Błędne wpisy w dzienniku - zadania od Wakako.

+
1. zblizam sie do questa (GIG) od Wakako:
- Wakako dzwoni z opisem, quest się rozpoczyna

2. Kończę questa:
- w dzienniku przesuwa się do "zakończonych"
- Wakako nie dzwoni

3. zbliżam się do kolejnego questa (GIG) od Wakako:
- wpis pojawia się w dzienniku, quest się aktywuje
- Wakako dzwoni z gratulacjami za wykonanie poprzedniego questa z pkt. 1

4. Kończę quest z pkt.3
- w dzienniku przesuwa się do "zakończonych"
- Wakako nie dzwoni

5. zbliżam się do kolejnego questa (GIG) od Wakako:
- Wakako dzwoni z opisem questa z pkt. 3
- Quest z pkt 3 wraca do dziennika
-Wakako dzwoni z opisem questa z pkt. 5
- Quest z pkt 5 pojawia się w dzienniku


EDIT

zauwazylem że jeśli pomiędzy zleceniami od fixera użyje się opcji fast travel (testowałem do badlands), wszystko zaczyna działać prawidłowo.

EDIT #2

1. fast travel nie ma znaczenia. bug wystepuje tylko w dzielnicy Westbrook - questy od Wakako. - inni fixerzy działają dobrze

2. quest przy ktrórym wszystko się zepsuło to "Kontrakt: Dopóki śmierć nas nie rozłączy"
widzłałem sporo tematów na forach o błędach związanych z tym zadaniem, w większości z zacinającą się windą. w moim przypadku zepsuł mi npc i przywraca do dziennika zaliczone questy.
 
Last edited:
Przykro nam, że masz kłopot, ale nie ma potrzeby co chwila odświeżać wątku - to jest tylko forum, nie oficjalna pomoc techniczna. Jeśli ktoś z userów będzie umiał Ci pomóc, to napisze, tak to działa.
Trzymamy kciuki za powodzenie.
 
nie? aaa bo w bylem pewny ze ktos z tworcow to czyta i notuje jakie bledy sie pojawiaja. no ok to sory. chce w takim razie to zglosic. jest jakis specjalny panel/strona do zglaszania bledow? cyberpunk jest zajebista gra, spedzilem przy niej jakies 80 godzin i chcialbym zeby byla pozbawiona baboli.

dzieki za odpowiedz
 
nie? aaa bo w bylem pewny ze ktos z tworcow to czyta i notuje jakie bledy sie pojawiaja
Twórcy owszem czytają forum, ale z zasady nie komentują tutaj kwestii technicznych. Link do oficjalnej strony pomocy technicznej masz w nagłówku tego działu.
 
Top Bottom