Błędy systemu "Podróż" oraz kontraktów.

+
Witam!
Zauważyłem u mnie parę błędów w systemie podróży. Pierwszym jest to, że w zakładce "Opowieść" choć mamy tydzień 6, to mam jedynie pierwsze dwie historie Jaskra i Geralta. Kolejnym błędem, jest postęp kontraktów "Kompan doskonały!" i "Nietypowa przyjaźń". Wszystkie zadania trybu standardowego Podróży i zakupionego trybu premium jakie do tej pory wyszły mam ukończone, a w kontrakcie "Kompan doskonały!" mam zaliczone 21/36 (co w dniu w którym piszę się nie zgadza, bo zadań było zaledwie 18), gdzie w drugim "Nietypowa przyjaźń" jest 17/36 (co również się nie zgadza z ilością zaliczonych zadań trybu "Podróży". Załączone obrazy, to wycięte przy pomocy programu gimp, fragmenty zrzutów ekranu. Czy ktoś poza mną ma i zgłosił podobny problem? :/ Liczę, że zostanie to naprawione, ponieważ lubię wykonywać kontrakty, zbierać przedmioty kosmetyczne i przeznaczyłem na to pieniądze zakupując karnet premium. Pozdrawiam i życzę wielu zwycięskich rozgrywek w Gwincie!

2020-05-13.png
2020-05-13 2.png
2020-05-13 3.png
 
Ten drugi błąd mają też inne osoby np. ja. Przy pierwszym zauważ, że jak wejdziesz w same opowieści to masz całą treść od pierwszego tygodnia do obecnego tylko zmieniła się numeracja.
 

Lexor

Forum veteran
Czy ktoś poza mną ma i zgłosił podobny problem?
Osobiście tego nie śledziłem, ale (z tego co pisali inni gracze na tym forum) pierwsze i drugie trzy rozdziały "Opowieści" zostały ze sobą połączone (stąd mamy teraz tylko dwa - pierwszy obejmuje rozdziały liczone poprzednio jako 1-3, drugi 4-6). Nie wiem czy tak miało być czy też jest to wynik błędu? @Alicja. ? Wolałbym żeby to był błąd.

Ja mam 20/36 w kontrakcie "Kompan doskonały!" oraz 4/36 w kontrakcie "Nietypowa przyjaźń", a do tej pory było jedynie 18 zadań (skąd więc 20/36?) oraz nie mam kupionej podróży premium (jak więc zaliczyłem 4/36?).
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Każda zakładka zawiera teraz 3 rozdziały opowieści Podróży. Gdyby każdy rozdział był oddzielnie niestety nie pomieściłyby się w UI ;)
 

Lexor

Forum veteran
Każda zakładka zawiera teraz 3 rozdziały opowieści Podróży. Gdyby każdy rozdział był oddzielnie niestety nie pomieściłyby się w UI ;)
OK, rozumiem, szkoda, że nie wygląda to teraz jakoś "logicznie". Wolałbym, żeby pomniejszono nieco zakładki z numerami rozdziałów zamiast je łączyć....

Mam przy okazji pytanie: czy jak obecna podróż się skończy (i np. zacznie się kolejna, inna podróż) to czy interfejs gry będzie oferował jakiś podgląd podróży archiwalnych? Mam tu na myśli zarówno ekrany z tekstami opowieści jak i z paskiem nagród.
 
Witam,
Mam problem z nagrodami w podróży.Nie dostałem nagród(ani zwykłej ani premium) za jeden poziom w podróży.Nie otrzymałem avatara Geralta - szmaciana lalka oraz drewnianego miecza chociaż w menu podróż mam je odhaczone jako zaliczone ale nie mogę ich wybrać w edycji postaci Geralta(pozostaje zaciemnione i jest napisane "odblokuj w podróży).
Czy ktoś miał podobny problem?
 

Lexor

Forum veteran
Czy ktoś miał podobny problem?
Póki co nie słyszałem o podobnym problemie, ale Twój post podaje teraz w wątpliwość otrzymywanie (i uczula na sprawdzanie tego na bieżąco) innych nagród, których obecności (lub nie) nie da się aż tak łatwo zauwazyć "po czasie" (np. punktów nagród).
 
