Błąd z mapą. Nie wyświetlają się ikony.

+
Witam, chciałbym powiedzieć o gliczu w wiedźminie 3 dotyczącym ikon. Jak napisałem w tytule nie wyświetlają się ikony. Nie wyświetlają się kowale, ukryte skarby, miejsca gdzie można grać w gwinta itd. Sprawdziłem spójność plików gry, nic nie dało. Szukałem rozwiązania w internecie i dowiedziałem się, że nie jestem sam. Masa osób ma ten problem, ale nie u wszystkich działa tak samo (np. glicz uaktywnia się po wejściu do Novigradu, albo nie wyświetlają się tylko fryzjerzy). Sam miałem ,,śmieszną" sytuację, że musiałem szukać trzy razy tego samego kowala, gdy podchodziłem wyświetlał się na minimapie, ale gdy kowal był poza zasięgiem minimapy znikał również z głównej mapy. Z tego, co też się dowiedziałem CDP Red nie naprawił problemu od 2015 roku, co spowodowało, że przestałem wierzyć, że to naprawię, ale może ktoś jednak wie, co powinienem zrobić. Jestem naprawdę zniesmaczony, szczególnie dlatego, że jestem wielkim fanem świata wiedźmina, przeczytałem wszystkie książki dwa razy, grę Wiedźmin 1 i 2 uważam za arcydzieło, które powinien zobaczyć każdy gracz, a gdy już uruchomiłem Dziki Gon dowiedziałem się, że nie mogę robić działań pobocznych, co mnie bardzo zdenerwowało, bo miałem plan aby po przejściu głównego wątku i dodatków posiedzieć jeszcze trochę w tym świecie. Wiem, że spokojnie mogę przejść główny wątek, ale wydaje mi się, że twórcy nie dodali czynności pobocznych tylko po to bym myślał jak to naprawić, albo dowiedzieć się co ja źle zrobiłem. Liczę na pomoc i z góry dziękuję.

Last edited:
@damianeksiema - w lewym dolnym rogu masz wybór trybu wyświetlania mapy. Przełącza się cyklicznie pomiędzy następującymi pozycjami:
wszystko-ogólne-zadania-eksploracja-sprzedawcy i rzemieślnicy-wzmocnienia-wszystko.
W niektórych pozycjach wyświetlane jest bardzo mało informacji, na przykład same nazwy wiosek. Klikając strzałeczkę w którąkolwiek stronę przełącz sobie mapę na tryb "wszystko", a Twój problem magicznie zniknie.

Top Bottom