Błędy w questach - akt II

+
Błędy w questach - akt II

Postać: "Posłaniec" Lokacja: Karczma "Kudłaty Miś"Charakterystyka: BN skupuje brosze z symbolem Salamandry.Zadanie: Dowiedzieć się kto jest zleceniodawcą BN'a.Błąd:-> Brak możliwości sprzedania posiadanych brosz.-> opcjonalnie: brak możliwości dialogu wynikającego z dostarczenia (sporej ilości ?) brosz z ubitych salamander.
 
A ja miałem nadzieje że "Lojwarden" kupi te brosze,coś tam o tym gadał !To w sumie mogę je wywalić !
 
bosh, nie wiecie o co loto to juz bugiem nazywacie. gdziescie wyczytali ze poslaniec brosze kupuje? od poslanca masz sie dowiedziec dopiero kto owe brosze kupi. spij go w trupa i o prace spytaj to do lojwardena skieruje. lojwarden 3 brosze kupi za 600 orenow w sumie. wiecej brosz nie jest potrzebnych.uwielbiam ta inwersje w zdaniach a la karczmarz z podgrodzia :p
 
a no tak ;) ja tak wlasnie zrobilem ze go spilem ale tylko 3 brosze chcial Leuvarden, reszte chyba mozna sprzedac u niego za 10 orenow kazdy.. (o ile pamietam)
 
zaczynam IV akt i do tej pory nikt nie chcial kupic brosz oprocz 3 lojwardena ale to jest przez opcje dialogowa a nie sklep. sklepy nie kupuja brosz
 
flashintheflesh said:
bosh, nie wiecie o co loto to juz bugiem nazywacie. gdziescie wyczytali ze poslaniec brosze kupuje? od poslanca masz sie dowiedziec dopiero kto owe brosze kupi. spij go w trupa i o prace spytaj to do lojwardena skieruje. lojwarden 3 brosze kupi za 600 orenow w sumie. wiecej brosz nie jest potrzebnych.uwielbiam ta inwersje w zdaniach a la karczmarz z podgrodzia :p
Trzeba albo najpierw sprzedać mu brosze za 10 OR/szt., a następnie spić coby powiedział dla kogo pracuje.Po zdobyciu tej informacji trzeba odczekać dzionek coby można mu było dalej sprzedawać brosze
 
kto, poslaniec? przeciez poslaniec znika jak powie o lojwardenie. nie bede go trzymal caly akt w karczmie zeby sprzedawac brosze po 10or sztuka
 
Sorki, a o której zjawia się w karczmie ten "posłaniec"? Bo co tam wchodzę to nie mogę na niego trafić.
 
jak od tego posłańca wycisnąć informacje o broszach salamandry bo proponowałem mu 100 orenów i nic
 
posłaniec siedzi w karczmie wieczorami, przy barze... nie daje sie przekupić za 100 orenów ani groźba nic nie daje...Jak porozmawiamy o skupie biżuterii to ma na dole opcje przedostatnią to sprzedaży brosz...Trzeba mu zaproponować upicie sie z nim, on powie o Lojwadeniegdy do niego pójdziemy kupiec nabierze wody w usta i będzie chciał żebyśmy mu na dowód przynieśli 3 brosze salamandry, za które dostaniemy 600 orenów...Nigdy nie udało mi sie zdobyć tych 3 brosz, ponieważ byłem w takim miejscu aktu że przestali sie pojawiać zbiry na ulicach Wyzimy, po ataku na Reymonda zdobyłem 2 i kicha :/, to zadanie da sie kontynuować po znalezieniu ciała prawdziwego Raymonda i skończeniu zadania Anatomia Zbrodni
 
oj chyba zacznę grę od nowa bo mi się wszystko pochrzaniło bo prolog i połowę 1 katu grałem bez patcha
 
To jest chyba BUG:Rozmiescilem 9 z 10 sefir, uzgodnilem zasadzke razem z kalkstainem, a raymond nie daje sefiry. i czaka przy wiezy maga.
 
To nie jest żaden bug. Skoro Raymond czeka koło wierzy to znaczy że ci dał już tą sefirę. Sprawdź dokładnie ekwipunek ;D . Jeśli to nie wypali napisz dokładnie której z sefir nie masz
 
Buehehe. No chyba się nie obraziłeś :p Więcej takich bugów proszę!U mnie raczej żadnych problemów nie ma, przynajmniej nie jestem uświadomiona o rzekomo istniejących... Od Leuvardena wzięłam kasę tylko za te trzy o które prosił, więcej nie sprzedawałam.p.s.A czy przyda się fisstech rekwirowany od wyzimskich Salamander? (proszę o odpowiedź w stylu 'tak/nie' żeby już sobie nie psuć zabawy do końca) Oczywiście nie chodzi mi tu o sprawę Siemka. Podejrzewam, iż może Azar J. będzie z tym co nieco powiązany...
 
Ja nie mogę wykonać żadnego zadania na bagnach, bo nie mogę się tam dostać. Po prostu nie ma przewoźnika :wall:
 
Ja też dostałem 2 księgi i byłem bardzo zdziwiony :)Jak wykonam wdzięczność grabarza to rozumiem, że anatomia zbrodni już nie będzie dostępna? Zdziwiłem się, bo poprzednio robiłem sekcję (olewałem poradnik i waliłem w ciemno :)) a teraz zrobiłem wdzięczność i od razu mi na zielono wszystkich podejrzanych zrobiło. Fajnie - bo za każdego 500PD :)
 
1. Problem z pewnymi konkretnymi zwłokami w krypcie na cmentarzu...nie wiem, czy to błąd, czy też to ja zrobiłam coś, co do tego doprowadziło, ale tak czy inaczej ich nie było W OGÓLE.2. Mimo darowania życia kanibalowi i jego obietnicy, że da mi receptę na eliksir, przepis ten w ogóle się nie pojawił w Dzienniku.
 
Top Bottom