Dzięki za szybką odpowiedź.Mam nadzieję że to tylko ten jeden przypadek i zostanie to naprawione.Punkty nagród raczej zaliczało poprawnie , ponieważ w większości przypadków wydawałem je na bieżąco.Zauważyłem problem tylko z 54 poziomem w podróży.Sprawdzę jeszcze pozostałe nagrody.
Post automatically merged:

Z tego co widzę to nie dostałem nagród tylko za 54 poziom podróży.Wszystkie pozostałe otrzymałem a jestem już powyżej 60-tego poziomu.Naprawa i przeinstalowanie gry nie pomogło.Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić?Ewentualnie gdzie zgłosić oprócz postów w tym dziale?
 
Last edited:
Cześć

Ja podobny błąd widzę u siebie. Wszystkie misje z oby poziomów mam zrobione a nalicza mi tak, jak na zamieszczonym obrazku. W senie, że z tryby standardowego liczy się dobrze a z rozszerzonego źle. Taką tendencje mam już od paru tygodni.

Pozdrawiam i zdrówka życzę
100830690_2924118221050196_8641305828244062208_n.jpg
 
Też mam problem z tym kontraktem ale polaga na tym, że w ogóle nie chce mi zaliczyć ani podliczyc tych kontraktów mimo, że ukończyłem całą podróż i jednocześnie nie mogę za to otrzymać nagrody.. Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić czy ja coś źle zrobiłem? :(
Screenshot_20200606-184708.jpg
 

Lexor

Forum veteran
@Flavioo: Pierwszy kontrakt (rozegraj 50 gier z uszami) nie ma nic wspólnego z ukończeniem podróży.
Co do drugiego, to musiałbyć pokazać jak wygląda stan wspomnianych tam tych dwóch innych kontraktów.
 
Last edited:
U mnie błąd z trybami wyglada następująco. Zaznaczam że standard rozjechał się dopiero jak w 4 tygodniu podróży kupiłem dostęp do premium.
20200606_193815.jpg
Screenshot_20200605-210905_Gwent.jpg
 

Lexor

Forum veteran
@Histross: U Ciebie wszystko wygląda "normalnie", tzn. są standardowe błędy, które CDPR sobie olewa, ale i tak skończysz oba kontrakty do końca czasu trwania podróży, bo masz powyżej 30 zaliczonych tygodniowych zadań, a zostały jeszcze dwa tygodnie (czyli po 6 zadań).
 
U mnie błąd z trybami wyglada następująco. Zaznaczam że standard rozjechał się dopiero jak w 4 tygodniu podróży kupiłem dostęp do premium.View attachment 11044436View attachment 11044439
Post automatically merged:

U mnie stanęło na 9/36 i 13/36 i kicha dalej nie liczy co reinstalka nic nie dała - co dziwne ostatnio zaliczyło mi maskę foltesta - chyba kilkadziesiąt kluczy za ukończenie podróży pójdzie mi koło nosa.

Co śmieszne premium mam ukończone w 100%
 
U mnie stanęło na 9/36 i 13/36 i kicha dalej nie liczy co reinstalka nic nie dała - co dziwne ostatnio zaliczyło mi maskę foltesta - chyba kilkadziesiąt kluczy za ukończenie podróży pójdzie mi koło nosa.
Ale zrobiłeś / masz zaliczone te zadania (i tylko kontrakt ich nie widzi) czy ich nie masz?
Bo jeśli masz to pisz do wsparcia gry i to naprawią.
 
Słuchaj licznik u mnie w ogóle dziwnie działa - w tym sezonie mam 35 wygranych, 232 przegranych i 3 remisy co dziwne praktycznie nic mi się rusza mimo wielu walk stoczonych zarówno przegranych jak wygranych zero reakcji łaskawie jedno plus ruszyło.
 
Najgorsze jest to,że nie mam pewności czy system mi zapisał te zadania - więc najlepiej byłoby po prostu je ukończyć .
 
Prosta piłka: jeśli nie ukończyłeś zadań w terminie to ich już nie zrobisz, a jeśli je zrobiłeś i to tylko wina zbugowanych kontraktów to musisz napisać do wsparcia gry.

Tak czy siak: bardzo skaczesz z tematu na temat i mylisz terminologię. Ja Ci bez podkładki w postaci screena (gdzie wskażesz o co Ci konkretne chodzi) nic więcej nie jestem w stanie napisać.
 
Top Bottom