Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

+
Cuda w ciągu misji WITAJ W PACYFICE / ROZPOZNANIE WZORCA / NEVER FADE AWAY / CZYNNIK LUDZKI

W jednym z pomieszczeń galerii handlowej jest taka ciemna wnęka:
20210131134012_1.jpg

Gdy w nią wejść zaczyna się zabawa (choć nie wypadłem przez tekstury, zawsze dało się wrócić):
20210131133933_1.jpg

20210131133934_1.jpg

20210131133927_1.jpg

20210131133857_1.jpg

Słynna walka z Sasquatch. Oczywiście można ją nadal zabijać tyle razy, ile się chce (robiąc save/load po jej pokonaniu).
Za każdym razem 15000/30000 E$ + EXP.
Ponadto ciekawa animacja mnie spotkała:
sasquatch.gif


Niektóre sceny w 21:9 mogłyby być chociaż zakryte czarnym tłem, nie pokazując tak dobitnie, że były przygotowane tylko dla 16:9
20210131154851_1.jpg


Ten komunikat samouczka, trochę zbędny w środku misji:
20210131162436_1.jpg

Post automatically merged:

Kontynuuję w kolejnym poście, ze względu na limit obrazków.

W misji NEVER FADE AWAY, da się iść w przeciwną stronę niż ta, z której atakują nas agenci Arasaki.
Da się nawet otworzyć bramę, ale przejście jest zablokowane "niewidoczną teksturą". Może nie powinno dać się tej bramy w ogóle otworzyć.
Dodatkowo - podczas grania Johnny'm, interfejs w lewym dolnym rogu, nakłada się na siebie (czyżby "nieużywane" ikony, były przesuwane poza ekran, podczas grania Johnny'm? jeśli tak, to może to i działa, ale w 16:9).
20210131162255_1.jpg


W walce z Placide'm miałem ciągle 0% "życia" mimo ładowania się medkitami.
20210131165349_1.jpg

20210131165401_1.jpg

20210131165448_1.jpg


W misji CZYNNIK LUDZKI słyszałem jednocześnie rockową muzykę (jakby trwała walka) i ambientową, pasującą do sceny z Alt. Muzyka rockowa została ze mną i po misji. Zapis/odczyt dopiero pomogły.
Post automatically merged:


Steam, 1.11
 
Last edited:
PS4 patch1.1 Nomad
- nie można zakończyć zadania z kontenerem jeżeli wcześniej otworzyło się kontener bez quest'u i opróżniło pojemniki
- pierwsza misja Johnym asysta na motorach porusza się obok motocykli, po dojechaniu na miejsce nie można wysiąść z porsche i kontynuować misji

Podobnie jak wielu wcześniej pisało tej gry chyba nikt nie testował, bo co powiedzieć jak nawet scenki pseudo filmowe są z ogromną ilością błędów!!! (a są przecież ciągle identyczne). Tracę już cierpliwość, litości ile można.
 
Last edited:
Podczas podniesienia broni nie zanika menu informacji o sprzęcie (prawa strona ekranu) można tak biegać w nieskończoność i to nie znika. Bug pojawia się często przez co musze wyłączać i włączać grę średnio 10 razy dziennie
 

Attachments

  • bug nr 12387213462175721378236715618.png
    bug nr 12387213462175721378236715618.png
    4 MB · Views: 53
Nie można ukończyć zadania poniewaz nie ma rzeczy do podniesienia (ciało policjantki). Mimo to na mapie wciąż widnieje ikona misji
 

Attachments

  • mapa.png
    mapa.png
    3.9 MB · Views: 45
  • 2.png
    2.png
    2.6 MB · Views: 45
Nie wiem, czy ktos juz o tym wspominal - po ulepszeniu ciuchow Johnny'ego, ich starsze wersje zostaja w ekwipunku, do tego nie da sie ich wyrzucic, przeniesc do schowka ani rozbic - ta metoda w ekwipunku mam pelen zestaw rzadki (niebieski), pelen zestaw epicki (fioletowy) i na sobie pelen zestaw legendarny (pomaranczowy).
 
