Błąd z zadaniem w drzewku sezonowym! (nieaktualne)

+
Witam! Drzewko Aelirenn w sezonie elfów zawiera zadanie "Ukończ zadania codzienne w liczbie 5." i niestety nie mogę go ukończyć ponieważ nie liczy mi postępu. Od przyjęcia zadania ukończyłem 3 zadania codzienne, a wyświetla mi postęp 0/5. Jest to błąd ze strony gry? Czy może ja coś robię/rozumiem źle?
 
Chodzi o te zadania z drzewka Aeliren (takie puchary) i prawdopodobnie z drzewka sezonu elfów (bo inaczej się by w sumie 5 nie uzbierało), a nie o te zwykłe codzienne.
 
Chodzi o te zadania z drzewka Aeliren (takie puchary) i prawdopodobnie z drzewka sezonu elfów (bo inaczej się by w sumie 5 nie uzbierało), a nie o te zwykłe codzienne.
Raczej nie, bo od kiedy mam to zadanie udało mi się zrobić resztę drzewka. W drzewku Aelirenn łącznie z tym zadaniem jest 5 pucharów. Właśnie dlatego mi jest żal... Całe drzewko ukończone poza tym jednym zadaniem, a postępu brak mimo wszelkich starań. (załączyłbym screen ale wyskakuje, że za dużo waży by wysłać)
 
Chodzi o zadania codzienne. Bez sensu byłoby gdyby dali zadanie które byłoby niemożliwe do wykonania gdyby ktoś postanowił je odblokować pod koniec. Zresztą po kupieniu tego zadania nie wydałem jakiegokolwiek punktu nagród i nie kupiłem żadnego innego zadania, a to zadanie normalnie mi się wykonuje za robienie zadań codziennych.
@CezaryJulek Pozwól, że się upewnię. Pisząc zadania codzienne masz na myśli misje typu ,,zagraj 60 kart'' albo ,,wygraj 3 gry Nilfaardem'', a nie wygrane rundy za które dostaje się punkty nagród, prawda? Bo do tej misji trzeba wykonywać właśnie tego typu zadania typu ,,zagraj 60 kart'' itd. Mi się to zadanie normalnie zalicza i jeżeli dobrze je zrozumiałeś i ci go nie zalicza to napisz do supportu bo my nic ci nie pomożemy.
 
@Nexxurio właśnie o te zadania mi chodzi. Kolega z poprzedniej odpowiedzi zasugerował, że może jednak chodzi o "pucharki". Ukończyłem już 3, może nawet 4 zadania codzienne, a postępu żadnego...
 
@CezaryJulek Żadne pucharki. Jak wyżej napisałem od kupienia tego zadania nie kupiłem i nie zrobiłem żadnego innego pucharka i normalnie mi to zalicza z zadań codziennych. Masz jakiś błąd. Możesz spróbować obok opcji ,,graj'' w gogu wybrać ,,więcej'' - ,,zarządzaj instalacją'' - ,,Sprawdź/napraw'' albo przeinstalować grę ale moim zdaniem powinieneś się skontaktować z suportem.
 

Irtek

Forum regular
Potwierdzam, że coś z tym zadaniem jest nie tak. Mi również nie zaliczało zadań dziennych, za to chyba zaliczało wbijanie kolejnych poziomów doświadczenia (to liczone do prestiżu).
 

Lexor

Forum veteran
Mi zaliczało to zadanie jak robiłem zadania dzienne.

Robiłem jedno zadanie na dzień, bo zwykle wykonuję je na bieżąco i nie miałem zapasu "nadmiarowych".
 
To zadanie zalicza za wygranie 6/12/24 rund danego dnia a nie za daily questy. Zwyczajnie pucharek jest zle opisany co akurat w gwincie zdarza się zdecydowanie zbyt często
 
@areq21 To o czym piszesz to jest zupełnie inne zadanie dotyczące dziennych koron.
Pisze dokładnie o tym co jest w temacie czyli zadanie z drzewka Aelirenn "ukończ codzienne zadania w liczbie 5" i dokładnie to zadanie zalicza za "dzienne korony" nie robiłem drzewka z ramką ale podejrzewam że opisy zadań mogą być odwrotnie dodane
 

Irtek

Forum regular
areq21 raczej ma rację, bo tak jak już wcześniej pisałem dziennych zadań nie zaliczało mi na 100%, za to zaliczało albo te z poziomami doświadczenia albo właśnie codzienne korony.

5/5 wbiłem dzisiaj, zaliczając równocześnie 43 lvl doświadczenia i 12/12 w codziennej koronie - więc nie wiem co dokładnie dało mi postęp do zadania - pewnie jest, że nie wygranie 5 rozgrywek, które miałem dziś w dziennym.
 
To dziwne, bo jak rozpocząłem to zadanie to mi liczyło tylko te zadania z pucharów (których zrobiłem później 2 albo 3), a tych zwykłych nie, ale teraz sprawdziłem i mam więcej zaliczonych (4/5), więc może policzyło później też jakieś zwykłe codzienne i nie zwróciłem- ale na pewno nie wszystkie, bo na początku zwróciłem na to uwagę.
 

Lexor

Forum veteran
@areq21 @Irtek No to macie / mieliście coś dziwnego, bo ja dziennie zawsze robię minimum dwie korony (za 6 i 12 wygranych rund), a zadanie z ukończeniem pięciu dziennych zadań robiłem przez pięć dni.
 
@areq21 @Irtek No to macie / mieliście coś dziwnego, bo ja dziennie zawsze robię minimum dwie korony (za 6 i 12 wygranych rund), a zadanie z ukończeniem pięciu dziennych zadań robiłem przez pięć dni.
Ja na 2 kontach robiłem na jednym 2 a na drugim 3 dni w obu przypadkach zaliczało zgodnie z ilośćią koron
 
Dziękuję wszystkim za pomoc! Faktycznie chodziło o korony ze wygranych rund. Aktualnie mam 3/5 i pewnie jutro już ukończę zadanie tym samym również i drzewko. Dzięki Wam :)
 
Podbijam do podziękowań bo po to wszedłem na forum żeby poszukać czy ktoś to zgłosił. Co ciekawe, zmieniłem język na angielski ale tam też jest "daily quest"...
2019-04-06_1258_1.png
 
Top Bottom