Błąd z grą, randomowe wywalanie z gry mnie lub przeciwnika.

+
Błąd z grą, randomowe wywalanie z gry mnie lub przeciwnika.

Dziś 2 razy z rzędu miałem tak że podczas drugiej rundy ścięło mi grę, kazałem systemowi poczekać aż zacznie działać i wtedy dowiadywałem się że wystąpił błąd po stronie przeciwnika i 2 razy miałem zwycięstwa za darmo. Gdy zagrałem kolejną grę tym razem to ja byłem przegranym, na samym początku dowiedziałem się że wystąpił błąd po mojej stronie i miałem przegraną.


Staty mojego laptopa Lenovo B50-80 :
Code:
[B]Windows 10[/B]

[B]Procesor[/B]
Intel® Core™ i7 5gen 5500U 2,4 - 3,0 GHz

[B]Karta grafiki[/B]
[URL="https://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon-R5-M330.142776.0.html"]AMD Radeon R5 M330[/URL] - 2048 MB, rdzeń: 955 MHz, pamięć: 900 MHz, DDR3, 14.502 WHQL, Enduro, Intel HD Graphics 5500

[B]Pamięć[/B]
8192 MB  , 1x 8 GB, Single Channel

[B]Dysk twardy[/B]
Seagate Momentus SpinPoint M8 ST1000LM024 HN-M101MBB, 1000 GB  , 5400 obr/min, 865 GB wolne miejsce
 
Last edited:
mam przez ostatnia godzine to samo. 4x rozłączenie w tym 3x z mojej winy. internet hula jak ta lala.
 
ja niestety musze sie po tym podpisac.
posklejalem sobie talie wbilem na potyczke i ostatnie 4 gry wygladaly mniejwiecej tak: wystapil blad po stronir przeciwnika x3, wystapil blad po mojej stronie x1.
raz tez po remisie mialem caly zamazany ekran tak jak przy wymienianiu kart, a przeciwnik normalnie gral to wyszedlem bo nie mialo sensu grac w ciemno ( chciaz probowalem :D:D:D)
 
U mnie dosłownie przed chwilą to samo... wystąpił błąd u przeciwnika. Zwycięstwo dla mnie, z tym ze czekam teraz aż załaduje mi dwie wbite rundy i nic.... ładowanie i ładowanie... co z tym zrobić? Ja gram na ps4pro -.-
 
U mnie to samo a przed chwilą nieskończone wczytywanie przy podsumowaniu walki. Byłem przed 15 poziomem i 8 rangą. Po ponownym uruchomieniu poziom wbity i ranking chyba też dobrze policzony ale nie wiem co KONKRETNIE (tak, wiem o tabeli nagród) za to wpadło. Chciałbym dziś wbić tę ósemkę ale mam obawy, że w dalszym ciągu będzie się sypać. Czy są obecnie prowadzone jakieś prace konserwacyjne albo wprowadzanie hotfixów?
 
Potwierdzam, miałem 6x wywaloną grę... ponadto, jeśli jakimś cudem dotrwacie do końca, to nie nalicza nagród (mieli kółko w nieskończoność).

NIE PRÓBUJCIE RANKEDA GRAĆ - straciłem punkty jak mnie wywaliło...
 
Piwus;n8694100 said:
Potwierdzam, miałem 6x wywaloną grę... ponadto, jeśli jakimś cudem dotrwacie do końca, to nie nalicza nagród (mieli kółko w nieskończoność).

NIE PRÓBUJCIE RANKEDA GRAĆ - straciłem punkty jak mnie wywaliło...

Powiedz mi o tym. Jak udało mi się w końcu wygrać (po ciągłym przegrywaniu) by wbić rangę 4, to gra postanowiła mnie wkurzyć i nie uznała mi punktów rankingowych. Przy podsumowaniu nie było zakładki ranga, byłem wściekły i zawstydziłbym niejednego szewca wiązanką którą puściłem przez to. Jak przegrywam to tego nie ma.

Zdecydowałem olać rankingi, bo skoro gra potrafi być tak nie fair w stosunku do mnie i demotywuje, to ja nie widzę żadnego powodu by sobie nerwy tym dalej psuć. Plus, ludzie w rankingu walczą jakby ktoś im spluwę do głowy przystawił (czytaj, nie ma wała że wygrasz, a jak wygrałeś to miałeś duuużo szczęścia i czuj się jak jakiś badass), nie cackają się tak jak w normalnych potyczkach. Ja to widzę tak: Potyczki <Casual difficulty> Ranked <10000x hard>
Jeśli mam problem z wbiciem 4, to nie ma co marzyć o zdetronizowaniu lidera. Matchmaking też do bani, cały czas losuje ludzi z lepszymi kartami i 4-5 levelami wyżej.
Po co było to resetowanie progresu, skoro teraz to ja mam lipę, ciągle powtórki i brąz w beczkach, podczas gdy inni mnie goldami zasypują na lewo i prawo? Chcieli by było sprawiedliwie, ale dla mnie sprawiedliwie to nie jest.
 
Last edited:
5ander5 to się pewnie unormuje, teraz same smurfy grają, ja miałem 41 beczek do otworzenia z poprzedniego sezonu na start, a i tak tylko jedna w miarę grywalna talię udało mi się złożyć ;p
Ale osobie, która dopiero teraz ma pierwsze zetknięcie z Gwintem jest jeszcze ciężej, ona ląduje pośród takich jak ja albo nawet bardziej obdarowanych, bo wszyscy zaczynają od pierwszej rangi. Niedługo obdarowani trafią wyżej i będzie łatwiej tym mniej obdarowanym grać ;p
 
Podobno serwery działają już normalnie, ale dzisiaj miałem podobny błąd, tylko zatytułowany inaczej, nie pamiętam dokładnie jak to wyglądało i niestety nie zrobiłem screenshota, ale szło to jakoś tak: "błąd spójności, twoje dane nie są zgodne z danymi serwera". Ktoś coś o tym wie? Dwa rankedy zakończone porażką i to w momencie gdy wygrywałem, niefajnie.

E: Klasyczne zerwane połączenie też się pojawiło, dziwne, bo przez całą moją przygodę w zamkniętej becie nie miałem ani razu problemu z tym jakże popularnym błędem.
 
Last edited:
Top Bottom