Zadanie poboczne KTO NIE JEST Z NAMI

Wideo najlepiej to oddaje, ale opiszę po krótce.
Handlarz prosi nas o pomoc. W tle idą dwa punki. Jeden zapada się pod ziemię.
Następnie konwersacja, której nie da się ukończyć, lub walka, również nie dająca się sfinalizować (ponieważ drugi przeciwnik nadal jest pod ziemią).
A... i chyba jakiś motocykl też powinien brać udział ;)


20210203181810_1.jpg



Powtórzone wiele razy, łącznie z resetem gry.
Steam, 1.11
 
Mi ten quest normalnie zadziałał, tylko później nie mogłem niczego kupić u tego gościa.
 
1. Granat rzucony w windzie jadącej do góry spada/wypada gdzieś poza nią zamiast zostać w windzie i zrobić to co granaty robią najlepiej.
2. Ikonki sklepów po wejściu a następnie wyjściu są podwojone, z tym że jedna z nich krąży jak szalona po minimapie. Powinna być tylko jedna
3. Przed chwilą potrącił mnie mój własny samochód gdy go 'przyzwałem' - może samochód jest za szybki i skrypt nie ogarnia
 

Attachments

  • 2021-02-04 19_23_46-Cyberpunk 2077 (C) 2020 by CD Projekt RED.png
    2021-02-04 19_23_46-Cyberpunk 2077 (C) 2020 by CD Projekt RED.png
    276.3 KB · Views: 42
  • 2021-02-04 19_23_59-Cyberpunk 2077 (C) 2020 by CD Projekt RED.png
    2021-02-04 19_23_59-Cyberpunk 2077 (C) 2020 by CD Projekt RED.png
    314.8 KB · Views: 42
Last edited:
Generalnie to ... takiego błędu bym się nie spodziewał w tej produkcji ale w sumie to mnie nic nie zdziwi. Mitch w ostatniej misji fabularnej po tym jak pobiegł do Basiliska żeby wrócić na plac budowy i pomóc pozostałym ... wraca sobie spokojnym krokiem w miejsce, z którego ruszył, Basilisk zniknął, a on stanął w miejscu i pali papierosa. W sumie stwierdził chyba, że po co ma się tam pchać jak i tak zginie. Ta gra wymaga radykalnych poprawek, utwierdzam się w przekonaniu, że wolałbym poczekać jeszcze 3 do 6 miesięcy na finalny produkt niż otrzymać coś takiego za 200 zł :)
 

Attachments

  • Cyberpunk2077_pdGlsxlZgi.jpg
    Cyberpunk2077_pdGlsxlZgi.jpg
    305.6 KB · Views: 39
Last edited:
Generalnie to ... takiego błędu bym się nie spodziewał w tej produkcji ale w sumie to mnie nic nie zdziwi. Mitch w ostatniej misji fabularnej po tym jak pobiegł do Basiliska żeby wrócić na plac budowy i pomóc pozostałym ... wraca sobie spokojnym krokiem w miejsce, z którego ruszył, Basilisk zniknął, a on stanął w miejscu i pali papierosa. W sumie stwierdził chyba, że po co ma się tam pchać jak i tak zginie. Ta gra wymaga radykalnych poprawek, utwierdzam się w przekonaniu, że wolałbym poczekać jeszcze 3 do 6 miesięcy na finalny produkt niż otrzymać coś takiego za 200 zł :)

Ja porzuciłem grę i robię jedna misje fabularną po każdym patchu by zobaczyć co się zmieniło. Takie błędy pojawiały mi się praktycznie w każdej misji fabularnej, złe animacje, złe sekwencje, losowe przedmioty w rękach npców. Generalnie to wygląda jakby żaden tester nie przeszedł tej gry od A do Z. Mocno broniłem tą grę ale niestety przechodzę do obozu malkontentów. Czekam na 1.2 zobaczymy czy coś się zmieni czy znów będzie to patch żeby to działało na konsolach starej generacji.
 
