Błąd w zadaniu "Nie mów Saulowi" [spoiler]

+
Nowy Patch wyszedł a oni dalej w kółku stoją:( Nie został ten bug naprawiony. Szkoda . Narazie deinstalacja i wracam do Destiny 2
 
ZNALAZŁEM!!!! twórcy gry pominęli pewne aspekty by to naprawić musicie wrócić do początku by zjawić się w obozie podczas wstępnego omawiania MUSICIE USIAŚĆ i pojechać z Padme potem trzeba wysiąść i gotowe to jest najważniejsze jeśli to nie wyjdzie to musicie próbować do skutku

A no widzisz znaczna większość ludzi właśnie odradza wsiadanie do samochodu Panam bo wtedy im unieruchamia postęp osobiście w 2 przejściach odmawiałem podróż z Panam obserwowałem czy wyjechali już z obozu. Nawet próbowałem ich prześcignąć żeby wywołać jakieś błędy ale zawsze są pierwsi i wszystko działa poprawnie
 
Na nexus.com jest save editor . Ma on jakieś możliwości kombinowania w questach . Wie ktoś jak się nazywa zadanie "nie mów saulowi" w angielskiej wersji ? Może dało by się zresetować to zadanie?
 
Na nexus.com jest save editor . Ma on jakieś możliwości kombinowania w questach . Wie ktoś jak się nazywa zadanie "nie mów saulowi" w angielskiej wersji ? Może dało by się zresetować to zadanie?

O ile się nie mylę to

"With A Little Help From My Friends"
 
Podchodząc do misji za pierwszym razem usiadłem przy stole, pogadałem z Nomadami, pojechałem z Panam i po dotarciu na stację wyszliśmy z aut i dupa. Wszyscy stoją w kółeczku wzajemnej adoracji.
Wyczytałem save sprzed misji, jednak za drugim razem wybrałem opcję, że widzimy się na miejscu. Po tym jak przyjechałem, Nomadzi stali w kółku, Panam wyszła z auta i była normalnie gadka i misja dalej biegła.
 
A jest jeszcze trzecia opcja w tym zadaniu ;)
Po spotkaniu i naradzie przy stole można pobiec do Saula i o wszystkim mu powiedzieć ;)
 
Podchodząc do misji za pierwszym razem usiadłem przy stole, pogadałem z Nomadami, pojechałem z Panam i po dotarciu na stację wyszliśmy z aut i dupa. Wszyscy stoją w kółeczku wzajemnej adoracji.
Wyczytałem save sprzed misji, jednak za drugim razem wybrałem opcję, że widzimy się na miejscu. Po tym jak przyjechałem, Nomadzi stali w kółku, Panam wyszła z auta i była normalnie gadka i misja dalej biegła.
Ja wtedy nie wiedziałem że to "bug" . Zacząłem robić kolejne misje i zalazłem już na tyle daleko że wczytywanie save'a mi się nie uśmiecha:( I teraz mam dylemat, spotkać się z Hamako i nie ukończyć tej misji czy czekać nie wiadomo ile na poprawkę.
 
Bez znaczenia co zrobisz bo i tak po zakończeniu jeśli będziesz chciał kontynuować wrócisz do tego miejsca....

Ewentualnie jedno z zakończeń zrobisz po naprawie twojej sytuacji
 
Last edited:
U mnie pomogło po przejęciu ciężarówek, pokonaniu ochroniarzy, podjechanie do obozu autem militechu. Wsiadłem do niego zamiast do auta Panam. Wtedy Saul przyszedł przed swoją grupę i dialog pociągnął dalej.
 
U mnie pomogło wrócenie do poprzedniego stanu gry, kiedy Saul pisał czy widzieliście Panam. Za pierwszym razem olałem i nie odpisałem. Cofnąłem, zrobiłem wszystko jak poprzednio oprócz tej jednej rzeczy - odpisałem Saulowi.
 
hej, czy jest jakiś sposób na odblokowanie tego zdania?
Kolejny patch i nic się nie zmieniło. Niestety już u mnie za późno na wczytanie save.
 
Jeśli chodzi o moment w którym wszyscy siedzą przy ognisku i Panam zaczyna gadać o gwiazdach a następnie linia dialogowa się urywa: to nie jest błąd. Trzeba skierować kamerę (oczy) w kierunku migającej gwiazdy na niebie (po prawej stronie). Po wykonaniu akcji linia dialogowa ruszy dalej. Pozdrawiam...
 
Top Bottom