Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

+
Łatka 1.1
- nadal brak okienek ze statystykami broni w ekwipunku, szczególnie przy broniach rozwiniętych, brak też cen w sklepach dla tej broni
- migoczące tekstury w zbyt bliskim planie (pasy dla pieszych, niektóre okna) oraz na dalszym planie

cdn. po testach
 
"migoczące tekstury w zbyt bliskim planie (pasy dla pieszych, niektóre okna) oraz na dalszym planie"
Zaktualizuj sterowniki graficzne...
 
"migoczące tekstury w zbyt bliskim planie (pasy dla pieszych, niektóre okna) oraz na dalszym planie"
Zaktualizuj sterowniki graficzne...

Aktualne, choć bez ostatniego hotfixa, który trzeba ściągać ręcznie.
Może spróbuję z nim.

Obecne to 461.09
 
photomode_23012021_235019.png
 
bardzo często pojawia się u mnie błąd taki, że nie mogę używać żadnej broni ani skanowania co za tym idzie nie można dalej grać w grę. Odczyt ostatniego sejwa, ani wyjście z gry nie naprawia problemu. Muszę wczytać taki zapis kiedy wszystko działało jak należy...
 
Łatka 1.1
- nadal brak okienek ze statystykami broni w ekwipunku, szczególnie przy broniach rozwiniętych, brak też cen w sklepach dla tej broni

Też zachodzę w głowę, że tego nie naprawili i dalej trzeba to obchodzić wchodząc w menu ulepszeń (tam już statystyki się wyświetlają).
 
W sumie nie jestem pewny, czy to nie podpada po kategorię "it's not a bug, it's a feature", ale zauważyłem, że jak się zeskakuje z dużej wysokości (niezależnie od tego, jak dużej) i leci ku pewnej śmierci, wystarczy w powietrzu, najlepiej krótko przed lądowaniem, włączyć i wyłączyć tryb fotograficzny, by bezpiecznie wylądować na nogach.
 
Tylko PC sie liczy.
Najbardziej irytujaca jest minimapa. Pomijajac fakt, ze czasami dziwnie prowadzi do celu to najbardziej denerwuje mnie, ze pokazuje zakrety zbyt pozno. Ciagle musze zawracac, bo przejechalem jakis zakret. Powinna sie oddalac wraz ze wzrostem predkosci samochodu czy tam motoru. Zamiast zwiedzac okolice i rozkoszowac sie grafika, mam wzrok wlepiony w minimape. :(
No i radio przelacza sie dopiero za drugim razem...
Acha, jeszcze jedno. W dzienniku w dziale automania ciagle nie ma zdjec samochodow.

Pozdrawiam wszystkich Cyberpunkow!

photomode_24012021_180840.jpg
 
Last edited:
Najbardziej irytujaca jest minimapa. Pomijajac fakt, ze czasami dziwnie prowadzi do celu to najbardziej denerwuje mnie, ze pokazuje zakrety zbyt pozno. Ciagle musze zawracac, bo przejechalem jakis zakret. Powinna sie oddalac wraz ze wzrostem predkosci samochodu czy tam motoru. Zamiast zwiedzac okolice i rozkoszowac sie grafika, mam wzrok wlepiony w minimape. :(
No i radio przelacza sie dopiero za drugim razem...

Pozdrawiam wszystkich Cyberpunkow!

Zdecydowanie się zgadzam. Pamiętam że zarzuty wobec zbyt małej minimapy pojawiały się już od dnia premiery CP, jedne z popularniejszych czasopism internetowych zajmujących się grami wrzuciło sprawę za małej minimapy do top 20 rzeczy, które ich zdaniem CDPR powinni poprawić. I zgadzam się z tym w 100%, jeżeli jedziesz średnio-szybkim pojazdem i relatywnie sprawnie poruszasz się nim po mieście, to na co drugim zakręcie musisz nagle zawracać na ręcznym. ;-) Mam wielką nadzieję, że w lutym to poprawią. I również serdecznie pozdrawiam wszystkich Cyberpunków. ;)
 
W sumie nie jestem pewny, czy to nie podpada po kategorię "it's not a bug, it's a feature", ale zauważyłem, że jak się zeskakuje z dużej wysokości (niezależnie od tego, jak dużej) i leci ku pewnej śmierci, wystarczy w powietrzu, najlepiej krótko przed lądowaniem, włączyć i wyłączyć tryb fotograficzny, by bezpiecznie wylądować na nogach.
U mnie tak działa spacja (=skok), ale w sumie nie testowałam przy dzikich wysokościach, tylko jak się omsknęłam z dwóch pięter.
 
- migoczące tekstury w zbyt bliskim planie (pasy dla pieszych, niektóre okna) oraz na dalszym planie

Mam tak samo, sterowniki najnowsze przy ustawieniach wszystkiego na ultra rozdziałka 1440p, RTX psycho, DLSS quality. Najbardziej widać to na obszarach poza miastem. Migocze trawa, palmy, krzaki. Dodatkowo coś zepsuto z zasięgiem rysowania się obiektów bo jest bardzo krótki, widać to zwłaszcza przy jeździe pojazdami jak pewne elementy pojawiają się z 10-15m przed tobą.
 
- migoczące tekstury w zbyt bliskim planie (pasy dla pieszych, niektóre okna) oraz na dalszym planie

Mam tak samo, sterowniki najnowsze przy ustawieniach wszystkiego na ultra rozdziałka 1440p, RTX psycho, DLSS quality. Najbardziej widać to na obszarach poza miastem. Migocze trawa, palmy, krzaki. Dodatkowo coś zepsuto z zasięgiem rysowania się obiektów bo jest bardzo krótki, widać to zwłaszcza przy jeździe pojazdami jak pewne elementy pojawiają się z 10-15m przed tobą.

U mnie nie migoczą wszystkie tekstury. Zdarzają się raczej raz na jakiś czas. Pas, jakieś obramowanie szklanego elementu, okno. Trawy i ogólnie roślinności to nie dotyczy.
 
Last edited:
U mnie to bardziej właśnie elementy flory i bardzo to widać wrzucę filmik wieczorem. W mieście aż tak nie zauważyłem ale też się zdarza.
 
Obiekty materializujące się pod samochodem potrafią wystrzelić go w powietrze. Może się to zdarzyć gdy zaparkujemy na chodniku:





 
W misji na rozdrożach gdzie mamy przejść przez okno by włączyć zasilanie próba przeskoczenia przez wybitą szybę doprowadza do odrzucenia postaci do tyłu o jakieś 150m. Chodzi o tą lokacje poniżej:

Bez tytułu.jpg
 
Nie można ukończyć misji Komu bije dzwon.
Po zagadaniu do Misty zabawia się we Flasha i spierdziela. Od teraz nie można wyjść z pomieszczenia...
 
Top Bottom