Błędy nowego dodatku

+
Nowy expack i jak bardzo lubimy redsów tak wszyscy wiemy, że będą w nim bugi. Winc tylko napiszę tutaj by daleko nie szukać. Hybryda ani razu mi się nie zboostowała po pochłonięciu sojuszniczej jednostki. Zauważyłem też, że czasem punkty Tygyrysa Szablozębnego po wyjściu z ukrycia nie doliczają się do naszej ogólnej puli punktów. Jakby jeszcze ktoś coś znalazł to może tu dopisać by nie robić kolejnego tematu.
 

Hod74

Forum regular
NG jak zagrywa karty dobierane i to nieważne z mojej czy rywala talii to widać rewers i czasem widzę opis a czasem dopiero kartę musze na cmentarzu obczaić jaką specjalną rywal zagrał. Cantarella zagrywając karte nadal pokazuje rewers, Ale co gorszą podobnie jest z Jaoachimem czy innymi szpiegami ściagającymi karty

Z tym Tygrysem to też dziwna opcja bo te punkty dziwnie dodaje odejmuje. Czasem na zakrytym jest o 7 więcej czasem jest tyle ile powinno być
Post automatically merged:

W sumie rewersy widać w każdej talii jak jest grana onjromancja. Pojawia się nazwa karty ale kartę widac dopiero na stole
 
Last edited:

Hiobe

Forum veteran
nie ma opisów w drzewku szkoły niedźwiedzia, nie wiem czy nie zdążyli dodać czy ktoś zapomniał ? (chodzi o tą historyjkę za skrzynie i zwoje)
 
screen.png


Przeglądając nagrody z podróży wyszedłem do menu, wziąłem "Nowa gra sezonowa" i ta wielka karta przesłoniła mi pole gry, utrzymywała się przez całą grę i nie mogłem normalnie grać, musiałem spasować.
 

Hod74

Forum regular
Nie wiem czy tak miało być więc nie wiem czy to błąd ale jak zagrywam Warrita to mi pokazuje jaką kartę przenosi na szczyt talii dzięki czemu wiem czy grać Cantarelle czy wyganiać
No to jest spore ułatwienie i sprawia ,że Warrit jest jeszcze mocniejszy niż myślałem
 
Nie wiem czy to błąd czy tak ma być , dzisiaj zagrałam stare dobre combo Assire i Plotka ta zamiast na pole to poszła do talii i musiałam zagrać drugiego golda żeby wyskoczyła .
 
To była błędna interakcja płotki z Assire. Wreszcie (dopiero) jest jak powinno być.
 

Hiobe

Forum veteran
nie działa mi kontrakt na 20 gier z awatarem "Ronin" ten za 54lvl podróży. rozegrałem z założonym kilka rankedów i zwykłych, potem zmieniłem na zielony mutagen (ten działa), potem znowu na niego i nie zalicza mi ani jednej gry... btw. gdzie to zgłaszać?
 
Last edited:
Ja trafiłem błąd karty Wipper. Dostałem ja od przeciwnika na cmentarz i usuwała co turę karty o najwyższym koszcie zamiast najnizszym jak w opisie karty.
 
nie działa mi kontrakt na 20 gier z awatarem "Ronin" ten za 54lvl podróży. rozegrałem z założonym kilka rankedów i zwykłych, potem zmieniłem na zielony mutagen (ten działa), potem znowu na niego i nie zalicza mi ani jednej gry... btw. gdzie to zgłaszać?

Spróbuj awatar zamaskowany Ronin(kilka poziomów wcześniej). Mi zaliczyło.
 
1. Losowo znikają ramki przy awatarach.
2. Losowo znika widoczność czy mam możliwość rzucenia owocu ysgith.
 
Last edited:
Spróbuj awatar zamaskowany Ronin(kilka poziomów wcześniej). Mi zaliczyło.
zaliczyło Ci z zamaskowanym Roninem? kurcze chyba próbowałem i nie działało, sprawdzę jeszcze raz... grałeś rankedy czy zwykle?
btw znalazłem i napisałem ticketa, dostalem odp ze jest corona i maja sporo zgloszen i ze zajma sie tym za kilka tygodni :D
Post automatically merged:

sprawdziłem teraz 2 gry, rankingowa i nie z zamaskowanym roninem, też mi nie zalicza...
 
Last edited:
Ciekawe czy graczom w CP2077 też support każe czekać kilka tygodni? xD
Preordery dodatku Gwinta były droższe, więc powinno się wymagać więcej.
 
Tak, proszę.
W tym kontekście nie bardzo rozumiem Twój poprzedni post o istniejącej wtedy poprawności działania interakcji Assire z Płotką ("wreszcie (dopiero) jest jak powinno być."), który napisałeś prawie tydzień temu.

A patrząc na listę poprawek: gdzie jest fix do "rewersowego" pokazywania kart przy zagrywaniu ich z talii?
Raz jest napisane "hotfix incoming!", a raz "hotfix out now!" - sprawdziłem grę przed chwilą i pokazuje mi wersję 8.0.
 
Top Bottom