brak interakcji), czy mimo podpięcia się misja nie szła dalej?
 
Nie ma niczego takiego.

Co do misji: według mojej wiedzy wybicie wszystkich nie jest warunkiem ukończenia, powinno wystarczyć podpięcie się do vana i zebranie danych. Czy u Was było to niemożliwe (brak interakcji), czy mimo podpięcia się misja nie szła dalej?

Miałem wczoraj dokładnie ten sam problem, więc odpisuję.

U mnie wyglądało to tak, że wszyscy przeciwnicy padli (część była ogłuszona, bo mam jedną broń nieśmiercionośną).
Podszedłem do vana i nie mogłem się do niego podpiąć, a zadanie informowało, że mam pokonać napastników.
Obszedłem więc całą lokację, dobiłem wszystkich, którzy byli tylko ogłuszeni i ponownie podszedłem do vana.
Niestety to nie pomogło, nadal gra zachowywała się tak samo.

Pomogło wczytanie zapisu sprzed rozpoczęcia walki - już się nie bawiłem w kotka i myszkę, tylko zabiłem ilu musiałem żeby podejść do vana, a wtedy przyjechał jakiś samochód z dodatkowymi przeciwnikami.
Po ich pokonaniu już bezproblemowo podpiąłem się do vana.

Dodam, że jak wystąpił błąd z niemożliwością podpięcia się, to żaden samochód z przeciwnikami wcześniej, ani później nie przyjechał.
 
No to chyba faktycznie błąd.
U mnie została snajperka w takim łączniku na piętrze, ale mimo że jej nie zastrzeliłam, bez problemu się mogłam podpiąć. Tylko tak strasznie mi się nad uchem cały czas darła, że poświęciłam potem pięć minut, żeby ją wytropić i uciszyć ;)
 
Miałem ten sam błąd, opuściłem blokady za pomocą hacków po czym wyszedłem w prawo i tam obok 2 samochodów zaciął się przeciwnik :) jak go zabiłem mogłem podpiąć się do vana

1646180815962.png
1646180833374.png
:)
 
Top Bottom