Błedy w Wersji na Androidzie [Główny Wątek]

+
Dziwne że nie istnieje taki Temat o.0 Więc niech zostanie jak już jest.

Zacznijmy od tego że w Gwincie na Androida już od dłuższego Czasu są Bugi Wizualne/Interfejsowe których Nikt nie poprawia. U mnie np. są Bugi z Niebieskim Obramowaniem, Ikonkami & Po wejściu w Szczegóły Karty, przesunięcie Lewo/Prawo zamraża się to na tym Etapie. Nie można cofać, tylko przesuwać sobie Karty :p A w samej Grze denerwujący jest Czas Trwania Efektów/Blokada podczas tego Procesu tak że nie można przyspieszyć tego Kliknięciem ,,Nakładanie Statusów... jak i zakończenie Tury. Dodam jeszcze że za Każdym Razem kiedy wychodzi się z Tworzenia Talii, Niektóre Filtry się resetują... co strasznie spowalnia Latanie po Grze
 

Attachments

  • Screenshot_2021-06-22-21-26-44-14.jpg
    Screenshot_2021-06-22-21-26-44-14.jpg
    1,009.7 KB · Views: 64
Naprawienia tych bugów nie da się zmonetyzować; nie są one również krytyczne dla samego gameplay'u dlatego radzę się do nich przyzwyczaić, nic z nimi nie będzie robione.
 
Przypomnij sobie kiedy zauważyłeś poszczególne usterki i zacznij odhaczać kreski jak w celi więziennej, zobaczymy do ilu dobijesz.
Piszę z przekąsem, jednak koniec końców tak wygląda praktyka REDów odnośnie bolączek Gwinta - ostatnio przestali nawet hotfixować przesadzone umiejki dowódców czy też karty.
 
Odpisali mi na Polskiej & Niemieckiej Stronie że mają już Jeden z Powyższych Błędów zarejestrowanych ;) poza tym mają tyle do Roboty. Afera Hakerów, Cyberpunk, Poprawki na Konsolach, Wiedźmin 4, itp... Założę się że jeszcze nawet Wiedźmina 3 nie dopracowali ostatecznie a już nad 4 pracują :D Ważne jest tylko zgłaszanie takich Błędów.
 

Lexor

Forum veteran
Ja generalnie przestałem raportować błędy.
Jeśli jest to błąd powszechny, to zostanie naprawiony, może, kiedyś.
Jeśli jest to błąd indywidualny, to... no cóż, z moim wożę się od ponad pół roku.
Także... powodzenia w "odliczaniu kresek".
 
Top Bottom