Ja porzuciłem grę i robię jedna misje fabularną po każdym patchu by zobaczyć co się zmieniło. Takie błędy pojawiały mi się praktycznie w każdej misji fabularnej, złe animacje, złe sekwencje, losowe przedmioty w rękach npców. Generalnie to wygląda jakby żaden tester nie przeszedł tej gry od A do Z. Mocno broniłem tą grę ale niestety przechodzę do obozu malkontentów. Czekam na 1.2 zobaczymy czy coś się zmieni czy znów będzie to patch żeby to działało na konsolach starej generacji.
U mnie to samo, hypeowałem gierkę przed wydaniem, mówiłem, a dobra, zobaczymy, może będzie elegancko ... Ale nie było i nie jest. Gra mnie nużyła właściwie przez cały czas, nie potrafiłem się wciągnąć w fabułę.
 
Dwa błędy które nie są może jakieś wielkie, ale z czasem coraz bardziej irytujące (v.1.12 PC):

1. Jeśli gra się skradankowo, pozostaje się niewykrytym i zrobi save w niebezpiecznym miejscu (czyli w trakcie misji...) a później ten save wczyta, to po wczytaniu wszyscy przeciwnicy w okolicy są zaalarmowani i zaczynają szukać V. Trzeba wczytać wcześniejszy save sprzed wejścia, czyli najczęściej zaczynać misję od początku.

2. Zgłaszany już wcześniej, ale nadal niepoprawiony: mając wszczep monowire przez wszystkie koszulki z długim rękawem i bardziej "obcisłe" kurtki prześwituje tekstura skóry.
Jest to o tyle dziwne, że np. kombinezon netrunnera ma długie rękawy, a monowire zwiększa obrażenia przy wysokiej inteligencji. Więc monowire jest wprost stworzony dla buildu netrunnera. :facepalm:
 
Last edited:
Xbox Series X
Patch 1.11
Nie działa misja poboczna "Osobista odpowiedzialność".
Po pokonaniu cyberpsychola nie można usiąść i przejść do przesłuchania.
Zrobiłam wszystkie misje główne i poboczne, mapa wyczyszczona do zera. To jest jedyna misja, która mi nie działa. Wracałam kilka razy do sklepu, wczytywałam stan gry. Policja stoi i nic się dalej nie dzieję. Cyberpsychol zniknął, policjanci stoją po powrocie do sklepu.
 
Last edited:
Nie wiem czy ktoś ma ten problem, ale nie znalazłem - po patchu 1.1 przestało mi działać hakowanie urządzeń, czyli używanie Demonów. Nie wyświetla się kod, a wybór jakiejkolwiek liczby/cyfry powoduje "sukces", który jednak okazuje się ściemą. No i progres stoi w miejscu. Niestety dotyczy to już drugiej misji. Macie jakieś rozwiązanie?
2021-02-07 20_18_06-Cyberpunk 2077 (C) 2020 by CD Projekt RED.png
 
Podobnie jak wielu wcześniej pisało tej gry chyba nikt nie testował, bo co powiedzieć jak nawet scenki pseudo filmowe są z ogromną ilością błędów!!! (a są przecież ciągle identyczne). Tracę już cierpliwość, litości ile można.

Najlepsze jest to, że nawet te przerywniki mają ewidentne braki w sferze dźwiękowej - bardzo często są to brakujące efekty audio lub przerwany dialog.

Gdzie się podziali dźwiękowcy z serii Wiedźmin i czy zastąpili ich (zdecydowanie tańsi) statyści (bo bardzo często to tak wygląda)?
 
Nie wiem czy ktoś ma ten problem, ale nie znalazłem - po patchu 1.1 przestało mi działać hakowanie urządzeń, czyli używanie Demonów. Nie wyświetla się kod, a wybór jakiejkolwiek liczby/cyfry powoduje "sukces", który jednak okazuje się ściemą. No i progres stoi w miejscu. Niestety dotyczy to już drugiej misji. Macie jakieś rozwiązanie?View attachment 11169938
Masz zainstalowanego cyberdecka do hackowania, a nie bersekera albo sandevistana?


Jeśli chodzi o błędy: to przypominam o Judy, która mimo, że wyjechała z miasta i wysyła smsy z Seatlle dalej stoi w oknie swojego mieszkania.
 
Top Bottom