Błąd z beczkami nowego dodatku.

+
Witam wszystkich,

Czy ktoś może wskazać mi gdzie mogę uzyskać pomoc w związku z moim problemem. Wchodziłem na stronę pomocy technicznej, gdzie powinien być jakiś formularz kontaktowy ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Co do mojego problemu, to mianowicie o godzinie 12 próbowałem zakupić 40 beczek Wiedźminów, wyskoczył błąd po czym spróbowałem dokonać zakupu jeszcze raz - ponownie wyskoczył błąd po czym wyrzuciło mnie z gry. Po jakimś czasie udało mi się zalogować, na koncie pojawiło się 120 beczek !!! Otworzyłem jedną po czym zdałem sobie sprawę, że zamiast beczek Wiedźminów mam 119 potężnych beczek (tych zwykłych). Także straciłem jakby nie patrzeć 8k golda z 10k. Proszę nie sugerować, że mogłem popełnić błąd i kupić złe beczki. Jestem człowiekiem, który wszystko sprawdza 3 razy i tym razem też trzykrotnie upewniłem się, że kupuję właściwe beczki :)
 

Lexor

Forum veteran
Nigdy nie było takich możliwości w Gwincie - tu "od wieków" panuje zasada "towar macany należy do macanta", nawet w przypadku błędów. Możesz napisać do wsparcia, ale wątpię. Masz na przyszłość nauczkę i wiedzę, że w dniu aktualizacji Gwinta to się czeka na hotfixy zanim się wejdzie do gry - przy każdej aktualizacji (nawet mniejszej) jest niemalże identycznie, że dużo rzeczy "nie działa". Niestety zatrudnieni do Gwinta programiści nie są wysokich lotów - był przynajmniej jeden taki przypadek, że wprowadzonych w aktualizacji błędów było więcej niż fixów w niej zawartych.
 

Hiobe

Forum veteran
pewien strimer kupił 307 beczek a dostał 921 :D w cenie 307, więc coś tam było dziś nie halo
 
Top Bottom