Błąd z odbieraniem telefonu

+
Witam, otóż mam błąd z odbieraniem połączeń oraz dzwonieniem do innych npc.
Pierwszy raz doświadczyłem tego podczas realizowania kontraktu, gdy zadzwoniła do mnie pewna kobieta, jednak moja V powiedziała że jest zajęta i nie może rozmawiać.
Od tego momentu każde połączenie kończy się tak samo podczas dzwonienia i odbierania. Nie mogę ruszyć wątku głównego ponieważ dzwoni do mnie Takemura i zdąży powiedzieć tylko 2 zdania, po czym właśnie moja V się rozłącza, i jestem w punkcie bez wyjścia. Chciałbym uniknąć rozpoczynania od początku bo mam 30h już nabite.
 
Specjalnie przez lekkomyślne podejście do zapisów zacząłem 2 postacią aby przejść misję które miałem zbugowane.

Teraz wszystkie przeszedłem choć tak jak mówię tylko dzięki częstym i w kluczowym momencie utworzonym zapisom.

Niestety nie wiem kiedy wystąpił błąd ale misja z bojowymi taksówkami jest dla mnie najnudniejsza i zostawiam ją na dalszym planie więc nie zwracałem na to uwagi ale niestety nie potrafię odebrać telefonu gdy dzwonią do mnie poszukiwane samochody i w dodatku miernik sygnału się stracił... Podejrzewam że jakiś moment kiedy 2 rozmowy się nałożyły powstał bug... Zobaczymy jeżeli znajdę rozwiązanie to się odezwę może zadziała i u autora wątku.
 
Top Bottom