błąd w zadaniu "witaj w pacyfice" (brak sklepikarza)

+
Mam problem przez który nie mogę kontynuować zadania "witaj w pacyfice" po wyjściu z kaplicy miałem udać się do sklepu rzeźnika jednak nikogo tam nie ma
próbowałem różnych rzeczy np. -fast travel na drugi koniec mapy i powrót , -podróż samochodem na drugi koniec mapy i powrót , -pójście spać, - przewijanie czasu i sprawdzanie miejsca o różnych godzinach , -wielokrotny reset gry i wczytanie zapisu.
Próbowałem wszystkiego co mi przyszło do głowy ale to dalej nic nie dało , liczę na jakąkolwiek pomoc , nie chce mi sie zaczynać gry od nowa , straciłbym przez to 10 godzin. Dodam jeszcze że szukałem rozwiązania w internecie ale wujek google milczy na ten temat.
 

Attachments

  • obraz_2021-11-10_213759.png
    obraz_2021-11-10_213759.png
    3.3 MB · Views: 105
Witam mam ten sam problem, czy jest ktoś w stanie doradzić lub może kolega wyżej rozwiązał ten problem i by powiedział co zrobić, bo ja mam gorzej za mną ponad 25 h gry a dopiero zacząłem ta misje :>
 
Ja bym zaczęła od weryfikacji plików gry (na gogu jest taka opcja, na steamie chyba też, ale niedokładnie pamiętam) - czasem trzeba to zrobić nawet kilka razy.
 
Miałem podobny błąd w jednym z przejśc, musiałem wrócić do zapisu sprzed wizyty w kościele.
Problem wystąpił jak zmierzałem do sklepiku zaraz po tym na złamanie karku jak najszybciej się da, postacie widocznie się nie wgrały.
Po wczytaniu zapisu sprzed wizyty w kościele, i bez sprinitu do sklepu, zadanie normalnie zadziałało.
Post automatically merged:

napiszcie jeśli rozwiązaliście problem z zadaniem, i w jaki sposób
 
Last edited:
Top Bottom